Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sárvár: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sárvár

Poslední aktualizace před 6 let
rajanrajanČlen
Přidáno před 7 let
Dobrý den,
chystám se prvně do Šarváru,chtěl bych se zeptat,
jestli se vejde autokaravan a auto s přívěsem na dělenou parcel. Nebo bude lepší parcel pro každého zvlášť?
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Každému jednu parcelu. Jsou oddělené živým plotem.Já měl přívěs s předstanem a osobák,místa už tam moc nebylo.Obytná auta když jsem tam byl já,tak nejvíc jich bylo nahoře u recepce.
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Asi jak která parcela, mám auto 9 m a kolega 10 m a vejdeme se tam klidně i vedle sebe na jednu parcelu.
Dole jsou čísla kolem tuším 47,50 to jsou velké parcely a nahoře u vjezdu jsou menší, ale většinou jsou parcely dost velké, sám jsem byl překvapen, nemusíš se bát hlavně aby bylo volno.
Jen pozor, vím že od září začíná oprava bazénu a bude část uzavřená, koukal jsem v létě na cedule.
Raději se koukni na stránky do kdy mají rekonstrukci.
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byl jsem tam letos a bez problémů. Já mám 7,4m délku auta a stál tam brácha s karavanem 6,5m a Mazdou 6. Mezi karavan a obytku jsem vytáhl 3m markýzu, takže místa na sezení dost. Byl jsem na té menší směrem k vchodu k bazénům, myslím 7x nebo 8x. Osobák stál napříč, karavan a obytka souběžně s živými ploty. Ještě dostanete slevu. Ale my to dělali proto, že bylo plno. Sleva byla milé překvapení při odjezdu. A neměli s tím nejmenší problém. Vospi
Ixeo 710 i, Fiat
V
VeseliciČlen
Přidáno před 6 let
Přátelé, kamarádi. Chtěli jsme vyrazit do Sárváru na Velikonoce. Konkrétně ze středy na čtvrtek cesta, ve čtvrtek ráno najet do kempu a v sobotu kemp opustit a na večer přes noc jet domů. Ovšem z kempu mi odpověděli, že mají plno.
Dotaz tedy zní - nemáte někdo rezervaci parcely a vzali byste nás jako sousedy? Případně kdyby se našel někdo kdo parcelu má a nakonec nepojede, tak poprosím o kontakt a domluvili bysme změnu rezervace.

Předem všem děkuji..

Jirka V.
Jirka+Ivča+Anetka+Vojtík

Toyota Hilux 2.4 110kW + Caravelair Antares 486
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte ! Spravte trosku viac km a dojdite za nami na Bogacs my tam ideme od 28.3 do 2.4 Je to Thermal spojený s kempom
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

Ahojte ! Spravte trosku viac km a dojdite za nami na Bogacs my tam ideme od 28.3 do 2.4 Je to Thermal spojený s kempom


Je v tom bogacsi aj pre deti nieco? Robite rezervacku na velku noc?
V
VeseliciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal Levice napsal:

Ahojte ! Spravte trosku viac km a dojdite za nami na Bogacs my tam ideme od 28.3 do 2.4 Je to Thermal spojený s kempom


Ono nejde o to jet kousek dál, ale v tom velikonočním termínu tam budou kamarádi v penzionu, tak jsme chtěli být společně v termálech a bydlet každý "ve svém".
Jirka+Ivča+Anetka+Vojtík

Toyota Hilux 2.4 110kW + Caravelair Antares 486
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Verko napsal:

Citovat

Michal Levice napsal:

Ahojte ! Spravte trosku viac km a dojdite za nami na Bogacs my tam ideme od 28.3 do 2.4 Je to Thermal spojený s kempom


Je v tom bogacsi aj pre deti nieco? Robite rezervacku na velku noc?

Nedá sa tam robit rezervacka koli tomu ideme už v stredu ale miesta je tam dosť . Pre deti su tam dva bazény vek kukni na nete
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
M
MČlen
Přidáno před 6 let
V Bogácsi sú aj v zime otvorené detské bazény?

Prosím o odkaz na túto informáciu.
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: rajan, bleriot11, radek argos, Jirka Vospalek, petak, M, Veselici, Verko, Michal Levice

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,361 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16355 sekund | Průměrně za: 0.16355 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.97MB/4MB