Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 S 3002 zapalovalo a už nezapaluje: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

S 3002 zapalovalo a už nezapaluje

Poslední aktualizace před 7 let
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let
Upgradoval jsem karavana a v novém mám topení S 3002 (aspoň myslím, viz obrázky). Chtěl jsem ho vyzkoušet. Zapnul jsem plyn na bombě, pustil jsem plyn na ventilu v karavanu. Otočil termostatem na 10, stisknul dolů. Začalo se ozývat cvakání zapalovače.

Po několika desítkách vteřin se ozvalo "blafnutí" o něco hlasitější, než jsem byl zvyklý u předchozího karavanu. Byl cítít plyn a zároveň přestalo cvakat zapalování.

Od té doby při stisknutí termostatu už není slyšet cvakání. Máte někdo představu, čím by to mohlo být?
Jarda_ugu Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 7 let
Jukni na baterie,měly by být dole v pl. krabičce.2x tužkové (pouze Mignnon)
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ludek Liberec napsal:

Jukni na baterie,měly by být dole v pl. krabičce.2x tužkové (pouze Mignnon)


To bylo první, co jsem zkoušel. Mám tam jednu tužkovou a tu jsem vyměnil, za úplně novou, takže tím to není.
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Několik desítek vteřin? to zní hrozivě. To jako že jste držel ten ovladač zamáčknutý vážně několik desítek vteřin a teprve pak to chytlo? Pak to bouchlo, plamen se neudržel a můžete točit kolečkem a nic? Zapalovač stále hluchý?
Je to stejné i po xx minutách když se k topení opět přijde nebo je už dočista hluchý?
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

STMax napsal:

Několik desítek vteřin? to zní hrozivě. To jako že jste držel ten ovladač zamáčknutý vážně několik desítek vteřin a teprve pak to chytlo? Pak to bouchlo, plamen se neudržel a můžete točit kolečkem a nic? Zapalovač stále hluchý?
Je to stejné i po xx minutách když se k topení opět přijde nebo je už dočista hluchý?


I v návodu je, že poprvé po připojení to může trvat až dvě minuty, než plyn vytlačí vzduch, který je ve vedení. To je podle mě normální. Nestopoval jsem to, protože jsem byl připravený na to, že to nechytne hned. Takže netuším, jestli to bylo půl minuty nebo minuta.

Když pootočím kolečkem z nuly slyším lupnutí. Předpokládám, že je to přivedení napětí k zapalovači a když kolečko zmáčknu, tak není slyšet cvakání zapalovače.
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
https://www.youtu...bnE9fzQsdM

Podívej se jak to funguje.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let
Tak problém je vyřešen. Byly zoxidované kontakty, které vedou od mikrospínače v termostatu ke krabičce zapalovače (na straně zapalovače). Takže stačilo trochu spreje na kontaky, několikrát zastrčit a vytáhnout a už to zase zapaluje.

Díky všem za snahu pomoci.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda_ugu, Ludek Liberec, STMax, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,812,809 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15667 sekund | Průměrně za: 0.15667 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB