Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Inwald dětský park Polsko znáte?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Inwald dětský park Polsko znáte?

Poslední aktualizace před 7 let
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím znáte to tam ? Co parkování ? Díky za info.

https://www.slevo...ld#3139356

Ales Gute
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 7 let
Několikrát jsme projížděli kolem a parkoviště, která tam jsou jsem nikdy neviděl plná. Max. 30%. Tuším, že zákaz nocování tam není ale ta silnice č.52 je hodně frekventovaná a myslím a já bych tam určitě spát nemohl. Snad to horní parkoviště u imitace hradu Warownia. Tam jsme se cca před 2-mi lety byli podívat a zákaz přenocování tam nebyl.
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
O
opavaciČlen
Přidáno před 7 let
Byli jsme v Inwaldu nyní na prodlouženém víkendu. Spali jsme na horním parkovišti u hradu zcela sami a byl tam klid. Obsazenost parkoviště přes den byla nyní mimo sezónu odhadem tak 5%.
Zákaz pro karavany nikde není a zjevně nemají s námi problém. Zaměstnanci z parku se za námi zastavili s dotazem, do kdy tam budeme a to jsem už čekal, že bude problém. Ale velmi slušně nás poprosili, jestli můžeme do dalšího dne přeparkovat, poněvadž plánovali uzavřít kus parkoviště kvůli sobotnímu ježdění motokár. Pěkně poprosili, poděkovali, s úsměvem odešli.
Kazetu jsem vyprázdnil a nějakou vodu do kanystru doplnil na WC v parku.
U minizoo je něco jako kemp. Byl jsem se podívat na místě, ale jsou tam v příkrém svahu jen dvě terasy, ale neviděl jsem žádnou infrastrukturu - přípojku elektro, vodu, sociálky. Navíc příjezd po kamenité prudké cestě.
Inwald park je vlastně 5 jednotlivých parků, mezi kterými se můžete díky pásce na ruce volně pohybovat a není tedy problém kdykoli zajít do karavanu, čehož jsme využívali na oběd, odpolední spánek dětí. Všem se nám moc líbilo a každý si našel to své.
Elnagh Nobelart A900g
Upravil opavaci dne 03.10.2017 08:24, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gut, nugisek, opavaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,813,705 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14669 sekund | Průměrně za: 0.14669 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB