Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak zavesiť TV a odpadkový kôš na dvere HOBBY 460: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak zavesiť TV a odpadkový kôš na dvere HOBBY 460

Poslední aktualizace před 5 let
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Ďakujem Petrl za foto si macher dobre si to vymyslel:g Ja ju budem musieť umiestniť samozrejme inde ale zaujimalo by ma kde si ju kúpil alebo objednal?
No a čo sa týka toho koša tak presne ked je teplo dvere sú otvorené a je vo výške tak okolo pása takže sa nemusím ani zohýnať a ked sú dvere zatvorené kôš je stále zavesený medzi šatníkovou skrinov a sedačkou takže vôbec nezavadia.pozn.obytný príves WILLK r.v.2012 má takto umiestnený kôš originál od výroby.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

lubodano napsal:

Ďakujem Petrl za foto si macher dobre si to vymyslel:g Ja ju budem musieť umiestniť samozrejme inde ale zaujimalo by ma kde si ju kúpil alebo objednal?
No a čo sa týka toho koša tak presne ked je teplo dvere sú otvorené a je vo výške tak okolo pása takže sa nemusím ani zohýnať a ked sú dvere zatvorené kôš je stále zavesený medzi šatníkovou skrinov a sedačkou takže vôbec nezavadia.pozn.obytný príves WILLK r.v.2012 má takto umiestnený kôš originál od výroby.


Např. tady:https: www.doplnkyprokar...
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Super na tej stranke som našiel priamo vonkajšiu prípojku plynu dík.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mirdav napsal:

Nechci se vyjadřovat k celé této debatě, ale tento dotaz mne zaujal... Podotýkám mám přívěs, ale proč by se mělo zakopávat o koš na dveřích? Přemýšlím o tomto pověšení odpadu již dlouho. Tak ať se vyvaruji chyb :)


Na dovolenku som mal nový príves Adria, tam je odpadový kôš zavesený na dverách už od výroby. Je podstatne iného tvaru (ako keby polkruh na dverách, pri pohľade zhora), a neskutočne ma štval, po dvoch dňoch som ho odmontoval a zvesil dole.
Že prečo zavadzia?
V prvom rade - keď vchádzaš do prívesu, tak musíš dvere otvoriť úplne. Nie len pootvoriť. V noci, keď sa spí, kôš smrdí dovnútra karavanu. A keď chceš len potme vyjsť na WC v kempe, a nepobudiť ostatných, tak musíš dvere otvoriť oveľa viac, nestačí ich len pootvoriť a prešmyknúť sa. A potom zase, keď chceš dvere nehlučne zavrieť, aby si nepobudil tých, čo spia vnútri, tak veci v koši hrkocú - napr. prázdne plechovky od piva.
Po 2 dňoch som ten smeťák proste odšróboval z dverí a nechal ho v rohu predsiene, a bol kľud.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Tááák presne ja som mal podobný problém tiež kôš do polkruhu pri pohľade z hora on tam bol prilepený na pevno tak ako som už popísal v predošlich príspevkoch vyrezal som ho rozbruskov a kúpil iný v tescu . Je na zavesenie z vrchu a zo spodu na zaistenie takže dá sa rýchlo dolu alebo hore bez problémov.Na koši je kryt zatesnený odpadovým sáčkom a vršok krytu je vystreľovaci .Čo sa týka nejakého zavadzania pri vchádzaní samozrejme nie je to ideálne riešenie ale buď necháš vnútri odpad v tom koši alebo ho pred spaním jednoducho zvesíš.
lubodano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
Kôš mám na dverách tiež a nemám s ním problém... Keď sme pri karavane, máme dvere dokorán stále tekže problém s tým že by zavadzal nie je.... No a na noc ho samozrejme v rámci prechádzky vyprázdnim alebo zvesím celkom - je len nasunutý...
Ak by sme ho mali iba položený niekde pred karavanom, deti by ho určite niekoľkokrát denne prevrhli, zakopli oň a podobne, takže je dobre že má svoje miesto a tak ako v karavane vlastne všetko, aj svoje pravidlá....!)
Peter, Zuzka a deti
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 7 let

Citovat


V prvom rade - keď vchádzaš do prívesu, tak musíš dvere otvoriť úplne. Nie len pootvoriť. V noci, keď sa spí, kôš smrdí dovnútra karavanu. A keď chceš len potme vyjsť na WC v kempe, a nepobudiť ostatných, tak musíš dvere otvoriť oveľa viac, nestačí ich len pootvoriť a prešmyknúť sa. A potom zase, keď chceš dvere nehlučne zavrieť, aby si nepobudil tých, čo spia vnútri, tak veci v koši hrkocú - napr. prázdne plechovky od piva.
Po 2 dňoch som ten smeťák proste odšróboval z dverí a nechal ho v rohu predsiene, a bol kľud.


Už to chápu, má to svou logiku. My máme přenosný a systém tomu chybí :) Taky jsou věci, které mi tak dlouho pijí krev, že si nezaslouží své místo na slunci :D
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

lubodano napsal:
Možno máš pravdu my bratia sme toho už dodrbali veľa ale ked niekedy nerobíš pukoviny tak sa nič nedozvieš čo povieš?:D

Ako hovoriš ... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

lubodano napsal:

Ďakujem Petrl za foto si macher dobre si to vymyslel:g Ja ju budem musieť umiestniť samozrejme inde ale zaujimalo by ma kde si ju kúpil alebo objednal?
No a čo sa týka toho koša tak presne ked je teplo dvere sú otvorené a je vo výške tak okolo pása takže sa nemusím ani zohýnať a ked sú dvere zatvorené kôš je stále zavesený medzi šatníkovou skrinov a sedačkou takže vôbec nezavadia.pozn.obytný príves WILLK r.v.2012 má takto umiestnený kôš originál od výroby.


ahoj tady máš ještě druhý tip :

https://www.karav...t-bila.htm

za mě tomu ještě chybí zásuvka USB, ale vše se dá nějak udělat !)
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Ďakujem za nápad.Vlastne som potreboval len skrinku s rýchlospojkou na prípojku plynu a tú som už objednal s predošlého príspevku čo mi poslali ale je to dobrý typ ako píšeš nemusel by som koax.zastrkavať a vyťahovať cez prípojku 230V .No a USB mám v telke a má aj DVB-T systém takže nepotrebujem ani setobox.Ale ešte raz Ďík.
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Já mám taky odpaďák na vnitřní straně dveří u obou přívěsů. Prostory pod dřezem jsou plné nádobí a zásob jídla. Použil jsem nějakej obyč koš (menší čtverhrannej bez víka, v poláku starej půlkulatej kýbl), do rámu spodní půlky dveří (u poláka do vnitřního laminátu) vyvrtal 2 dírky, do rantlu koše totéž, a k zavěšení jsem ohnul 2 jakoby eSíčka ze silnějšího drátu. Přístup ke koši tak je jak zevnitř (kde trávíme minimum času), tak zvenku. Nijak nepřekáží, aby se otevřený dveře volně nebimcaly třeba větrem, mají stejně aretaci jenom ve zcela otevřený poloze. A zavíráme je jenom na noc, na cestu, nebo když jdeme pryč, jinak žijeme většinou v předstanu (hlavně u poláku, kde je předstan větší než přívěs a dovnitř se člověk vsouká jenom na spaní nebo pro něco.). Se zápachem problém není, do koše dáváme igeliťák a přebalování plínek nás naučilo ho vynášet velice často ... A jestli mi v koši za jízdy chrastí pár plechovek od piva je přívěsu asi úplně jedno :-)
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
No tak vidíš ako to je celkom jednoduché keď si vieme sami pomôcť ale čo je popri tom dôležité?Dať si potom pivko a radovať sa s toho že sa nám niečo podarilo:g Ja osobne mám ten kôš už veľakrát vyskúšaný a nijak nezavadzia ani v predstane a ani vo vnútri a v predstane niekedy skúšam do neho trafiť plechovku od piva keď sedím v kresle,pravda dávam pozor aby som netrafil telku !M.
S pozdravom Lubo
P
prexipNováček
Přidáno před 5 let
Ten koš na dveřích je dost dobrej nápad, super.
K
kyklopČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

copy napsal:

Len tak medzi rečou, koľkokrát za deň tak priemerne zakopneš o ten koš zavesený na dverách? :)


Smeťák som mal zavesený na dverách na každom karavane a nikdy som o neho nezakopol :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,773 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26696 sekund | Průměrně za: 0.26696 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.08MB/4MB