Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 100 000,- Kč za víkend!!!: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

100 000,- Kč za víkend!!!

Poslední aktualizace před 7 let
LerryLerryČlen
Přidáno před 7 let
Ahojky, tohoročný slet je poznačený tvrdou líniou majitelu kempu držat cenu aj mimo sezónu - a bez jakýchkolvek investícii a námahy zhrabnú za od nás za víkend 100 000,- litrov len za to, že tam prídeme a zastavíme. Kolko ešte utratíme v hospode. Je to kšeft jak bejk. Žádne povlečení - všetko máme svoje. Nie sú ochotný dať žiadnu množstevnú zlavu. Ja bych zmenil lokál aj určite by nás niekde v okolí srdečne a s radosťou privítali. To vedia najlepšie organizátori predošlích sletov. Som nasr... keď sa vidím kur.. nenažrané. A ja som si myslel, že to len u nás na slovensku. Čo si o tom myslíte? Podporíte ich? Oni nechcú podporiť nás!
Viem, že majetným je to u prdele. Ja by som už z princípu nedal tým ......... do tlamy takové prachy za nic!!!! HOWG bo ma klepne :o :v
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lerry napsal:

Ahojky, tohoročný slet je poznačený tvrdou líniou majitelu kempu držat cenu aj mimo sezónu - a bez jakýchkolvek investícii a námahy zhrabnú za od nás za víkend 100 000,- litrov len za to, že tam prídeme a zastavíme. Kolko ešte utratíme v hospode. Je to kšeft jak bejk. Žádne povlečení - všetko máme svoje. Nie sú ochotný dať žiadnu množstevnú zlavu. Ja bych zmenil lokál aj určite by nás niekde v okolí srdečne a s radosťou privítali. To vedia najlepšie organizátori predošlích sletov. Som nasr... keď sa vidím kur.. nenažrané. A ja som si myslel, že to len u nás na slovensku. Čo si o tom myslíte? Podporíte ich? Oni nechcú podporiť nás!
Viem, že majetným je to u prdele. Ja by som už z princípu nedal tým ......... do tlamy takové prachy za nic!!!! HOWG bo ma klepne :o :v


No, asi nemají zájem o další sraz a nepotřebují trvalé návštěvníky. ti lidi by tam ty peníze stejně nechaly, ale v hospodě. myslím, si, že si spousta lití vezme svojí bečku a svůj gril stejně jako já. Takže já jedu na sraz kvůli lidem které chci vidět a nějací hamyžní majitelé kempu odemne uvidí peníze poprvé a určitě i naposled. :P
Martin
Facebook- Martin Havelka
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 7 let
Většina kempů má v tomto termínu po sezóně, dát slevu na tak velkou akci je projev dobré vůle a ochoty.Peníze vydělají tak jako tak.Těžko takhle narychlo shánět jiný kemp.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lerry napsal:
Viem, že majetným je to u prdele. Ja by som už z princípu nedal tým ......... do tlamy takové prachy za nic!!!! HOWG bo ma klepne :o :v


Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere - staré přísloví.

Dříve nebo později přijde chvíle, že z toho vševestavbového sletu bude slušná komerční záležitost.

Abenteuer & Allrad začínal podobně a hle jak to dopadlo ..... nicméně návštěvníků přibývá každým rokem a myslím, že se vyplatí brát z podobných akcí a neřešit kolik by za to bylo piv.
4.114683,118.628756
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let
Pokud někdo má jasně danná pravidla a cenovky,je to spíše pozitivní.Pokud chceš za něco slevu,musíš ho umět přesvědčit ,že to ,za co chceš slevu má smysl a vyplatí se mu to.Budeš tam každý rok ?Ne ?Tak proč by to dělal ?Nabízí dobré služby ?Jsi spokojen ?Proč by dával slevu ?Je to jen obchod..
a řvát a brečet ,že Ti nedají slevu a ještě to uveřejňovat na netu....promiň to je pěkná blbina.Ukaž se jako schopný a domluv si to.Tak aby byl spokojený camp i Ty.

Jinak nikdo Tě nenutí to tam pořádat.....To je přece jednoduché.Krásných míst i campů jsou mraky.:D
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
ono jde spíš o tom kdo a za co ..... organizátoři této akce si vezmou 50,-kč a to je velký nepoměr k tomu co dáme provozovateli kempu. Takže nejde o to že by se s toho stávala komerční záležitost, ale že - snad poprvé - není ochoten provozovatel kempu udělat gesto a pro tak početnou skupinu udělat jednorázovou slevu. Jak už jsem psal, pojedu každopádně, protože se chci potkat se známejma lidičkama. Myslím, že spousta lidí to nekritizuje jenom proto, aby nevypadali jako socky, který nemají na kemp, ale o tom to opravdu není.
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj Všem,

také jedu protože se chci po roce potkat se známými a okouknout Vaše stroje.

JEN BY MĚ ZAJÍMALO, KDYBY ORGANIZÁTOŘI ŘEKLI MAJITELŮM, ŽE TO PŘESTĚHUJÍ JINAM, CO BY SE DĚLO ???

Já se svojí povahou bych to udělal. Jestli máme jet o kousek dál, proč ne. ZA TU SRANDU TO STOJÍ, NE ???

Každopádně mě tam uvidí poprvé a naposledy a co se týče referencí, ty dávat nebudu :( To není výhružka, to je holý fakt

PS : ZLODĚJNU NECHCI PODPOROVAT ALE MUSÍM, BOHUŽEL JEN KVŮLI VÁM A JEN JEDNOU :o

Na závěr jen můžu napsat, že je mi líto majitelů, že po sezóně nejsou schopni něco slevit ze svého zisku

S pozdravem Vlastik :|
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

traktorista2 napsal:

JEN BY MĚ ZAJÍMALO, KDYBY ORGANIZÁTOŘI ŘEKLI MAJITELŮM, ŽE TO PŘESTĚHUJÍ JINAM, CO BY SE DĚLO ???



To by bylo dost nefér ne ?
Cenové záležitosti se ve slušných obchodních kruzích řeší předem .... měli odmítnout, pokud chtěli včas
4.114683,118.628756
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Ahoj Všem,

také jedu protože se chci po roce potkat se známými a okouknout Vaše stroje.

JEN BY MĚ ZAJÍMALO, KDYBY ORGANIZÁTOŘI ŘEKLI MAJITELŮM, ŽE TO PŘESTĚHUJÍ JINAM, CO BY SE DĚLO ???

Já se svojí povahou bych to udělal. Jestli máme jet o kousek dál, proč ne. ZA TU SRANDU TO STOJÍ, NE ???

Každopádně mě tam uvidí poprvé a naposledy a co se týče referencí, ty dávat nebudu :( To není výhružka, to je holý fakt

PS : ZLODĚJNU NECHCI PODPOROVAT ALE MUSÍM, BOHUŽEL JEN KVŮLI VÁM A JEN JEDNOU :o

Na závěr jen můžu napsat, že je mi líto majitelů, že po sezóně nejsou schopni něco slevit ze svého zisku

S pozdravem Vlastik :|


Nenazval bych to zlodějnou, ale hladovostí a hloupostí.
Vždyť nejlepší zákazníci jsou přece právě ti spokojení, kteří se rádi vrátí.
Už dlouho mě stříbrný rybník zajímal a tak jsem byl rád, že ho uvidím. Ale už teď vím, že se tam asi vracet nebudu. Kemp neznám, ale tak nějak už tuším neochotu personálu a jeho hladovost.
No ale na druhou stranu tam přece nejedu kvůli kempu, tak si tím nehodlám kazit náladu.
Nejde mi o pár stovek, ale o nějakej princip.
Martin
Facebook- Martin Havelka
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Tato kritika mi prijde' dost slaboducha, protoze ve vysledku pada na hlavu organizatoru. Tem to vsechno da jiste hromadu prace a starosti, misto urcite vybirali s tou nejlepsi peclivosti a danymi moznostmi.
Pro ucastniky to znamena jen usadit prdel za volant, dorazit a bezstarostne se bavit.
Diskutovat o tom zda je kemp o stovku levnejsi ci drazsi nebo o nejakych principech je dost ujety.
Hodnotit zda za ty prachy stal nebo ne se da az na zaver.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
domnívám se, organizátory nikdo ani náznakem neobvinil, naopak si myslím, že organizátoři ( to se týká i těch minulých) to dělají nezištně, jenom se lidem prostě nelíbí, že snaha organizátorů o domluvu ceny nevyšla. To samozřejmě není vina organizátora - na domluvu je třeba vstřícnost obou stran.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

domnívám se, organizátory nikdo ani náznakem neobvinil, naopak si myslím, že organizátoři ( to se týká i těch minulých) to dělají nezištně, jenom se lidem prostě nelíbí, že snaha organizátorů o domluvu ceny nevyšla. To samozřejmě není vina organizátora - na domluvu je třeba vstřícnost obou stran.


Prostě to tak je.Já osobně se tam chci jet podívat jen tak z venku.Uvnitř nebudu ani za boha.ale to jen z principu,protože do kempů nejezdím ze zásady.Prostě si nekupuju obtyku proto abych stál v kempu.
To si můžu zaplatit chatku nebo penzion.
ale jak jsem psal kempů je tu dost.Třeba u Holic.a určitě s majitelem domluvím cenu i opékání atd.A nebude vůbec žádný problém,protože je to kluk od nás a vím že je fajn.
http://www.camp-h...
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Upravil PPPmyto dne 08.09.2017 06:21, před 7 let
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
jsem si při čtení tohoto vlákna vzpoměl na
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kraken napsal:

jsem si při čtení tohoto vlákna vzpoměl na YouTube video....


No, ten pán co v tom videu tak krásně hovoří je dnes docela za vodou, na rozdíl od těch, co zde dnes již nejsou a od těch, co třeba nemohli vystudovat, vše se naučili sami, vydělali si v zahraniči... Kamarádi toho pána z videa ( ve své době si říkali soudruzi a opravdu jich tady nebylo v té době málo ) si z této země udělali malou domů..... Politika sem nepatří.

Byl bych opatrný s takovými asociacemi v této zemi, zejména v souvislosti s vývojem, který se zde po roce 89 odehrál.

PS. Na vestavby jezdím rok co rok, snažím se organizátorům pomoci v rámci možností, tak to prosím nespojujte se srač....a výše. Díky
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 08.09.2017 07:26, před 7 let
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
To spojení mě napadlo pouze v souvislosti s počítáním kdo si na čem kolik zarobí a tím bylo mířeno jsem pochopil na kemp. Nic míň nic víc.
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

domnívám se, organizátory nikdo ani náznakem neobvinil, naopak si myslím, že organizátoři ( to se týká i těch minulých) to dělají nezištně, jenom se lidem prostě nelíbí, že snaha organizátorů o domluvu ceny nevyšla. To samozřejmě není vina organizátora - na domluvu je třeba vstřícnost obou stran.

Naprostý souhlas, a je to i škoda že z toho organizátoři nic nemají. Kdo někdy podobnou akci organizoval ví o čem mluvím.
Honza, Romča, Honzík (13)
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Ak som to správne pochopil, tak sa jedná o to, že kemp účtuje podľa platného cenníka - teda, že nedal zľavu.
Ale kemp predsa nie je povinný automaticky dávať zľavu. Je to o dohode.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Ak som to správne pochopil, tak sa jedná o to, že kemp účtuje podľa platného cenníka - teda, že nedal zľavu.
Ale kemp predsa nie je povinný automaticky dávať zľavu. Je to o dohode.


Celý problém je v tom, že už je po sezóně a kdyby tato akce nebyla, tak by měli prázdno / poloprázdno.
Ostatní kempy souhlasily se zvýhodněnou cenou protože to vědí.

Tento ovšem nikoliv a tak si přijdou na "příliš" mnoho, což se v našich končinách neodpouští .... alespoň je o čem psát :D
4.114683,118.628756
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

copy napsal:

Ak som to správne pochopil, tak sa jedná o to, že kemp účtuje podľa platného cenníka - teda, že nedal zľavu.
Ale kemp predsa nie je povinný automaticky dávať zľavu. Je to o dohode.


Celý problém je v tom, že už je po sezóně a kdyby tato akce nebyla, tak by měli prázdno / poloprázdno.
Ostatní kempy souhlasily se zvýhodněnou cenou protože to vědí.

Tento ovšem nikoliv a tak si přijdou na "příliš" mnoho, což se v našich končinách neodpouští .... alespoň je o čem psát :D


Hele chlapy, tohle asi organizátorům moc nepřidá, myslete na ně. Kemp dal cenu, tak to je a nemá smysl brečet nad rozlitým mlíkem... neb když v nákým krámě koupíte dráž, tak tam prostě příště nejdete a hotovo.

A pro ty, co to nemůžou zkousnout, je jednoduché řešení, přijeďte v sobotu ráno a je to. Slevy byly vždy maximálně do 50% a jste na svým... ono každá chytrá Horákyně má svoji koloběžku :D

Jo, přijedu až v sobotu, jsem lakota lakomá !n
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

copy napsal:

Ak som to správne pochopil, tak sa jedná o to, že kemp účtuje podľa platného cenníka - teda, že nedal zľavu.
Ale kemp predsa nie je povinný automaticky dávať zľavu. Je to o dohode.


Celý problém je v tom, že už je po sezóně a kdyby tato akce nebyla, tak by měli prázdno / poloprázdno.
Ostatní kempy souhlasily se zvýhodněnou cenou protože to vědí.

Tento ovšem nikoliv a tak si přijdou na "příliš" mnoho, což se v našich končinách neodpouští .... alespoň je o čem psát :D


Hele chlapy, tohle asi organizátorům moc nepřidá, myslete na ně. Kemp dal cenu, tak to je a nemá smysl brečet nad rozlitým mlíkem... neb když v nákým krámě koupíte dráž, tak tam prostě příště nejdete a hotovo.

A pro ty, co to nemůžou zkousnout, je jednoduché řešení, přijeďte v sobotu ráno a je to. Slevy byly vždy maximálně do 50% a jste na svým... ono každá chytrá Horákyně má svoji koloběžku :D

Jo, přijedu až v sobotu, jsem lakota lakomá !n




:g
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,471 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25346 sekund | Průměrně za: 0.25346 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB