Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Adrenalínová cesta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Adrenalínová cesta

Poslední aktualizace před 7 let
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 7 let
Ahojky všem, v pátek jsme vyrazili s naším Dukátkem 1990 do Německa na Königssee. Když jsme dojížděli na STPL Bischofswiesen, tak nám začalo hučet a syčet pod kapotou. Prostě jsme ho uvařili! Říkali jsme si, že ráno dolejeme vodu a pojedeme dál. Šli jsme spát a ráno jsme se vzbudili pod Alpami. Krásný výhled!!! Pak nás ten úžas přešel, neboť jsem dolil vodu a ta, i když bylo vše studené, tak začala bublat. Volali jsme mechanika a ten nám oznámil, že je v pr.... těsnění pod hlavou. A že musí dojet a dolévat vodu. Takže jsme se rozhodli, že otáčíme a valíme domů, i když jsme 15 km od cíle. Po cestě zpět jsme stavěli každých 20 km a dolévali vodu. Díky tomu, že jsme pořád startovali, tak nám asi 20 km před Freistadtem kiksnul i startér. Takže jsme sháněli, kdo by pro nás s dodávkou přijel. Protože to bylo v sobotu a byla Země Živitelka, tak to byl docela problém. Nakonec jsme sehnali kámoše a ten nás odtáhl. Řeknu vám, adrenalin to teda byl. Kámoš jel jak blázen a já měl co dělat, abych to udržel na silnici. A dnešní verdikt mě usadil úplně!!! Cena!!!!
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Stejnej problem jsem pred par lety mel u Formana a bohuzel nebyl problem pridrit takto motor.... To ovsem nezjistis jen pri vymene tesneni bez poradne kontroly casti nachylnych na zadreni. Voda ti vystrika z obehu prakticky hned kdyz ti ji ven tlacej vyfukove plyny.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Hmm, taky " dobrej " zážitek....:x
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: budvarci, floridan79, Franta REZAC

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,706,332 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15614 sekund | Průměrně za: 0.15614 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB