Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Fotogalerie, problémy s přidáváním fotek: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Fotogalerie, problémy s přidáváním fotek

Poslední aktualizace před 3 roky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Opět mám dotazy na nemožnost vkládání fotogalerií. Důvod je stále stejný, zakázaný Flash.

Například v prohlížeči Chrome:
V Google Chrome klikněte v „Nastavení“ na odkaz „Rozšířená nastavení…“ v sekci „Ochrana soukromí a zabezpečení“, klikněte na „Nastavení obsahu“ a „Flash“ zvolte „Nejprve se dotázat (doporučeno)“.

Také můžete přidat stránky caravan24 do povolených viz foto:
Fun
Smile
Upravil Fun dne 27.03.2018 15:26, před 6 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Mirku,
s tím flashem stejně budeš muset něco udělat, protože nejpozději kolem roku 2020 se přestane úplně používat. Přestane ho podporovat výrobce (Adobe), Google v Chromu a ostatní budou nejspíš následovat..
Více například zde:
https://www.root.cz/clanky/pouzivani-...-skoncuje/
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Je mi to jasné.;)
Fun
Smile
FeromontFeromontČlen
Přidáno před 6 let
Z prohlížeče Chrome nám nejdou odeslat fotky. nezobrazí se tlačítko uložit.
Použil jsem Internet explorer a tam se zobrazuje.

P.S.: dá se změnit titulní fotka fotogalerie?

Díky za info.
Jana a Luboš
MikinMikinČlen
Přidáno před 5 let
Dobrý den, mám dotaz k ukládání fotek. Nefungují z mobilu, je to i u ostatních? Nebo je to jen můj problém? Používám iPhone. Díky za odpověď.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Flash je již dlouho naštěstí minulostí. Takže vše co tu bylo o něm napsáno můžete vypustit.
Nyní jde přidávat obrázky ze všech moderních platforem. I z iPhonu.
Problémy jsem zatím vypozoroval pouze při nestabilním, nebo pomalém připojení.
Fun
Smile
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 5 let
Proč se mi fotky načítají vzhůru nohama? Díky.
TivatTivatČlen
Přidáno před 4 roky
Chtěl jsem zkusit také udělat svou první fotogalerii. Jelikož nejsem mobilní fotograf, ale fotím poctivou zrcadlovkou na nejvyšší rozlišení, pátral jsem, jak velké fotografie mohu poslat. Nikde jsem to bohužel nenašel. Publikuji svoje fotky na různé stránky a všude mají zveřejněná pravidla, maximální velikosti a rozměru fotek. Můžete mě někdo poradit, abych věděl, na kolik mám fotky zmenšit? Fotky přes 20 MB by se asi náčelníkovi nelíbily :-)
"my dva cestováním zrajeme jako naše víno "
www.winex.cz ...°bydlotoulky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
Ahoj, fotky se automaticky zmenší, v tom není problém. Přesto je lepší je zmenšit, aby se nenahrávaly moc dlouho.

Sloučené 08.06.2020 14:10:
Při nahrávání, se ukáže náhled fotky. Když je otočený, srovnejte ho ještě před tím, než fotogalerii uložíte. Pak nebude problém se zobrazováním.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 28.12.2020 00:29, před 3 roky
TivatTivatČlen
Přidáno před 4 roky

fun napsal:

@Fun - Ahoj, fotky se automaticky zmenší, v tom není problém. Přesto je lepší je zmenšit, aby se nenahrávaly moc dlouho.

Sloučené 08.06.2020 14:10:
Při nahrávání, se ukáže náhled fotky. Když je otočený, srovnejte ho ještě před tím, než fotogalerii uložíte. Pak nebude problém se zobrazováním.


Díky za odpověď, jsem zvyklý upravovat fotky na 1500x1000 do velikosti 1 MB. To by snad mělo být v pohodě, aby to netrpělo velikou kompresí.
Upravil Fun dne 28.12.2020 00:30, před 3 roky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 4 roky
To je až moc, klidně ty hodnoty zdvojnásob. Systém větší obrázky zmenšuje na 2560 bodů u delší strany.
JozaJozaČlen
Přidáno před 3 roky
ve fotogaleriích se mě přeházelo pořadí fotek, proč ???? žije to vlastním životem ??? nebo vir ??? sabotáž ???
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mikivan, Fun, bydlikemevropou, Majli, Roba, TomTP, xshocker, MTS, Martin Mrak, sipadan, Laky, PetrDubi, Feromont, Mikin, Tivat, Joza

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,283,248 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20275 sekund | Průměrně za: 0.20275 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.05MB/4MB