Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Obytňák z Belgie: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Obytňák z Belgie

Poslední aktualizace před 6 let
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny, kteří zavítají do tohoto vlákna. Volně navazuji na diskuzi ze sekce Koupím: http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...rowstart=0 , kde se probíralo, zdali je možné z Belgie dovézt velmi zachovalý a vybavený karavan za cenu do 500tis. Zde je výsledek, názor ať si udělá každý sám.

Fiat Ducato 2.3 JTD, nástavba CI Elliot 5
rv. 06/2004
najeto 21500km (CarPass)
alkovna, garáž, 6 míst spaní i jízda
výbava:
EFOY 1200, najeto 600h
Solární panel
aut. parabola Teleco Flatsat Easy
zánovní markýza Thule Omnistor 8000
1x použitý stan Thule Residence G2
Izotermické folie předního a bočních oken
držák na 3 kola
a další prkotinky, na které teprve přicházím :)

Cenu jsem domluvil na 18.000EUR, papírování v Bruselu 250EUR, nafta na cestu a přihlášení v ČR.
Pokud bude mít někdo zájem o bližší info, jak vše vyřídit a kde auto hledat, rád poskytnu info.
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 7 let
foto
Upravil Radimbo dne 18.09.2017 20:50, před 7 let
Radimbo Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 7 let
foto
Upravil Radimbo dne 18.09.2017 20:52, před 7 let
Radimbo Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
L
LubosČlen
Přidáno před 7 let
Tak to se povedlo a přeji krásné cestování !t
Luboš
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Super kousek za super peníze, gratuluji ! Hlavně nezapoměň jak si uváděl ve svém vláknu až ho budeš prodávat, nechat ho za slušnou cenu, jelikož si výhodně koupil ! Věřím, že si na to při prodeji vzpomeneš a jednou uděláš někomu radost :D

Tak mnoho šťastných kilometrů :_
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 18.09.2017 22:03, před 7 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
vytrvalost se vyplácí, super auto. Gratuluji.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Tak hlavně ať spolehlivě slouží a hromadu pěkných zážitků.
Musím se pousmát, protože já jsem to měl naopak. Obytku jsem prodal do Německa.
Rozdíl mezi nabídkou na odkup protiúčtem u nás a nábídkami německých prodejců
byl dramatických 350 tis.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Radime tak ti blahopřeji asi jsi opravdu dítě štěstěny.

Pro nás ostatní co nevěří tak dodávám, že jsem chtěl jet s Radimem na výlet ,dva tři dny dovolené bych obětoval. Bohužel napsal že musí ,, zítra ráno odjet narychlo ,,

Takže jsem přišel o možnost poznat kde se takové alkovny nacházejí.

Pro porovnání jsem našel na Mobile ,de LMC v témže roku za 21 890 e a najeto 118 000 Km
další Knaus za 23 000 e najeto 140 000
To že někdo prodá auto a nechá v něm EFOY který stojí nový asi 120 000 to jsem ještě ani nečet.


Radime i ostatní přeji Vám pěkný večer.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji všem za pozitivní zprávy, jak někdo psal v předchozím vlákně, asi jsem měl kliku začátečníka :)

Ale je taky pravdou, že za ty dva dny, co jsem 3x absolvoval trasu Charleroi-Brusel-Gent a měl jsem nějaký ten čas navíc, vzal jsem to mimo dálnice a ve vesnicích byla spousta karavanů na ulici či před zahradami s tabulkou "VENDRE". Určitě se dá napřímo s majitelem domluvit zajímavější cenu než v bazaru.

Vajglon: ano, nezapomenu, snažím se chovat tak, jak chci aby se chovali ostatní ke mně !) Ale věřím, že spoustu let tuto otázku řešit nebudu.

Gut: taky jsem tomu nevěřil, dokud jsem nedržel klíčky v ruce :) EFOY samozřejmě potěšil, tak hlavně ať ještě nějakou dobu vydrží


Nakonec, když jsem si udělal soupis dalších doplňků, které bych rád do obytky dokoupil, naskočila taková cifra, že kdybych koupil jiný o stejnou cenu dražší, měl by už vše namontováno a ušetřil bych si starosti :)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

gut napsal:

Radime tak ti blahopřeji asi jsi opravdu dítě štěstěny.

Pro nás ostatní co nevěří tak dodávám, že jsem chtěl jet s Radimem na výlet ,dva tři dny dovolené bych obětoval. Bohužel napsal že musí ,, zítra ráno odjet narychlo ,,

Takže jsem přišel o možnost poznat kde se takové alkovny nacházejí.

Pro porovnání jsem našel na Mobile ,de LMC v témže roku za 21 890 e a najeto 118 000 Km
další Knaus za 23 000 e najeto 140 000
To že někdo prodá auto a nechá v něm EFOY který stojí nový asi 120 000 to jsem ještě ani nečet.


Radime i ostatní přeji Vám pěkný večer.

Gut


Zdá se, že ten CI pořídíl v Hainaut Caravaning Center http://www.hainaut-caravaning.be/ a v podobné relaci tam CI ještě mají, takže máš šanci :-).
Jsou inzerované i na mobile.de .....
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 19.09.2017 20:30, před 7 let
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 7 let
sipadan: v Hainault Center bylo auto kupováno jako nové před 13lety, nyní ho prodával nějaký vesnický balík, který měl na zahradě ještě pár jiných zajímavých obytek ... kdyby měl člověk cca 25tis. éček, tak by se dalo vybírat z větší nabídky
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Když tam ten vesnický balík měl více aut, asi bude malý prodejce, minimálně si tím přiživuje, proč jen tak to auto levně prodal?
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Hainaut znám, byl jsem tam, jsou dobří.
Jelikož májí logo na autě, tak jsem se domníval, že by auto mohlo být přes ně.

Jako spolehlivý zdroj CI za relativně slušné peníze si myslím že jsou OK ... GUT třeba vyrazí a k "vesnickému balíkovi" se mu chtít nebude :D

Přeji ať Ti to jezdí :_
4.114683,118.628756
RadoRadoČlen
Přidáno před 7 let
Osobne som presvedčení, že tá cena je dobrá, ale treba vziať do úvahy, že je september a to je mesiac kedy sú ceny najmenšie, navrch je to nadstavba CI a motor 2,3, ak by tam bola silnejšia verzia 2,8, tak je cena inde. Ja novému majiteľovi gratulujem ku kúpe a prajem množstvo pekných zážitkov, osobne by som za nízkou cenou nehľadal nič podozrivé. Nie všetci sú podvodníci.
K O C Ú R K O V O
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Když tam ten vesnický balík měl více aut, asi bude malý prodejce, minimálně si tím přiživuje, proč jen tak to auto levně prodal?



Inzerovaná cena byla 19.500EUR, což je tak nějak standardní až na ten nízký nájezd. Pochopil jsem, že v Belgii musí prodejci ze zákona držet 12měsíců záruku a tím pádem se to započítají do ceny. Já jsem si dovolil, vzhledem ke stavu auta a tomu, že nebudu jezdit s nějakou ptákovinou reklamovat tisíc km daleko, tuto záruku ignorovat a proto jsme se nakonec dohodli na 18.000EUR. A jak píše Kocurkovo, ne všichni musí být podvodníci :)
kalivodakkalivodakČlen
Přidáno před 6 let
aho, zaujala mě tvoje zkušenost. Řekneš mi prosím, kde auta v Belgii hledat? Díky předem.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Radimbo, Lubos, Vajglon Hnuson, Miroslav6, JiPe Highlanders, gut, sipadan, Koralovci, Rado, kalivodak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,595 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.49271 sekund | Průměrně za: 0.49271 (0) sekund | Dotazy: 119 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB