Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Turisti nelezte do Bratislavy: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Turisti nelezte do Bratislavy

Poslední aktualizace před 5 let
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Nesrovnal ani len netuší, čo je kemping, a čo je stellplatz. Zákaz, príkaz - neplatia? Zakázať! Čo akí turisti! Presne ako znie nadpis!

Nech sa ide pozrieť do Dusseldorfu, keď je taký zadubený - priamo v centre, na nábreží rieky Mohan, napočíta (hlavne cez víkend) aj dve stovky karavanov vedľa seba. Nikto neplatí! A mesto odtiaľ ešte odváža smeti, a prevezie sa tadiaľ občas policajná hliadka. A takých miest je v Európe stovky, resp. tisícky.

Pri Dunaji pod Starým mostom sa parkuje s karavanmi minimálne 15 rokov, teda ja si pamätám rok 2003, kedy som zmenil príves za auto. Viackrát som sa stretol z ľuďmi z nemeckého karavan fóra, ktorí sa ma pýtali, kde v BA prenocovať v karavane, a doporučil som im práve toto miesto.

Idem Nesrovnalovi napísať na jeho twitter alebo FB.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Nojo no. cechoslovaci jsou holt v tomhle jiny... treba v ty Praze, tam se karavani ani nesmej skoro priblizit Praze kdybys tam chtel nekde zustat pres noc. Znacky zakazu stani od vecera do rana pro karavany jsou skoro ve Stredoceskym kraji..... Ani si nedokazes predstavit jak me to sralo, do nedavna jsem tam bydlel a auto jsem mel na ulici a stacilo jediny udani a muselo by se to resit. Nastesti jsem mel stesti a nikoho muj obytnacek na ulici nedrazdil krom mistnich sprejeru.... Takze jsem nocni nedovolene stani nikdy resit nemusel.

Ale vzdy a vsade se najde nakej komoušskej udavac s manyrama se sedumdesatejch let a musi nekam zavolat nebo napsat pac mu to asi naka vyssi sila prikazuje. Takovejhle tendle narod slovanu je a vzdy byl a nikdo s tim nic neudela... Mozna jen ubihajici staleti... az deti detí estebaku a jejich deti pomalu zapomenou co je naucil dedecek a sve dalsi deti uz to nenaucej, pak se tohleto udavacstvi za vsechno vytrati... My jsme proste moc zavistivi, sam vim ze i to malo co mam, ten starej Kosmik je proste trnem v oku nekterym lidem co maj jen na fet ale vozidlo nemaj zadny, tak reknou "ten si asi zije" kdyz ma na obytnak..... ale uz nevidej ze ten obytnak je svou cenou zlomek ceny normalniho novejsiho auta :-D Potkal jsem se s timhle ve sve byvale praci kde si mysleli ze jsem si na nej musel nekde nakrast, jinak preci nemuzu mit "takovyhle auto". Proste ani ubehnute ctvrt stoleti od doby minule nekterym nepomohlo...

Tohle parkoviste bude zanedlouho osazene znackama ze pres noc NE a dalsi pokracovani bude zavora a hlidac co bude vybirat padesatikorunu za hodinu parkovani ci nejake nesmyslně barevne zony...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Nojo no. cechoslovaci jsou holt v tomhle jiny... treba v ty Praze, tam se karavani ani nesmej skoro priblizit Praze kdybys tam chtel nekde zustat pres noc. Znacky zakazu stani od vecera do rana pro karavany jsou skoro ve Stredoceskym kraji..... Ani si nedokazes predstavit jak me to sralo, do nedavna jsem tam bydlel a auto jsem mel na ulici a stacilo jediny udani a muselo by se to resit. Nastesti jsem mel stesti a nikoho muj obytnacek na ulici nedrazdil krom mistnich sprejeru.... Takze jsem nocni nedovolene stani nikdy resit nemusel.

....

Tohle parkoviste bude zanedlouho osazene znackama ze pres noc NE a dalsi pokracovani bude zavora a hlidac co bude vybirat padesatikorunu za hodinu parkovani ci nejake nesmyslně barevne zony...


Pravdu díž.... byl jsem o víkendu v Roudnici a co nevidím ? Zóna zákazu stání obytných aut ! Zatím jsem neviděl, že by nějaká municipalita po západním vzoru zřídila Stellplatz pro obytná auta, ale zákazy stání obytných aut přebírá každý městys... No a k těm modře počáraným ulicím, zrovna to řeším, za privilegium vyložení a naložení obytky před domem bych měl zaplatit 12.000,- ročně ( druhé auto už je dražší a přes noc tam stejně nesmí stát )... Nekupto za ty peníze :D
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
A je rozhodujici, co je uvedeno v TP ? Pokud tam mam uvedeno druh vozidla osobni, tak by mi asi nejen v Roudnici mohli se svym zakazem polibit zadel ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A je rozhodujici, co je uvedeno v TP ? Pokud tam mam uvedeno druh vozidla osobni, tak by mi asi nejen v Roudnici mohli se svym zakazem polibit zadel ?


Popravde, vim pouze o dvou vyrobcich, kteri v TP neuvadeji vozidlo zvlastni urceni SA - obytny, Cartago by bylo treti, ale dost o tom pochybuji.

Nejde o to, zda je auto osobni ci nikoli, dodatkovou tabulkou je dan tvar karoserie obytny. Legislativa to umoznuje....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A je rozhodujici, co je uvedeno v TP ? Pokud tam mam uvedeno druh vozidla osobni, tak by mi asi nejen v Roudnici mohli se svym zakazem polibit zadel ?


Popravde, vim pouze o dvou vyrobcich, kteri v TP neuvadeji vozidlo zvlastni urceni SA - obytny, Cartago by bylo treti, ale dost o tom pochybuji.

Nejde o to, zda je auto osobni ci nikoli, dodatkovou tabulkou je dan tvar karoserie obytny. Legislativa to umoznuje....


Koukam do maleho tp a druh vozidla: osobni automobil .
A tvar karoserie mam jak tisice jinych dodavek.
Takze tuto znacku zkusim ignorovat. Uvidime.:_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A je rozhodujici, co je uvedeno v TP ? Pokud tam mam uvedeno druh vozidla osobni, tak by mi asi nejen v Roudnici mohli se svym zakazem polibit zadel ?


Popravde, vim pouze o dvou vyrobcich, kteri v TP neuvadeji vozidlo zvlastni urceni SA - obytny, Cartago by bylo treti, ale dost o tom pochybuji.

Nejde o to, zda je auto osobni ci nikoli, dodatkovou tabulkou je dan tvar karoserie obytny. Legislativa to umoznuje....


Koukam do maleho tp a druh vozidla: osobni automobil .
A tvar karoserie mam jak tisice jinych dodavek.
Takze tuto znacku zkusim ignorovat. Uvidime.:_


Pokud v malém TP nemáš nic jiného, mělo by to projít bez problémů.... ale problém by mohl nastat na stk ( pokud se stále bavíme o vestavbě na Cartagu po roce 2015). Pokud je to obytka, které vše splňuje, mělo by to být vozidlo zvláštního určení. Je otázkou, co je větší zlo, zda restrikce municipalit či stk.... při dnešním focení je to docela problém.

Jinak mě před domem stojí už asi 3 týdny nějaká alkovna s olomouckou spz a nikdo si toho nevšímá, Městská policie je vedle v ulici.... Jediný problém je, že jeden nemá jistotu, kdy někomu " hrábne " a začne to řešit.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 29.08.2017 09:21, před 7 let
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.chystáme se v květnu na slovensko a chtěli by jsme se stavit na jeden den v Bratislavě.Funguje ještě to stáni u Starého mostu a může se tam stát i přes noc?
F
fedaBAČlen
Přidáno před 6 let
Jasne, dá sa tam stále parkovať
K
kanapacekČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj všem. Prosím o aktuální info ohledně parkování pod mostem v Bratislavě v době adventu.
Je to stále možné? Ještě prosím o doporučení stání v Budapešti někde blízko termálů a centra? Děkuji
ivoiivoiČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Ahoj všem. Prosím o aktuální info ohledně parkování pod mostem v Bratislavě v době adventu.

Bežal som cez víkend po nábreží a na betónovom parkovisku stáli dve obytné autá. Parkovanie je stále zadarmo a miesta je cez víkend dosť. Cez týždeň počas pracovnej doby je to horšie.
https://en.mapy.cz/zakladni?x=17.1145...7582964957
O
opavaciČlen
Přidáno před 5 let
V létě jsme tam také 3 dny stáli, je to výborné místo pro návštěvu města. Jak bylo poznamenáno, naplánujte příjezd raději k večeru či ráno, přes den bylo parkoviště plné aut lidí, kteří jezdí do práce. Pěkný výhled na Dunaj, hrad. Tramvaje jezdící po Starém mostě dost rachotí ale v noci nejezdily, tak tam byl celkem do brzkého rána klid.
Elnagh Nobelart A900g
K
kanapacekČlen
Přidáno před 5 let
Jj díky moc. (y)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,672,899 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19492 sekund | Průměrně za: 0.19492 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.09MB/2MB