Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volkswagen Crafter California XXL: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volkswagen Crafter California XXL

Poslední aktualizace před 7 let
RadoRadoČlen
Přidáno před 7 let
Tak to je paráda, len kto si to kúpi:|

https://auto.sme....vacsi.html
K O C Ú R K O V O
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 7 let
No to je hnus velebnosti :he Vypadá to jak nějaká samo domo vestavba , kde se hodně spěchalo. Kuchyň střídat se zachodem...??? A jestli ten zdechlý 2litr v tom přetíženým krámu ,přežije 200 tis km ,tak bude rád. Zkušenost s naší firmy ,kde ty předražený krámy do 300 tis km pochcípali všechny a pomlouvané ,přetěžované ( prasí do nich v klidu 2.5 tuny )Ducata jezdí dodnes. Tak teď se na mně sesypou WV only.
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Hmmmm. Doooooost hrozny. :(
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
To video v prvním příspěvku je celkem o ničem, viděl jsem již několik jiných videí a musím říci, že se mě to líbí - je to pěkné a šikovné - je vidět že přemýšleli hlavou, jen to rozkládání zadní postele, tak jednoduché, že snad ani nejde mluvit o rozkládání, vytahovací sprcha, zajížděcí plotny sporáku ( lepší než ty zavírací skla ) , za mě 1* Docela mě vaše reakce překvapily, zejména když máte vestavby...

@ kajman111

Zdechlý dvoulitr je dnes téměř ve všem, u Jumpera či Boxera už nic jiného než dvoulitr nekoupíš...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Řadím se k těm, kterým se to nelíbí. Pokud má být u vestavby výhodou nenápadnost, tak tady o ní nemůže být řeč. Zadní partie je brutálně škaredá - konstruktérovi asi došly nápady. Vysouvací plynové hořáky vypadají krásně, jen bych chtěl vidět, jak budou vyjíždět po roce používání. Plynové hořáky čistím pravidelně a vždy je tam toho mastného humusu dost. Navíc občas něco vyvře a tak nějak tuším, kam to v tomto případě nateče. Na posteli ze skládaných matrací jsem spal jako malý kluk a už bych si to zopakovat opravdu nechtěl.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
@Hroch

Myslím, že nenápadnost vestavby je iluze, spíš je to životní styl... šlo by možná ještě asi diskutovat o jizdních vlastnostech, ale ze zkušeností vím, že mnoho interálů se mnou na dálnici drží krok.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

@Hroch

Myslím, že nenápadnost vestavby je iluze, spíš je to životní styl... šlo by možná ještě asi diskutovat o jizdních vlastnostech, ale ze zkušeností vím, že mnoho interálů se mnou na dálnici drží krok.


Souhlas až na ty "stíhací" integrály, podle mne nemají šanci, rychlejší bývají jen Californie (malé).
Škoda, že to není na MB, ale už se to posouvá zase směrem k James Cookovi a doufám, že do důchodu vstane z mrtvých .... takže na mne tento směr působí pozitivním dojmem.
Snad se jednou dočkám.
4.114683,118.628756
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Mě se to taky docela líbí, Jen měla zůstat plechovka jak originál. A zajímala by mě cenovka. Když na Tranďáku je to za 2 míče. Ale bral bych ho :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let
Už minulý měsíc se o něm psalo tady:
http://auto.tn.no...l#g_616177
Jak na závěr konstatují, tak předpokládaná cena opravdu 2mio a více.
Kdybych chtěl auto této kategorie, tak bych do něj šel okamžitě. Mně se moc líbí.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

@Hroch

Myslím, že nenápadnost vestavby je iluze, spíš je to životní styl... šlo by možná ještě asi diskutovat o jizdních vlastnostech, ale ze zkušeností vím, že mnoho interálů se mnou na dálnici drží krok.


Souhlas až na ty "stíhací" integrály, podle mne nemají šanci, rychlejší bývají jen Californie (malé).
Škoda, že to není na MB, ale už se to posouvá zase směrem k James Cookovi a doufám, že do důchodu vstane z mrtvých .... takže na mne tento směr působí pozitivním dojmem.
Snad se jednou dočkám.


Docela mě překvapilo, že jsem nenašel žádné spojení s Westfálkou, ale třeba jsem něco přehlídl...

Ps. Jo,bývávaly časy, kdy mě taky předjížděly jen Californie, dnes už si namě troufne kdejaký integrál :@
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

@Hroch

Myslím, že nenápadnost vestavby je iluze, spíš je to životní styl... šlo by možná ještě asi diskutovat o jizdních vlastnostech, ale ze zkušeností vím, že mnoho interálů se mnou na dálnici drží krok.


Souhlas až na ty "stíhací" integrály, podle mne nemají šanci, rychlejší bývají jen Californie (malé).
Škoda, že to není na MB, ale už se to posouvá zase směrem k James Cookovi a doufám, že do důchodu vstane z mrtvých .... takže na mne tento směr působí pozitivním dojmem.
Snad se jednou dočkám.


Docela mě překvapilo, že jsem nenašel žádné spojení s Westfálkou, ale třeba jsem něco přehlídl...



Kdepak, nepřehlédl, Westfalia je od roku 2001 (akvizice Daimlerem) úhlavní nepřítel VW, takže smůla.
Právě proto chválím tento směr a doufám, že se nechá původní autor Californie (v uvozovkách a s francozským přízvukem :D) vyprovokovat ke konkurenční akci na Sprinterovi ....
4.114683,118.628756
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
@sipadan: Ze soucasnym Sprinterem uz asi nee. Uvidime zda a vubec to bude s tim novym, mozna hovoricim nemecky s francouzskym prizvukem. :D
Jinak novy Crafter jako vestavba,
kdyz vynecham Californii XXL, se mi libi. Skoda jen, ze nejsilnejsi motorizace ma tak nevalnou povest a prehnanou cenu.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Za tu přehnanou cenu bych koupil jiné . Pár nadčasových prvku by mne nezlákalo do toho jít , na léto je to dobré ale v zimě ten prosklený strop nevím nevím skřínky dosti malé . Je to novinka tak platte kdo chce být IN .
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rado, kajman111, JiPe Highlanders, Vajglon Hnuson, Hroch, sipadan, Franta REZAC, PaMi, Laky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,878 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19946 sekund | Průměrně za: 0.19946 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB