Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 pilotní sedačky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

pilotní sedačky

Poslední aktualizace před 7 let
samotarsamotarNováček
Přidáno před 7 let
Zdravim, má někdo zkušenosti s těmito sedačkama
http://www.kobras...afun-blau/
popřípadě jaké by doporučíte
dík
D
DZIZIČlen
Přidáno před 7 let
A řešili jste někdo, když dáte sedačku, která není do dotyčného vozu homologovaná - co se stane, kdyby nastal úraz nebo smrťák toho kdo na ní sedí?
Docela by mne to zajímalo ? Dříve jsem dával do obytňáků kde co, z jinejch aut, dnes ani náhodou, ale možná se mýlím.
L
LacigaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, asi před půl rokem jsem tyhle sedačky montoval do polointegrované Laiky z roku asi 2009. Důvod- panu majiteli po delší cestě trnuly nohy kvůli původní sedačce Fiat našroubované na vysoké točně, která svou kvalitou a rozměry zrovna neodpovídala vozu, do kterého ji italové namontovali. Nicméně jsem se nechal ukecat a do práce se pustil. Po rozbalení krabice jsem s hrůzou zjistil, že tyhle kapitánské sedačky absolutně nepasují na původní trubkové základny a po lehké úpravě (navaření pásovin s otvory pro uchycení nových sedaček) bude výška od podlahy ještě vyšší, než byl originál. Volal jsem majiteli, ať je vrátí prodejci Laiky v ČR (tam je koupil protože měly být nižší,než origo), ale prý to bohužel vrátit nejde. Musel jsem komplet posnižovat svařené trubkové zakladny ,ale to pouze do výše, do které to dovolily radiátory vodovod. topení umístěné pod sedačkami a dále do výše, do které to dovolila správná funkce páky parkovací brzdy u řidiče. Celkový rozměr sedáků od podlahy se sice snížil, ale to se dalo vyřešit zakoupením nižší točny třeba jen u řidiče.
Co se týká kvality kapit. sedaček dle mého subjektivního názoru - sklolaminátová skořepina s vlepenými maticemi ve spodní části na uchycení , ne moc pohodlné, vysoká cena-nízký výkon.
Upravil Laciga dne 08.10.2017 15:19, před 7 let
daluksdaluksČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
Mám ty stejné, jsou pohodlné, ale nemají prakticky žádné boční vedení takže se v zatáčkách musím pevně držet volantu.
Otočná konzole dodaná se sedačkami nepasovala na otvory v podlaze (i když měla), takže se to muselo převrtávat.
Kvalita po pár letech provozu nic moc, začínají vylézat dráty z potahu.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Já jsem měl v předchozím autě Aguti a spokojenost.
https://www.aguti...steme.html

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: samotar, DZIZI, Laciga, daluks, JiPe Highlanders

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,644,799 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16375 sekund | Průměrně za: 0.16375 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB