Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Účinnost ruční brzdy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Účinnost ruční brzdy

Poslední aktualizace před 7 let
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Jak hodně vám brzdí ruční brzda? Když mám karavan na nájezdovém klínu, tak mi to z toho sjede. Na STK bez problémů, symetrie OK.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Do předu brzdi okamžitě do zadu horší ale tak zabrzdi
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
No jo, to mě nenapadlo, musím na něj nacouvat. Dík, vyzkouším.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Ruční brzda spolehlivě zabrzdí směrem dopředu, ale dozadu zabrzdí tak, že se předepne pružinový expander, to je ten váleček na táhle, ve kterém je pružina, a ten má za úkol (jen, je-li předepnut) vykompenzovat couvací automatiku tak, aby přívěs dostatečně brzdil i dozadu. A to nastane, když se kola pootočí s tou napnutou pružinou 10 - 12° (úhlových) dozadu. Najděte si můj odborný článek Nájezdová brzda s couvací automatikou. Už bych jej ale rád přepracoval, bohužel, nemám možnost, nedostanu se na něj, protože k vykompenzování efektu odbrzdění se používá jiné uspořádání páky ruční brzdy a to v mém článku asi ještě není připomenuto. Čáo, Pepa

Automatické sloučení 13.08.2017 07:47:
...protože k vykompenzování couvacího efektu se používá i jiné uspořádání páky ruční brzdy, kde již není pružinový expander, a to v mém článku ještě není připomenuto.
Opravil Doskočil
Čáo, Pepa
Upravil Doskocil dne 13.08.2017 06:47, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jarous350, jirka jn, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,358 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26406 sekund | Průměrně za: 0.26406 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB