Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nosič na kola a červená čtvercová pruhatá deska.: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nosič na kola a červená čtvercová pruhatá deska.

Poslední aktualizace před 7 let
D
DZIZIČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nevíte kdy je povinnost u nás či v Evropě ji tam na kola do zadu dát? Neřeším teď v kterém státě jakou, ale od jakého přesahu vůbec. Mě to z vyhlášky vychází že až od 100cm přesahu za vozidlem.
Díky.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
No já už neřeším jestli terč nebo ne ale nejraději bych si dal dozadu i maják a nejraději i kulomet protože "lepiči" mě dost se.ou,Jestli mě někdo nabere ze zadu má smůlu. Už jsem párkrát klepl na brzdu ale "lepič"nereagoval což mě přesvědčuje že chce dopředu a můj "zadek" ho zas tak nezajímá.Takže dám terč,odrazky prostě vše co mohu.Pravda je že terč bych si dnes namaloval sám a nedal za něj ty prachy..Na fotce ho nemám ale to jsem byl ještě ..........
Upravil zemanekpetr dne 16.08.2017 18:53, před 7 let
D
DZIZIČlen
Přidáno před 7 let
No fííííha to jsem se toho od vás dozvěděl. (tak alespoň Petr mohl dát všem vědět, že má fobii z lidí co se na něj lepí :-) )
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Chtěl jsem jen poradit ať neřešíš centimetry a dáš tam terč a proč.Ale klasika,mlčeti zlato.
Upravil zemanekpetr dne 19.08.2017 15:14, před 7 let
KarciKarciČlen
Přidáno před 7 let
Odpověď: v případě, že jsou na vozidle zezadu kola, je povinnost tam cedulku dát. Pokud s tím chce kdokoliv spekulovat a šetřit tři nebo pět stovek či kolik to stojí, je to jeho věc. Další pozitivum je lepší viditelnost. Nic víc, nic méně. Bohužel v zemích EU nejsou jednotné dopravní předpisy, a některých zemích vyplývají různé povinnosti, ze kterých, když se poruší plynou pokuty.
D
DZIZIČlen
Přidáno před 7 let
Ono nejde o těch pár stovek, ale třeba 2x denně kola sundaváme , jsou ve 160centimetrech nad zemí a obtěžuje to.
Ceduli tam mám, ale menší dobře viditelnou, tak mne zajímalo zda ta obří 50x50cm je ze zákona nutná.
Všem díky za názor.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

DZIZI napsal:

Ono nejde o těch pár stovek, ale třeba 2x denně kola sundaváme , jsou ve 160centimetrech nad zemí a obtěžuje to.
Ceduli tam mám, ale menší dobře viditelnou, tak mne zajímalo zda ta obří 50x50cm je ze zákona nutná.
Všem díky za názor.


Asi na to nepůjde jednoznačně odpovědět, jiný kraj - jiný předpis. Některé místní předpisy zkrátka nejsou harmonizované a co platí zde, nemusí platit jinde. Kdysi jsem zde odpověděl, jak je to v Itálii, zkus pohledat, já už si to nepamatuji ( mám nosič s osvětlením, tudíž se mě to netýká ).
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: DZIZI, zemanekpetr, Karci, Vajglon Hnuson

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,812,912 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17525 sekund | Průměrně za: 0.17525 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB