Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Auto z DE půjčovny: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Auto z DE půjčovny

Poslední aktualizace před 7 let
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let
Dobrý den,
mohl bych poprosit o Vaše názory: Nyní se objevují na DE webech nabídky na auta registrovaná na jaře letošního roku a k dispozici k prodeji na podzim. Mají najeto kolem 15tis. km, jsou v plné výbavě (SAT, klima...), tzn že se ve velké míře jedná o auta z půjčoven. Uvažuji o koupi takovéhoto auta (integrál, automat). Je to zcestná myšlenka - auta z půjčovny jsou zhuntovaná, anebo naopak - alespoň je zajeté a jsou vychytané potencionální problémy?
Děkuji všem za názory.
daluksdaluksČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
nevím, jak se chovají k autům z půjčovny zákazníci v Německu, ale měl jsem tu čest vidět, jak to probíhá u nás.
Parta mladých lidí přijela autem z půjčovny do kempu. Jak s tím jeli po cestě nevím, ale co dělali v kempu ano.
Vytáhli si všechny matrace z postelí na trávu k táboráku a seděli na nich a spali u ohně až do rána.
Dopoledne druhého dne odjeli, navlhlé matrace, nacucané kouřem a polité pivem dali zpět na postele.
O tom ostatním si moc iluze nedělám, takže podle mě je auto z půjčovny velké riziko.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Samozrejme musi tomu odpovidat cena.
Ti lide co si to pujcuji nemusi byt nutne jen prasata. A je jedno jestli si to pujci banda paricich vyrostku, nebo rodina s pocuravajicima se detma nebo proste totalnima ignorantama k pujceny veci.
A bohuzel je jedno jestli je to u nas nebo venku.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let
Díky za zajímavý postřeh. Hlavně mi jde ale o názory resp. zkušenosti - dá se auto z motorového hlediska během těch prvních patnácti tisíc kilometrů nějak zničit? Má někdo praktické zkušenosti? Hlavně reaguji na příspěvky z tohoto fora "Auto z půjčovny bych si nikdy nekoupil".
Upravil PaMi dne 09.08.2017 20:54, před 7 let
K
kyklopČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

daluks napsal:

Ahoj,
nevím, jak se chovají k autům z půjčovny zákazníci v Německu, ale měl jsem tu čest vidět, jak to probíhá u nás.
Parta mladých lidí přijela autem z půjčovny do kempu. Jak s tím jeli po cestě nevím, ale co dělali v kempu ano.
Vytáhli si všechny matrace z postelí na trávu k táboráku a seděli na nich a spali u ohně až do rána.
Dopoledne druhého dne odjeli, navlhlé matrace, nacucané kouřem a polité pivem dali zpět na postele.
O tom ostatním si moc iluze nedělám, takže podle mě je auto z půjčovny velké riziko.


Na strane druhej, vo väčšine prípadov si auto s požičovne často neberie "sociálny prípad" a k tomu sa skladá depozit vo výške 1000€ z ktorého sa ti odráta každý škrabanec a oderok ;) . Lotéria je to vždy ale auto môže kľudne zlikvidovať aj prvý majiteľ, či už motoricky, či už deťmi, alebo kopou bastlenia :_

Automatické sloučení 09.08.2017 22:24:

Citovat

PaMi napsal:

Díky za zajímavý postřeh. Hlavně mi jde ale o názory resp. zkušenosti - dá se auto z motorového hlediska během těch prvních patnácti tisíc kilometrů nějak zničit? Má někdo praktické zkušenosti? Hlavně reaguji na příspěvky z tohoto fora "Auto z půjčovny bych si nikdy nekoupil".


Podobných vyjadrení sa dá nájsť kopa, zároveň sa tie autá po sezóne vždy rozpredajú, takže až také zlé to asi nebude (ani ich technický stav, ani nezáujem kupujúcich). Zlikvidovať sa dá čokoľvek, zároveň zober do úvahy, že z a dobrých okolností bolo to auto prenajaté 4, alebo 5x. Kopa tých jazdeniek je prihlásená na značky tesne pred sezónou a hneď sa aj dáva inzerát na jej predaj po septembri
Upravil kyklop dne 09.08.2017 21:24, před 7 let
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Když jsem začínal cestovat, moje první tři auta byla z německé půjčovny. Auta měla najeto kolem 60tis., nikdy s nimi nebyl problém. Byly to dva Fiati a jeden Ford. Majitel půjčovny mi říkal "někdo se bojí koupit auto z půčovny, ale moje auta nikdy nejezdní v zimě a musím se o ně prefektně starat. Nemůžu si dovolit, aby se auto porouchalo třeba v Portugalsku". Asi na tom něco je. Ale použité auto je vždycky riziko. Znám případy, kdy jediný soukromý majitel dokáže za rok auto dost zničit. Chce to důkladnou prohlídku tak i tak.
P
pavelnČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
z vlastní zkušenosti doporučuji, koupil jsem vestavbu před 2 lety, najeto cca 30.000 km, stáří 5 měsíců. Naprosto bez problémů, kloním se k názoru (a prodejce ho tenkrát také říkal), že v půjčovně musí vždy provádět kvalitní servis a údržbu. Takže myslím, že je potřeba auto každopádně důkladně prohlédnout a doufat v serióznost prodejce.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Auta jdou z půjčovny, když se stávají né až tak spolehlivá( jak správně píšete, auto z půjčovny musí být spolehlivé). Né vždy si auta půjčují lidi, kteří mají vztah ke karavaningu a to je i v německu, ta auta si nepůjčují jen němci...

Z vlastní zkušenosti vím, že je velký problém koupit starší auto v dobrém ročníku, s málo kilometry a hlavně v super stavu. Když si takové auto koupí karavanista, za rok nebo za dva ho neprodá,ale jsou samozřejmě i vyjímky.

Já osobě doporučuji počkat a koupit auto od prvního-druhého majitele, né z půjčovny...
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Auta jdou z půjčovny, když se stávají né až tak spolehlivá( jak správně píšete, auto z půjčovny musí být spolehlivé).


V Nemecku ide auto z požičovne preč po sezóne, alebo po 1 roku. To nemá nič spoločné so spoľahlivosťou, ale s operačným leasingom.
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

měli jsme auto půjčené 2 x v Německu. Předání probíhá rychle, vrácení velmi pomalu s tím, že hledají každý škrábanec a depozit použijí na opravy. Rozhodně bych se z renomované půjčovny nebál auto koupit. Byla vždy v perfektním stavu.

LJ
Láďa a Vendulka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PaMi, daluks, JiPe Highlanders, kyklop, Sapuki, paveln, Koralovci, copy, Lada a Vendulka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,448 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11770 sekund | Průměrně za: 0.1177 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB