Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Znáte někdo takovou flašku na propan?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Znáte někdo takovou flašku na propan?

Poslední aktualizace před 7 let
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Soused koupil krasavce Hobby tak jsem obdivoval a chválil . Má flašku na plyn která je jiná, než je obvyklé. Vůbec nám není jasné jak funguje. Redučák je přímo na flašce.na 37 bar a jako ventil slouží takový otočný jazýček se symbolem plamene . Poradíte nám někdo jak se vyndává plní atd.

Předem díky za osvětu Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

gut napsal:

Soused koupil krasavce Hobby tak jsem obdivoval a chválil . Má flašku na plyn která je jiná, než je obvyklé. Vůbec nám není jasné jak funguje. Redučák je přímo na flašce.na 37 bar a jako ventil slouží takový otočný jazýček se symbolem plamene . Poradíte nám někdo jak se vyndává plní atd.

Předem díky za osvětu Gut


Zatlacit v pozici off ten otocny ventyl a sundat

https://m.youtube.com/watch?v=rYCaU5w...YCaU5wqNlM
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 29.07.2017 22:25, před 7 let
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
My jsme samozřejmě věděli že to bude úplně jednoduché.

Děkujeme .

Prosím někoho kdo tento jednoduchý technicky geniální systém používá.
- Jde tato flaška naplnit v běžné plnírně .
- Je ten ventil spolehlivý při provozu v hrkajícím karavanu nevyklepe se na Hopsaštráse D1.
- Kde a za kolik kupujete flašky ( já točím v zimě i tři dokola).
- Pravděpodobně tento systém nenahrazuje Duokontrol CS a nesmí se oficiálně používat za jízdy.
- Jak se tento systém běžně nazývá .
- Zapomněl jsem ještě na něco ?

Díky za reakce a Ales Gute.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
toho Hobby-ka kúpil v Poľsku, predpokladám.

Tu máš všetky info k tej NANO fľaške
https://www.ameri...o-cylinder
Upravil copy dne 30.07.2017 07:59, před 7 let
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Copy zdravím Tě . Díky za reakci ale moc jsem si nepočetl bohužel se mě snažili naučit jen rusky. Něnecky mluvím rád ale nějak mi nerozumí. Nicméně oficiální plnicí stanici v česku na mapě nemají.
Tak se zeptáme v místní plnírně.
Za mě je to asi technologie budoucnosti asi bych to prodal anebo vyměnil za klasiku, regulátor 30 bar a klasiku ocelovou láhev kterou vyměním v případě nouze na benzince,vydrží vše,vejde se do ní více plynu,váha mě asi netlačí.
Postupem času jsem dospěl k čistému propanu z plnírny a používám tři láhve. Ale hlavně na zimu. Na léto asi jedna stačí.
Soused koupil tady a velice zachovalý z venku i vevnitř takřka nepoškozený supr stav.
Ještě za něj ,lze koupit v česku ještě jednu lahev nebo se vozí z Polska z nějakého ,,OBI ,,

Díky za reakce. Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
zdar gute, je to tam aj polsky :)
https://www.ameri...e-amerigas
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Ten systém Clip on se používá dobře na grily. Je to rychle přehozené. Naplnit flašku je zatím ve Zlíně problém. Zkusím to nějak s Novákem vyřešit. Taky mám jednu totiž v práci a zatím ji mám jen na ukázku :( Celé to má ale ještě jeden háček, ten regler co je na ní, není určen pro použití v karavanu, ale jen v domácím prostředí. Nemá totiž pojistný ventil což je u karavanu povinné. Technicky to ale funguje a jedná se jen o normy a bezpečnost v případě krize. Jsou státy jako Holandsko kde se tento systém do karavnu běžně používá a nikdo to neřeší.
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Vítám po dovolené STMax díky za ohlas .Soused jede na Slanici montovat tažné tak se tam staví. Už se tady registroval tak se určitě přidá do diskuze.

Pěkné léto všem Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
M
miroslavik1Člen
Přidáno před 7 let
V Poľskú ich menili za zelené kompozitky ale sú cca 2 litre menšie
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Je to stejne jako Spanelske lahve od Repsolu. Je na to redukce pres kterou se na to pripoji bezny redukcak. Velmi spolehlive a hlavne blbuvzdorne.
Pokud na to potrebujes redukci posli sz.
Miloš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gut, Dudla, copy, STMax, miroslavik1, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,036,586 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19626 sekund | Průměrně za: 0.19626 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB