Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký polointegrál - rada majitelů: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký polointegrál - rada majitelů

Poslední aktualizace před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ze by dvere od wc nesly zavrit, jsem se, pri nasem vyberu nesetkal. Asi je mozne, ze takove veci nekdo vyrabi a prodava. Ze tam neni bocni okno jako problem nevidim. Naopak. Stresni okno a SOG ho dokazi nahradit lepe a o jeden otvor mene. Ale jsou to jen moje zkusenosti.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Jirka W ale píše, že se "vůně" z toalety dá vyvětrat pouze přes ložnici, tzn. žádné okno (ani střešní) a to jsem ještě opravdu nikde neviděl.


Citovat

Jirka W napsal:

Přesně tak. Několikrát jsem si toho v nových autech všiml a hlava to nepobere. Jedině s otevřenými dveřmi a přímo u postele. A k tomu ještě žádné okno, takže odvětrání pouze přes ložnici!


Můžeš být prosím konkrétní a napsat značky a modely u kterých není řešeno odvětrání záchodu a musí se větrat přes ložnici ?

Automatické sloučení 10.08.2017 08:54:

Citovat

Jirka W napsal:

Mnoho.


Nemusíš všechny, stačí pár !)
Upravil Hroch dne 10.08.2017 08:54, před 7 let
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
Tak značky si už nepamatuju, nedělal jsem si poznámky, jen jsem se divil. (párkrát i s dalšími návštěvníky). A bylo to vícekrát za posledních 4-5 let. A myslím, že to byly vždy modely s oddělenou toaletou a naproti sprcha. Navíc ty dveře od wc mnohokrát slouží k uzavření ložnice od zbytku interieru a tudíž z postele je výhled právě na záchod (a na sprchový kout). Nepřipadá mi nijak úžasné, že někdo leži na posteli a druhý sedí na wc. A toaleta bez okna, jakéhokoli-není to neobvyklé, u mého auta to bylo ve standartu, střešní okno bylo v příplatkovém paketu. Na těchto místech bych okno považoval za samozřejmost, ale není tomu tak. J.
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jirka W napsal:

Tak značky si už nepamatuju, nedělal jsem si poznámky, jen jsem se divil. (párkrát i s dalšími návštěvníky). A bylo to vícekrát za posledních 4-5 let. A myslím, že to byly vždy modely s oddělenou toaletou a naproti sprcha. Navíc ty dveře od wc mnohokrát slouží k uzavření ložnice od zbytku interieru a tudíž z postele je výhled právě na záchod (a na sprchový kout). Nepřipadá mi nijak úžasné, že někdo leži na posteli a druhý sedí na wc. A toaleta bez okna, jakéhokoli-není to neobvyklé, u mého auta to bylo ve standartu, střešní okno bylo v příplatkovém paketu. Na těchto místech bych okno považoval za samozřejmost, ale není tomu tak. J.
Ahoj po výstavách chodím asi od založenía nikdy jsem WC bez střešního okna neviděl,jinak na Laiku jsem nechal namontovat i boční,super.pepa
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Já mám taky boční i horní, chápu, že boční je "nadstandart", ale bez střešního jsem taky takové auto ještě neviděl. Co mě udivilo na značce Forster bylo, že měla v jedné místnosti záchod i koupelnu, boční okno tam bylo, ale nebylo tam střešní a ani komínek na vývod vlhka. Volal jsem přímo do Burimexu a tam mi řekli, že to nemají žádné modely, prý jen dovybavit... Tohle mi přijde zvláštní a nedomyšlené, stojí to pár korun a i tady výrobce šetří
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Já mám taky boční i horní, chápu, že boční je "nadstandart", ale bez střešního jsem taky takové auto ještě neviděl. Co mě udivilo na značce Forster bylo, že měla v jedné místnosti záchod i koupelnu, boční okno tam bylo, ale nebylo tam střešní a ani komínek na vývod vlhka. Volal jsem přímo do Burimexu a tam mi řekli, že to nemají žádné modely, prý jen dovybavit... Tohle mi přijde zvláštní a nedomyšlené, stojí to pár korun a i tady výrobce šetří


Forster : T738EB
Mám jej a má v koupelně komínek, WC boční okno , jen ty dveře -roleta jdou někdy ztuha místo tak akorát pro středně velkého člověka . Stačilo by je jen vyměnit "tu roletu "za obyčejné dveře a spojit to k posteli ca o 25cm a je to super. Podelné postele velký kufr 2.kola nebo skutr, 7m délka vozu , má snížený schodek kvůli spouštěcí posteli která částečně zasahuje do dveří ale dá se projít i pod ní sedět . Jen ta doložnost je pro dva tak akorát pro čtyři - jsi už dost přes 3,5t váhu.

VĚC která mi vadí a nikdo ji nezmínil u svých vozů ---
VYPOUŠTĚNÍ VODY PITNÉ NÁDRŽE
Pokaždé musím rozdělat sedačku nad nádrží , to by mi nevadilo ale vadí mi strkat ruku do z částí plné nádrže a vytahovat špunt , hlavně v zimě kdy ruka zajede až po loket dovnitř přes úzké hrdlo a ledovou vodu .

Už na tom pracuji jednoduchý prodloužení z hora skrze nádrž ke špuntu . Jen zvažuji co bude rychlejší na výrobu jaký materiál zvolit plast nebo nerez . Potom dám foto a cenu , být tam boční vývod tak je to jednoduché řešení s ventilem , u mne kolmo dolů do podlahy . To mi hlava nebere .
Žijeme jen jednou.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Já se byl dívat na alkovnu tuším model A 699 VB a výrobce to asi myslel tak,že u těchto modelů to nikdy není seriové, zřejmě jsem ho špatně pochopil, díky za opravu.

Co ale nechápu, a mám to taky na svém autě, že okno v záchodě není opatřeno roletkou se sítkou, všechna ostatní okna roletky mají... ˇřešil to někdo? Kde koupit levnou a zároven kvalitní roletku proti hmyzu?
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jirka W napsal: A myslím, že to byly vždy modely s oddělenou toaletou a naproti sprcha. Navíc ty dveře od wc mnohokrát slouží k uzavření ložnice od zbytku interieru a tudíž z postele je výhled právě na záchod (a na sprchový kout). Nepřipadá mi nijak úžasné, že někdo leži na posteli a druhý sedí na wc. A toaleta bez okna, jakéhokoli-není to neobvyklé, u mého auta to bylo ve standartu, střešní okno bylo v příplatkovém paketu. Na těchto místech bych okno považoval za samozřejmost, ale není tomu tak. J.


Já mám právě to provedení se samostatnou sprchou a naproti je WC. Dveře jsou překlápěcí a můžeš se buď zavřít na WC, nebo oddělit ložnici od zbytku vozu. Pokud chceš sedět na WC a mít dveře překlopeny na oddělení od zbytku vozu, pak vysuneš shrnovačky mezi ložnicí a WC. Tudíž si oddělen jak od ložnice, tak od zbytku vozu a vidíš pouze do sprchy. Na WC je boční okno (včetně roletky a síťky) a ve sprše je střešní, takže to krásně protahuje a v autě smrádek není (to, že za oknem padají na hubu mouchy v letu je věc druhá :) ).
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Pánove,Caba se ptal na polointegrál a vy se zde bavíte,jak vám smrdí záchod do ložnice.Asi by to chtěo odpovídat na otázku,né??I
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

parag napsal:

Pánove,Caba se ptal na polointegrál a vy se zde bavíte,jak vám smrdí záchod do ložnice.I


Ale záchod v polointegrálu !)!)!) .
Jelikož se tady šíří mylné informace o neodvětrávaných a nezavíratelných záchodech, je potřeba reagovat.
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Musím se Jirky W zastat. Ne každé auto má shrnovačky mezi sanitární jednotkou a postelí. Pokud má pak WC jen boční okno je proudění vzduchu celkem jasné. Bočním oknem na WC(je níže) je nasáván a proudí ven střešním nad postelí nebo ve sprše. Pachy pak nese sebou. Absence střešního okna na WC u řady obytek mne taky překvapila a osobně to nepovažuji za šťastné řešení.
Osobní zkušenost však nemám, vždy jsem měl auto se střešním oknem na WC.
Zakladateli vlákna se omlouvám za OT, na druhé straně je většina diskusí zde celkem o h...ně, tak snad tento příspěvek vadit nebude. :_
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem,

měl jsem půjčeno pár obytných aut, nějaké jsem měl a mám i vlastní, ale je pravda, že Bürstner 55 starší 3,0 L s nádrží na naftu 120l je můj ideál. WC+sprcha dohromady si klidně koupím na takové ježdění šup sem a šup tam. Rychlé krátké výjezdy bez mýta jen známka ideální stav.
Jestli jezdíš často, na krátkou dobu, je jasné že se ti nechce platit mýto, tak že do 3,5 t.
Když máš sprchu + WC dohromady, míváš o jednu skříň navíc a to je znát.
Vždy je to kompromis a každý preferujeme něco jiného. Z hlediska kvality a komfortu bych si vybral něco jiného, ale samo sebou je to nad 3,5 t a je to dražší Carthago Chic 4,7 jedno bylo na mobile, ale už se asi prodalo.
Tam je prostor a komfort a z hlediska zpracování se mi moc zamlouvá.
Jestli si ale chceš opravdu vybrat a něco poznat, jeď za 14 dní do Düsseldofu na něco pro mně neskutečného.
Výstava, kde je zastoupení snad všech evropských značek a od každé značky několik druhů.
Doporučuji návštěvu v týdnu, protože o víkendu se do aut čeká fronta.
Tak vybírej a přeji ať si vybereš ku spokojenosti své.
C
cabaNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

radek argos napsal:

Ahoj všem,

měl jsem půjčeno pár obytných aut, nějaké jsem měl a mám i vlastní, ale je pravda, že Bürstner 55 starší 3,0 L s nádrží na naftu 120l je můj ideál. WC+sprcha dohromady si klidně koupím na takové ježdění šup sem a šup tam. Rychlé krátké výjezdy bez mýta jen známka ideální stav.
Jestli jezdíš často, na krátkou dobu, je jasné že se ti nechce platit mýto, tak že do 3,5 t.
Když máš sprchu + WC dohromady, míváš o jednu skříň navíc a to je znát.
Vždy je to kompromis a každý preferujeme něco jiného. Z hlediska kvality a komfortu bych si vybral něco jiného, ale samo sebou je to nad 3,5 t a je to dražší Carthago Chic 4,7 jedno bylo na mobile, ale už se asi prodalo.
Tam je prostor a komfort a z hlediska zpracování se mi moc zamlouvá.
Jestli si ale chceš opravdu vybrat a něco poznat, jeď za 14 dní do Düsseldofu na něco pro mně neskutečného.
Výstava, kde je zastoupení snad všech evropských značek a od každé značky několik druhů.
Doporučuji návštěvu v týdnu, protože o víkendu se do aut čeká fronta.
Tak vybírej a přeji ať si vybereš ku spokojenosti své.


Ahoj,
děkuji za příspěvek k tématu. Máš pravdu, jezdím od jara do podzimu každý víkend a mýta se mi platit nechtějí. Tedy do 3,5 t. rozhodně. Dále auto nad 3,5 t. si po několika letech provozu jistě nehledá kupce samo. Ten 3,0 motor ti závidím, s tím už jsem se pomalu rozloučil.
Ohledně společné sprchy s wc nemám problém, právě na toto a podobná témata mě zajímali názory uživatelů.
Rozsah výstavy v Duss je mi víc než jasný, jen je to kus cesty a času moc není.
Zdenek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,831,724 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20056 sekund | Průměrně za: 0.20056 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.12MB/4MB