Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pozor při cestě přes Srbsko !: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pozor při cestě přes Srbsko !

Poslední aktualizace před 3 roky
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Promin ale pises, ze jste spali v aute a nejak si nedovedu predstavit ze mi nekdo v noci vytrhava 15 sroubu jenom ze stredoveho dilu kryti motoru a me to ani nevzbudi ? A to ten konektor je pod pravym dilem. No asi mate oba tvrde spani.

Ps: ten nerez by byl urcite lepsi


Přesně tak, vytáhnout konektor je maličkost a určitě mě těžko vzbudí, ale trhat nebo jinak odmontovávat kryt by mě vzbudilo. A jsem si jist, že by to ksindl neriskoval, trvá to moc dlouho a riziko je veliké, přitom stačí podívat se po parkovišti a najít si jinýho hejla...
P
PepekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Fotky jsou tam! Napadlo mě přidat čidlo alarmu někde na podvozek.


Já,jsem asi slepej ale ty fotky nevidím a nevím kde je tam! :)
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pepek napsal:

Citovat

fun napsal:

Fotky jsou tam! Napadlo mě přidat čidlo alarmu někde na podvozek.


Já,jsem asi slepej ale ty fotky nevidím a nevím kde je tam! :)


O dvě stránky nazpět, u autorů Dáša a jirka...
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Pepek napsal:



Já,jsem asi slepej ale ty fotky nevidím a nevím kde je tam! :)

Klikni zde: https://www.carav...ost_256839
Fun
Smile
Kofa72Kofa72Nováček
Přidáno před 6 let
Toho šmejda z fotek znám. Postříkal mi loni cestou do Řecka brzdu nějako sračkou, kterou si schovával ve spreji v ponožce. Málem sem toho idiota přejel. Bylo to za Mekáčem u Velika Plana.
Knaus 450
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tivat napsal:

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Promin ale pises, ze jste spali v aute a nejak si nedovedu predstavit ze mi nekdo v noci vytrhava 15 sroubu jenom ze stredoveho dilu kryti motoru a me to ani nevzbudi ? A to ten konektor je pod pravym dilem. No asi mate oba tvrde spani.

Ps: ten nerez by byl urcite lepsi


Přesně tak, vytáhnout konektor je maličkost a určitě mě těžko vzbudí, ale trhat nebo jinak odmontovávat kryt by mě vzbudilo. A jsem si jist, že by to ksindl neriskoval, trvá to moc dlouho a riziko je veliké, přitom stačí podívat se po parkovišti a najít si jinýho hejla...


Neni to nic neuveritelnyho. Pred lety jsme absolvovali
prejezd k trajektu cca 1000 km v tahu. Kdyz jsme dorazili do pristavu otevreli jsme stresni okna a sli spat. Pak prisla velka bourka, blesky a hromy a vzbudilo nas az kdyz jsme byli uplne mokri. Kdyby nam nekdo na aute delal cokoliv, nic msme neslyseli.

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kofa72 napsal:

Toho šmejda z fotek znám. Postříkal mi loni cestou do Řecka brzdu nějako sračkou, kterou si schovával ve spreji v ponožce. Málem sem toho idiota přejel. Bylo to za Mekáčem u Velika Plana.

No a je to venku, pupkáči mají velký rozsah triků, to bysme museli jezdit s tankama.
Nakonec jsem si uvědomil, že se na ně ani nemůžeme zlobit, takoví lidé jsou všude i u nás.
Akorát je smutné, že srbští uplacení policisté nebo politici- nějak mi to splývá, jim to dlouhodobě tolerují
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Ono je to těžké, oni "dělají jen svou práci"...pomáhají motoristům na cestě v nouzi...
to by museli chytit toho šmejda co tě poškodí auto při činu a ještě mu prokázat úmysl...
A jestli na to mají v noci makáče, kterej se tam přes den už neukáže, nic neriskují...pěkně to mají vymyšlené
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Ono je něco jiného absolvoval 700 km po Německu a něco jiného po balkánských silnicích podobných naší D1. Pak spíš, že nevíš co se děje. A vytrhnout kus plastu z plastu opravdu nezaznamenáš.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Oběti těchto srbských lupičů nejsou jen naši karavanysti. Hodně se o tom píše i na německých forech.
Triků mají více a nemusí se to stát zdaleka stát jen v noci. Stačí třeba na chvíli zastavit ve dne a
šmejd vám nastříká olej na brzdový kotouč . Následuje drahá oprava u něj v garáži.
Třeba výměnu poloosy za "novou", kterou samozřejmě není třeba měnit, udělají následovně. Vymontují,
odvezou pryč aby jako měli vzorek sebou do prodejny ND. Někde jí trochu očistí, nastříkají černým sprejem a přivezou jako novou,
s tím, že starou tam museli nechat výměným způsobem.
Němečtí kolegové píší i o jihoamerických šmejdech působících podobným způsobem ve Španělsku nebo
gengy ve Švédsku, kteřé jsou z pobaltských republik.
No nejaktuálnější je pro nás asi právě to Srbsko, takže být ve střehu ve dne v noci a obzvlášt mezi Bělehradem a Nišem
snad ani nezastavovat.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
včera jsem byl s autem na montážní jámě, tak jsem zkusil zespodu dostat ruku nahoru ke konektoru čerpadla ... a nedostal jsem se tam z žádné strany - docela by mě zajímalo, kde to odpojují. jo ustřihnout by to šlo, ale odpojit jsem to zespodu nedokázal.
P
PepekČlen
Přidáno před 6 let
Jozo a co máš za motor?2.3 nebo 2.2?
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
2,3 - prostě jsou to kluci šikovní ........
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 6 let
Možná by nebylo špatné opatření dát před to čidlo a potažmo i do motoru systém proti kunám, který dává silný výboj při dotyku = ten padouch tam určitě sahá po tmě a když dostane pořadnou "šupu", tak si myslím, že by ho to pěkně vylekalo... Fofr jakým by lezl z pod auta bych chtěl vidět - takové zařízení proti kunám stojí cca 5 tisíc a rázem by to bylo 2v1 - proti kunám i proti chmatákům v Srbsku. O tom zařízení psali nedávno v časopise CCC, možná to časem bude za levnějí peníze... Kuny mají ty naše nové auta hodně v oblibě...
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Joza napsal:

včera jsem byl s autem na montážní jámě, tak jsem zkusil zespodu dostat ruku nahoru ke konektoru čerpadla ... a nedostal jsem se tam z žádné strany - docela by mě zajímalo, kde to odpojují. jo ustřihnout by to šlo, ale odpojit jsem to zespodu nedokázal.


I při své velké postavě, když se na zahradě nasoukám pod auto k levému kolu, bez problémů sáhnu přes olejový filtr nahoru k čerpadlu a konektor vytáhnu...
Plastový kryt by to měl vyřešit, pak už nevím, kudy by to šlo.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Klikos napsal:

ten padouch tam určitě sahá po tmě a když dostane pořadnou "šupu", tak si myslím, že by ho to pěkně vylekalo... Fofr jakým by lezl z pod auta bych chtěl vidět


len aby ho to príliš nevytočilo - aby nechcel dať potom on príučku zase tebe
M
martinnnNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
tak už také patřím do skupiny, kterou podojili v Srbsku. Při návratu z Řecka jsme přespali asi 50 km před Bělehradem. Ráno se probudím a nejde natočit auto (Fiat). Uklízeč plochy jestli nepotřebuji pomoc. Byl jsem v časové tísni, tak jsem souhlasil. Byli tam za minutu. Asi čekali, až se probudíme. Odtáhli nás do servisu na diagnostiku. Srdce motoru kaput. Tak okomentovali závadu na řídící jednotce. A že je drahá a že stojí 1200 Eur, ale že ji umí opravit. Tušil jsem TUNEL. Ale co dělat, když je jednotka vymontovaná a odvezená ? Po komunikaci se servisákem z Fiatu jsem "opravu" usmlouval na 400 Eur. Moje chyba..
Celý to mají dopodrobna sehraný. Od uklízeče, po odtah a záznamu na řídící jednotce(asi vytáhnutí kabelu od čerpadla). Nic jsem ráno nenašel. A pak, když vymontují řídící jednotku, tak jste jejich. A ještě se tváří, jak vám chtějí pomoci v nouzi. Nafotil jsem si servis, odtahovku i BOSE, přiložím foto.
Takže odvolávám co jsem zrovna v toto vláknu prezentoval, jak je v Srbsku bezpečně.
Jirka



Tak jsem taky ryba tyhle me nefingovali tez poruchu u mcdonalds velika plana srbsko 17.6.2018 stala 750e krasna nedelni cena
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
A kdy to bylo, ve dne nebo přes noc? A co?
Prosím trochu víc podrobností, které by ostatním mohly pomoci.
My na tom Mekáči parkujeme pravidelně už asi 6 let, samozřejmě kvůli přestávce, a hlavně děti kvůli internetu, ale vždycky přes den. Asi jsme pro ně s Mecedesem Viano nebyli zajímaví, ale stejně se snažím dát auto, abych na něj viděl. A vloni sem si všimnul, že se tam motají dva divný týpci s nějakýma kbelíkama. Vyrazil jsem k autu protože jsem něco zapomněl a asi sem je překvapil a tak se překotně snažili vnutit mi umytí okna. To jsem důrazně odmítnul, na myče oken se mi zdáli chlapci dost starý a plešatý...
Tak že se flákají po parkovišti, tipujou, koho sejmout a maskujou to jako mytí oken....
M
martinnnNováček
Přidáno před 6 let
OKA 17.6.2018 Jsem zhruba okolo 22 dorazil pred mcdonalds ve velika plana srbsko dal jsem nekolik pivek a sel spat cca o pulnoci benzinka ,mekac a vse okolo uplne prazdne .Takhle to neznam jezdil jsem vzdy v srpnu a vsude turci.V noci si pamatuju ze zastavilo nekolik busu a jinak nic.okolo 7 rano vstavacka kafco auto toci ale nestartuje a za mnou stoji odtahovka renalut master zlluta ze servisu kometa a hned pribiha ze pomuze ja rikam ze pohoda dalsi 1-2hodky se vrtam v aute /dukato 2,8jtd/zkousim start sprej ........ a nic rikam teda oka jedem k tobe prej 4km bylo to vic odtah a diagnostika zdrama slibuje.nakonec 100e.a nova jednotka 650e .nevim jak to delaj ale proste poskodi nejak jednotku motoru byla s nima fer domluva me prislo .ale dneska kouknu sem a jsou to ty sami co jsou na 3
strane.netekla nafta a furt chteli menit vysokotlake cerpadlo ktere ale jsem mel 2000 pred novea v z zaruce e.takz jsem byl podelanej si myslim
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
To že jste tam byli sami a nikde tradičně západní turci, jedoucí za příbuznými na prázdniny má jednoduché vysvětlení. 14.6. končil letos Ramadán a na to navazuje Bajrám, což je několik dnů oslav konce Ramadánu, pro ně něco jako naše Vánoce. Tak že to se necestuje nikdy...
Konektor k čerpadlu si kontroloval?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,011,967 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30862 sekund | Průměrně za: 0.30862 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB