Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Abi Jubilee Ambassador: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Abi Jubilee Ambassador

Poslední aktualizace před 6 let
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny místní členy caravan24 :-)

Ve středu jsem si pořídil svůj vůbec první karavan, a rozhodl jsem se mu zde založit vlastní vlákno/galerii kde vám jej představím, a budu postupně přidávat plány na úpravy, opravy a zážitky z cest :-)

Jedná se o karavan anglické výroby určený pro anglický trh.

Abi Jubilee Ambassador:

Rok výroby: 1993
Délka: 4,5m
Délka celková: 6m
Šířka: 2,14m
Váha: 750kg
Maximální váha: 960kg
Vybavení: lednice Electrolux 12/220/plyn, topení Carver 220/plyn, boiler Carver na plyn, vestavěná baterie, 3 plotýnkový vařič, rozvod teplé vody, sprcha, kazetové WC, osvětlení 12/220, rádio, hodiny, barometr, spaní pro 4 osoby, mám k němu i předstan :-)
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let
Pár fotek z interieru :-)
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let
Protože je karavan dovezen z UK, má svá specifika:

- dveře na opačné straně, což mi ale vůbec nevadí :-)
- pro nás atypická 7kg plynová bomba s regulátorem (na fotografiích), asi budou omezené možnosti plnění, takže bude vyměněna za naší 10kg + regulátor.
- UK zásuvky, budou nahrazeny za naše.
- Dvě 7pin zástrčky pro spojení s autem... jedna pro povinné osvětlení a druhá pro napájení lednice a dobíjení. Na autě mám 13pin + redukci na 7pin, takže jezdit můžu, ale řeším do budoucna zda dodělat druhou 7pinovou na auto (asi hloupost co?), nebo předělat karavan na 13pin, což zas nebude až takovej problém.
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Karavan máš krásnej.Tu druhou zástrčku bych na auto klidně dodělal.Mám takový dotaz,jak se spí na těch matracích co mají tu "bouli"?Myslím,když se sedí tak je to pohodlný,ale když z toho je spaní...Je ta boule kde normálně nahoře,nebo se matrace otočí a boule je dole?
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Karavan máš krásnej.Tu druhou zástrčku bych na auto klidně dodělal.Mám takový dotaz,jak se spí na těch matracích co mají tu "bouli"?Myslím,když se sedí tak je to pohodlný,ale když z toho je spaní...Je ta boule kde normálně nahoře,nebo se matrace otočí a boule je dole?


Díky :-) O té zástrčce ještě pouvažuji, má to svůj čas a nijak to nespěchá zatím. Navíc sám jsem elektrikář takže tohle pro mě není žádný problém. Ale osobně se mi zamlouvá spíše 13pin na karavan :-D Co se spaní týče tak se dá postavit tak aby boule byly na krajích "postele", nikoli uprostřed kde by to bylo asi nepohodlné. Pro ilustraci přikládám fotku zadního spaní :-)
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Aha,tak už to chápu.
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let
Původně jsem tedy chtěl psát o nějaké té práci co jsem na karavanu udělal, o nějakých těch plánech na úpravy atd... bohužel ale musím psát o tomhle :-/

Karavan mi byl po ani ne třech týdnech co ho mám vykraden... Vylomené zadní okno, odcizena gola sada, kufr s nářadím, ale co mě nejvíc sere je odcizený předstan!!!

Karavan mám bohužel na veřejném parkovišti kousek od baráku (nemám ho kam jinam dát) a vymstilo se mi to. Zámek Al-Ko jeví též známky páčení nebo snahu o přestřihnutí, takže možná nechybělo moc a našel bych jen prázdné místo :-O
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen 0003.jpg 0002.jpg
C
caravanmanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, je mi moc líto, co se ti přihodilo. Jestli budeš chtít, pokusím se ti nějak pomoct, třeba sehnat jiné okno, apod.

Richard, 608 933 495
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let
Díky, je to nepříjemné, tím spíš že jsem s ním ještě ani nikde nestihl zakempovat :-D

Pokud by jste někdo měl okno, byl bych rád... zatím ani nevím kde pořádně hledat :-) Rozměr vnitřního otvoru je 88,5cm x 54cm
C
caravanmanČlen
Přidáno před 7 let
je třeba znát rozměr okna. Počítej s cenou second handu od 40 do 80 liber, pokud ho najdu.
B
Beny85Nováček
Přidáno před 7 let
Tak poptávám toto dvouvrstvé okno. Má tři zámky (po stranách a jeden dole)
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
B
Beny85Nováček
Přidáno před 6 let
Tak po delší době se zde zase ukazuji, a než začnu s tím horším tématem, ukážu vám v několika příspěvcích co jsem za ty dva měsíce s karavánkem opravil :-)

01) Oprava Lednice
Potřeboval jsem vyřešit vypadávající dvířka z pantů, vyběhaný plast jsem vyřešil výrobou malých konzolek z kovu :-) No dobře, asi to není nejestetičtější ale funguje to :-D
Dále jsem přenýtoval boční plechy na upevnění do linky.
A jako poslední, lednice nezapalovala, vyčistil jsem hořák a trysku a už to šlape :-)
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen 0009.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
B
Beny85Nováček
Přidáno před 6 let
02) Výroba krytu vodního čerpadla :-) Takové rychlosamodomo, do budoucna bych chtěl vodu uvnitř takže jsem se s tím až zas tolik nemazlil :-D
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
B
Beny85Nováček
Přidáno před 6 let
03) Nedokážu vám vysvětlit jak je možné že ani jeden ze stolů nepasuje na připravené držáky tak aby složili jako střední díl lůžka... oba stoly jsou prostě tak o 7-10cm úzké než je prostor mezi lavicemi! Přitom bych řekl že stolky jsou originální, mají stejný dekor jako zbytek nábytku. Narychlo jsem tedy nařezal laťku. Do budoucna asi pořeším novou stolní desku přesně na rozměr.
Beny85 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Na ty laťky ti doporučuju přidělat poblíž konců nějaký provázky nebo tkaloun (případně třeba knot do petrolejové lampy). Potom bude rozmístění latěk záležitostí několika vteřin. Buď použij nějaké malé šroubky nebo nasponkuj.

Takhle nějak to pak vypadá:
im9.cz/iR/importprodukt-orig/317/3171caeaa15340d413ed1774911b9353.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Beny85, bleriot11, caravanman, PetrDubi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,052,366 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20072 sekund | Průměrně za: 0.20072 (0) sekund | Dotazy: 122 | Použitá paměť: 2.11MB/4MB