Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hurá za sluníčkem: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hurá za sluníčkem

Poslední aktualizace před 7 let
P
PNovotnaČlen
Přidáno před 7 let
Tak v úterý vyrážíme na Pálavu a ve čtvrtek ráno směr Dunajská středa.Třeba někdo z vás vyrazí taky.Budeme se kdyžtak těšit!f!i:g:_
Jirka,Daniela a Nicol
Hujeři z Jihlavy
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Na pálavě jsem strávil minulý týden.První dny v kempu U Jezera(za Merkurem).Tento kemp jsme opustili kvůli hluku z tamní hospody.Hospoda má oficiálně zavřít v 23.00.Bohužel pingl si tam pouštěl písně do třech do rána.Byla to škoda,kemp je jinak klidný,ale poslouchat tuc,tuc...tuc ..tuc do rána se mi opravdu nechtělo.Tucání začíná v 8.00,kdy je restaurace otevřena.Místní letní kino je hned za humny,než to poslouchat u karavanu,tak jsme do kina raději šli rovnou.Když jsme z kempu odjížděli,tak dcera paní majitelky říkala,že už tucání ani nevnímá,že si pan pingl takto poslouchá....Já to bohužel vnímám a tak jsme odjeli-jejich chyba,že si nezjednají klid,přichází o peníze.
Kdyby jsme jeli do Merkuru někam nahoru na hráz,tam mohl být možná klid...
Přemístili jsme se do kempu Pálava u Nových Mlýnů,tam paní majitelka vůbec netuší kdo v kempu je a není.Anarchie v parkování karavanů a stavění stanů.Odjedu na výlet,vrátím se a nemám kam zaparkovat auto.To že se mi borec postavil půl metru od oje a já tak hodinu vyjížděl mu bylo uplně jedno.Sociálky strašný a smrděly,jak v hospodě,tak v kempu.Jen dojit prachy a neinvestovat ani korunu.Když vypadla elektrika,bylo mi řečeno,že je sít přetížená,kdy je jistič jsem se ani nedozvěděl,přepíchnul jsem se do jiné vzdálenější zásuvky.Na druhou stranu docela dobrý a levný jídlo.Po dvou nocích jsme to zabalili i tam...

Tak přeju dobrý výběr kempu at se dovolená povede.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PNovotna, bleriot11

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,689,818 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26145 sekund | Průměrně za: 0.26145 (0) sekund | Dotazy: 51 | Použitá paměť: 1.65MB/2MB