Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kam za teplem???: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kam za teplem???

Poslední aktualizace před 7 let
P
PNovotnaČlen
Přidáno před 7 let
Dobrý den,chtěli jsme s ženou a malou vyrazit příští týden 15-20.8 do Třeboně do pískovny a na kola ale jelikož to vypadá že v Čr bude asi škaredě a zima tak pomalu raději vymýšlím náhradní plán.Prosím o rady kam kdyžtak jinam.Napadlo mě třeba Dunajská středa thermalpark tam už jsme byli a hezké,takže přemýšlím o Slovensku,či třeba i Maďarsku a tak.Hlavně ne zase moc daleko.Jsme z Vysočiny tak do 400km max.Děkuji za nabídky a rady.Jirka Daniela a Niki
Hujeři z Jihlavy
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ke kamnům nebo na jih.Ale vážně,Slovensko je vždy dobrá volba( mám ho rád).Termály nebo nádrž vody .Balaton(podle mne)ne,to už raději jihočeské rybníky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PNovotna, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,682,299 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16271 sekund | Průměrně za: 0.16271 (0) sekund | Dotazy: 51 | Použitá paměť: 1.65MB/2MB