Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 21 Srpen: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

21 Srpen

Poslední aktualizace před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Fasoun nebo bolsevik, stejny svinstvo oboji.
Tak snad jen si uvedomit, ze volny cestovani peknejma obytakama po cele Evrope i dal nebylo u nas
vzdy samozrejmosti. Na to by se zapominat nemelo. I na to co a kdo byl toho pricinou.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Tak tomu bych nevěřil ! označit za pokrytectví, že jsem připomněl událost kterou jsem osobně zažil která měla podstatný vliv na život nás mnohých a media i mnozí politici ji docela ignorují to už chce docela hroší kůži.
Na toto téma končím a slibuji, že příští rok už to neudělám.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Tak tomu bych nevěřil ! označit za pokrytectví, že jsem připomněl událost kterou jsem osobně zažil která měla podstatný vliv na život nás mnohých a media i mnozí politici ji docela ignorují to už chce docela hroší kůži.
Na toto téma končím a slibuji, že příští rok už to neudělám.
m

Zdendo,naprostý souhlas!!!!!!!!!
R
RadovanČlen
Přidáno před 7 let
Nepřipomínat 21 srpna fašisty,ale vzpomenout na "bratrskou pomoc " je pokrytectví ?! Hm,tak nevím,nejsem nejmladší,tak už možná nevidím ty souvislosti...
Sakra jak je to s těma šňůrama na prádlo ?!
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Tak tomu bych nevěřil ! označit za pokrytectví, že jsem připomněl událost kterou jsem osobně zažil která měla podstatný vliv na život nás mnohých a media i mnozí politici ji docela ignorují to už chce docela hroší kůži.


A kteří politici jí mají připomenout ? Ti co se s komunisty i dnes po tom všem paktují ? Ti, co za komančů vystudovali v cizině a dodnes z toho těží ? Média ignorují ? Jaká média, veřejno právní ?

Sorry, ale užil jsem si za komanču dost, následky si nesu dodnes, komanče vlastnící zprivatizované majetky potkávám dnes a denně a to mě věř, jsou snadno identifikovatelní.... Ještě dnes si pamatuji slova soudruha ředitele " přece ten mladej blbec nepojede do Frankfurtu " tak tam jela banda komoušů
Je mě na zvracení, když si vzpomenu jak mě jeden a tentýž člověk jebal, že nejdu do prvomájového průvodu a o tři roky později chtěl se mnou slavit 17.listopad ( bodejť by nechtěl, když k tomu tak snadno přišel - o tom se nesní ani mafii v Palermu ).

Dle mého sem nepatří ani 68, ani Mnichov ani holokaust ani uprchlíci ani žádná jiná politika. ( byť spousta těch věci je vice než politováníhodná ).

Té špíny je okolo dost a dost, tady bych si rád užil své zaliby a podělil se o ní s ostatními - bez politiky ( bez mé i té jejich ). To je celé.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 22.08.2017 21:49, před 7 let
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Zdenek a Alena tu připomněli výročí, které právě proběhlo. Až bude 8. května, připomenou to možná taky, ale teď se to moc nehodí. Je tu asi dost lidí, kteří to neměli lehký, teda pokud nebyli u strany. A asi je tu i dost lidí, kteří o tom vědí víc, než velký H. Já osobně jsem makal tehdá, dnes a když se mi bude chtít, tak i zítra. Ale za to jsem si koupil hezký auto a s ním jezdím po celé Evropě svobodně a volně a to pro mě není velké H, ale velké V, jako vítězství. A myslím, že všichni, kdo jsou tu zaregistrovaní, tak obytné auto nebo přívěs mají a jezdí taky. Potom jim asi není tak zle.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Vajglon Hnuson

CHápu tě jen to tak už neprožívej nebyl jsi v tom sám bylo jich mnoho postižených tou dobou , mi bylo kolem 12let jako malý kluk jsem tu dobu prožil s nastraženýma ušima o čem si lidé povídali potichu . Dnes sleduji pořady v TV a na netu kde je většina už odtajněna o te a jiné věci . Tudíž si to mohu trochu srovnat -" o co vlastně šlo"a kdo tady na zemi bude vládnout většině národům , zrovna jsme u druhého mantinelu . Mohu trochu porovnat s tou i dnešní dobou že se mám mnohem lépe ale makám o hodně více . Že to tady dopadlo zatím takto je jen výsledek voleb 1:1 cz Národa . Dělejme vše pro přítomnost co bylo už nezměníš .:^
Žijeme jen jednou.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Vajglon Hnuson

Dělejme vše pro přítomnost co bylo už nezměníš .:^



O to se celou dobu snažím, aby tady těch politickejch rozborů ubylo. :_
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Jsem stejného věku jako Zdeněk a Alena. Srpen jsem v cca 15:letech prožil v Praze na Kulaťáku cca 20 m od GŠ ČA, kde jsem bydlel. V noci jsem koukal, jak tanky jezdí po tehdejší Velvarské (dříve Žukovova, později Leninova, nyní Evropská) a cca 20 jich stálo pod okny. Na kulaťáku přistál vrtulník a červené barety nebyly vypuštěný do GŠ, protože je vytlačili ruští generálové, kteří tam byli již od večera 20. srpna.To jsou fakta, viděl jsem to.

Minulý týden jsem dočetl knihu o US stíhačích z války a tam bylo mimo jiné popsáno setkání amerického a německého stíhače, kteří se vzájemně sestřelili. Spojovalo je letectví, nás spojuje caravaning. Buďme na
sebe hodní.

Osobně zastávám názor, že každý musí být zodpovědný za každý trestný čin v kterékoliv době. A to kdokoliv. Bohužel bývalé ČSSR bylo satelitem vítězné mocnosti. Ta samostatnost byla jako, bohužel. Na konferenci v Teheránu od 29.11. do 1.12 1943 si vítězné mocnosti rozdělily Evropu. Vždyť například Slovenský štát, Rumunsko, atd. bojovali proti vítězné mocnosti. Ten srpen byla hra mocností, ve které byl náš stát obětí.

Každý, kdo porušil zákon v té době, by měl nést odpovědnost. Škoda všech životů v té době.

Ale osobně mne překvapuje, že se tak trochu nyní tolerují civilní oběti v boji proti IS a to jak ze strany Rusů, USA a dalších. Životy všech mají stejnou cenu. To zmiňují proto, že například obětí že srpna měly pro svět
takovou váhu, že to toleroval.
Zdeněk a Alena dali svůj příspěvek do Pokec, kde se píše, že je nejen o caravaningu. Připomněl fakta, myslím bez politiky.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Dle mého sem nepatří ani 68, ani Mnichov ani holokaust ani uprchlíci ani žádná jiná politika. ( byť spousta těch věci je vice než politováníhodná ).



:g:^:_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TomTP napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Dle mého sem nepatří ani 68, ani Mnichov ani holokaust ani uprchlíci ani žádná jiná politika. ( byť spousta těch věci je vice než politováníhodná ).



:g:^:_




No myslím že to až tak nebude realne pokud nejsi majitelem kdo o tom rozhoduje . Rubrika POKEC je o tom klidně to ignorujte , ti co to zažili si rádi připomenou tu nelehkou dobu naších rodičů - národa . Děkuji za pochopení .:x
Žijeme jen jednou.
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
kratce bylo me 13let dovolena Jugoslavie cesta domu přes Viden emigrace no a po nejake době navrat domu to je cele kdo chce vedet vic tak nekdy na srazu
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

TomTP napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Dle mého sem nepatří ani 68, ani Mnichov ani holokaust ani uprchlíci ani žádná jiná politika. ( byť spousta těch věci je vice než politováníhodná ).



:g:^:_




No myslím že to až tak nebude realne pokud nejsi majitelem kdo o tom rozhoduje . Rubrika POKEC je o tom klidně to ignorujte , ti co to zažili si rádi připomenou tu nelehkou dobu naších rodičů - národa . Děkuji za pochopení .:x


Jestli to byla nelehká doba národa, proč demokraticky zvolený prezident onoho národa jezdí na vojenskou přehlídku armády okupantů, z nichž někteří zde odmítli dát i vodu.... Asi vrátím vysvědčení i ze základní školy, přestávám chápat základní věci a vrátím se ke svému oblíbenému Kunderovi. Zdravý duch páchne blbostí, ať žije Trockij !!

PS Je to v rubrice pokec, tak to klidně ignoruj :x
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,794 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21972 sekund | Průměrně za: 0.21972 (0) sekund | Dotazy: 110 | Použitá paměť: 2.08MB/4MB