Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 STPL Východní Krkonoše: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

STPL Východní Krkonoše

Poslední aktualizace před 7 let
medved Tommedved TomČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny,
minulý týden jsem byl donucen, vzhledem k teplotám v Polabí ( až 35 °C ), emigrovat do vyšších nadmořských výšek .... Krkonoš. Zde byly teploty mnohem příjemnější ( max. 27 °C ). Vyzkoušel jsem proto následující stellplatzy , které jsou ve východních Krkonoších .

1) STPL - Horní malá Úpa - u apartmánů SKIMU .
Parkoviště docela rovné, dá se parkovat s výhledem ( větrné ) nebo se skovat před větrem za budovu apartmánů. Jedná se asi o nejvýše položený STPL - 1045 metrů nad mořem. Ideální pro pěší výlety, včetně výstupu na Sněžku.
Cca 100 metrů od parkoviště je pivovar Trautenberk s velice dobrým pivem a pěknou restauraci.
Cena je 250 Kč/den, el.přípojka, použití WC, super Wifi , doplnění vody, možnost sprchy v šatnách sportovního centra.
K dokonalosti chybí možnost vypouštění odpadní vody a chem. WC.

2) STPL - Jánské Lázně - parkoviště pod Lesním domem.
Z důvodů výstavby stezky v korunách stromů je od 01.06. 2017 v Jánských Lázních zcela nový systém parkování. Stání pod lanovkou na Černou horu parkování bydlíků vysloveně zakazuje.
Bydlíky a karavany jsou směrovány na nové parkoviště pod Lesním domem. Parkoviště je docela rovné a vejde se sem cca 20 aut.K lanovce to je asi 1,5 km , jezdí i skibus. Do centra cca 1 km.
Cena je 70 Kč / den, el.přípojka 100 Kč/ den, WC, sprcha ( 10 Kč/min),vše nové a čisté ,
K dokonalosti chybí možnost doplnit vodu,vypustit odpadní vodu a chem.WC.

Během teplotně přijatelného týdne jsem si udělal pár krásných vycházek po Krkonoších a jsem velmi rád, že v této oblasti začali brát styl našeho cestování vážně.
Medvěd Tom
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 7 let
Pec pod Sněžkou parkoviště P3. Pouze stani i přes noc bez čehokoliv za 125,-
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: medved Tom, Lubino

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,626 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19675 sekund | Průměrně za: 0.19675 (0) sekund | Dotazy: 53 | Použitá paměť: 1.66MB/2MB