Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Starý káry.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Starý káry.

Poslední aktualizace před 6 let
M
Milan chebNováček
Přidáno před 7 let
Ahojky,žadný bordel na magistratu.Repase kabiny,nové blatníky ,dverě a maska. rozhodl jse se přestavět .Měl jsem kabinu z dodávky,tak i vnitřek s novějším řazením a palubkou. aA je to Peugeot J5,1986.Není žadný problé přestavět,žádné velké upravy nejsou potřeba.

Automatické sloučení 03.10.2017 21:46:

Citovat

Milan cheb napsal:

Ahojky,žadný bordel na magistratu.Repase kabiny,nové blatníky ,dverě a maska. rozhodl jse se přestavět .Měl jsem kabinu z dodávky,tak i vnitřek s novějším řazením a palubkou. aA je to Peugeot J5,1986.Není žadný problé přestavět,žádné velké upravy nejsou potřeba.
Upravil Milan cheb dne 03.10.2017 21:46, před 7 let
Milan cheb Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Tak se taky přidám, DUCATO 2,5 bez T, rok 1991. Máme ho 5 tý rok, najeto námi cca 47000 km. Nemám důvod ani chuť měnit za novější. Protože jsme z KV, trávíme většinu víkendů v Německu na stellplatzech.!y
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
Milan cheb:
Tak to je pěkná práce a beru zpět ten bordel v papírech :^

Co se týká papírů, tak mám osobní zkušenost s magistrtátem z Teplic, kde při vystavování kopie velkého techničáku (předchozí majitel ten původní poškodil) napsala úřednice do techničáku jiný rozvor kol, jiný počet pasažérů, jiný výkon motoru a podobně.
M
Milan chebNováček
Přidáno před 7 let
Jo to je uředníkum podobný a pak honí majitele.Znám:D
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Tak se nám blíží zima a hlavně silnice plné soly. Jak tedy chystáte dědečky na to slaný svinstvo??
Martin
Facebook- Martin Havelka
Upravil Martin Mrak dne 14.10.2017 20:20, před 7 let
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Zavřu ho do garáže.:D
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

Tak se nám blíží zima a hlavně silnice plné soly. Jak tedy chystáte dědečky na to slaný svinstvo??


Ja jsem si vyrval v praci firemni auto takze osolovat budu cizi karu a Kosmik mi bude hezky stat na zahradce kde si osolim leda tak hranolky pri grilovani :-)

Ale jinak pokud maj moznost co poradit ostatnim tak po kazde jizde omyt brisko poradnym proudem vody.... Je fakt ze tady v cesku kazda zima totalne zkurvi podvozky vsem autum. Kdyz jsem kdysi zil v USA na Floride tak jsem tam mel Hondu Civic z roku 1990. Psal se rok 2002 a na vyfuku byla porad puvodni nalepka vyrobce a cely podvozek byl jak kdyby ta Honda prave vyjela z tovarny... Po navratu do CR jsem si poridil totzne auto a do dvou let jsem se i se sedackou propadl na silnici.... Asi tak k ceskemu soleni... Vim ze na Floride se nesoli ale tam i tady jsou severske zeme kde jezdeji auta jak nova, zrejme tam take nesolej a maj lepsi techniky jak udrzet silnice sjizdne...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
No, já s Rendem jezdím celoročně, takže se soli nevyhnu. Ale pořád umývám spodek a opravdu to má něco do sebe. Každé jaro a podzim ošetřuji podvozek, podběhy a prahy směsí antikorozní barvy a resistinu. občas i dutiny. I během roku pokud jsem pod autem a vidím někde něco odloupnuté od kamínků, tak hned zatírám. Prostě nesmím ho nechat zhnít.
Martin
Facebook- Martin Havelka
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let
Chudák majitel. Takhle mu "upravit" auto (viz. video).
https://www.novin...hrade.html
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let
Už máte zazimováno?? Já vlastně ano. zimní gumy, nemrznoucí směsi, Sůl, řetězy vozím celoročně jen lopatu jsem ještě nenaložil, ale to asi až pojedu někam na hory. na jížní moravě věčinou nebývá potřeba.
Martin
Facebook- Martin Havelka
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, sice to sem asi nepatří, ale nemáte někdo el. schéma na Ducato 2.5D r.v. 1997...? Našel jsem už 2 dráty co vedou od nekud nikam... Elektřinu asi udržoval zedník...
Moc díky! Michal
Abych napsal i něco k tématu, dneska vypuštěna a vyfoukana všechna voda, ještě vynosim věci podléhající zkáze a hurá na zimoviště. Prodloužený víkend sice láká, ale bez zimních gum už to nechci riskovat.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Nějaké dráty ?? široký pojem. V tomto vozidle je spousta vodičů a konektorů co "nikam" nevedou a nebo jen tak tam visí. Kabeláže jsou univerzální a záleží jaký typ motoru se v tom čase zrovna do auta dával. Po pravdě bych se tím ani nezatěžoval. Také mám pod palubovkou a nebo v motorovém prostoru několik takových "slepých" . Je zarážející jak se Fiat rozhodoval co zrovna do auta dát,není to logické,poněvadž od roku 94-02 se vyskytuje několik typů motorů a prakticky to neodpovídá ani stáří vozidla. Mám auto 94 a je tam D-ko,v druhém 95 je TDI s počítačem a následně 99 klasika TDI mechanika bez elektroniky. Možná,že se to dávalo dle objednání zákazníků ??? Jinak všechny informace se najdou v knize Jak na to. Je možná si ji i stáhnout na různých fórech a dokonce to tady někdo v minulosti i dával. Další zarážející věc jsou třeba pneumatiky,já mám v jednom v TP pouze jeden rozměr 195/70/R15 a v druhém,ten sám typ mám tři rozměry 195,205,215/70/R15 a není "boha" prolomit úřady o dopsání rozměrů. Kontaktoval jsem Fiat v Praze,nelze !!!
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 15.11.2017 18:42, před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let
Ale patří to sem. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
[quote]Mirek a Jirinka napsal:

Nějaké dráty ?? široký pojem. V tomto vozidle je spousta vodičů a konektorů co "nikam" nevedou a nebo jen tak tam visí. Kabeláže jsou univerzální a záleží jaký typ motoru se v tom čase zrovna do auta dával. Po pravdě bych se tím ani nezatěžoval. Také mám pod palubovkou a nebo v motorovém prostoru několik takových "slepých" .

automobilky používají univerzální svazky do elektroinstalace a některý dráty prostě nezapojí - nenech se tím rozhodit.
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 6 let
Tak děkuji za uklidnění! Nebyl jsem zvyklý na to, ze by se tak plytvalo dráty a konektory. Je fakt, že 2 volné jsem opravdu nebyl schopný nikam v jejich dosahu zapojit. Našel jsem ale i drát co je bez konektoru. Zkusim ale radši prohledat Jak na to, určitě se v budoucnu bude hodit.:) Jinak mi náš super výkonný motor musí točit 215/70/15. Alternativa není. Je to na palici. Uvažoval jsem o výměně za TD, ale ta by papírově neprošla. Takhle si zase ale do kopců pěkně zaradim. A vždycky jsem první nahoře !)
Upravil Michal a Edita dne 15.11.2017 20:35, před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal a Edita napsal:

Tak děkuji za uklidnění! Nebyl jsem zvyklý na to, ze by se tak plytvalo dráty a konektory. Je fakt, že 2 volné jsem opravdu nebyl schopný nikam v jejich dosahu zapojit. Našel jsem ale i drát co je bez konektoru. Zkusim ale radši prohledat Jak na to, určitě se v budoucnu bude hodit.:) Jinak mi náš super výkonný motor musí točit 215/70/15. Alternativa není. Je to na palici. Uvažoval jsem o výměně za TD, ale ta by papírově neprošla. Takhle si zase ale do kopců pěkně zaradim. A vždycky jsem první nahoře !)

Ale z kopce zase podřadíš a nepotřebuješ šlapat na brzdu. To dnešní vozy neznají a při dlouhých sjezdech závidí. Navíc se ti to turbo nikdy nepoláme. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 6 let
Tak Jak na to už mám... Když by někdo potřeboval, je k mání na fiat fóru.

Automatické sloučení 12.12.2017 19:57:
Ahoj, protože mi padlo ubytování auta v hale, respektive bude možné zase někdy od února, zvažuji koupi plachty. A nabízí se mi jedna dost výhodná, ale ne na auto, ale na karavan. Délku auta mám téměř 6m, plachta je 701 x 250 x 220 cm. Myslíte, ze by mohla sedět a ma cenu ji koupit? Bohužel předem ji nevyzkousim. Předem děkuji za rady!
Upravil Michal a Edita dne 12.12.2017 20:57, před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Michal a Edita napsal:

Tak Jak na to už mám... Když by někdo potřeboval, je k mání na fiat fóru.

Automatické sloučení 12.12.2017 19:57:
Ahoj, protože mi padlo ubytování auta v hale, respektive bude možné zase někdy od února, zvažuji koupi plachty. A nabízí se mi jedna dost výhodná, ale ne na auto, ale na karavan. Délku auta mám téměř 6m, plachta je 701 x 250 x 220 cm. Myslíte, ze by mohla sedět a ma cenu ji koupit? Bohužel předem ji nevyzkousim. Předem děkuji za rady!


Slyšel jsem názor, nebo spíš zkušenost, že měl jeden dotyčný plachtu na karavanu a na střeše pod plachtou měl přepravky, aby to větralo, tak to prý stejně bylo k ničemu, protože i tak to nevětralo a jen se pod plachtou držela velká vlhkost.
Tak nevím, jestli je to vlastně vhodné zakrývat, nebo raději nechat na větru, slunci a dešti. :x
Martin
Facebook- Martin Havelka
sejbasejbaČlen
Přidáno před 6 let
Moje osobní sedmiletá zkušenost. Karavan jsem měl pod plachtou 5 let a naprostá spokojenost. Nyní mám pod stejnou plachtou obytné auto. Samozřejmě to není nějaká kašírovaná plachta z obchoďáků, ale originál na karavany a obytky. Jinak se již zde toto téma řešilo.
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, přidávám svou zkušenost s plachtou. Nic v autě nesmrdi, nic neprotéká, ale 2x za zimu jsem ji našel vedle auta. Při pořádaném ficaku se dokonce utrhly popruhy a prostě si sprostě uletěla. Popruhy jsem znovu prisil, nasil i další, pevně přivázal k autu a zatím drží. Na příští rok asi vychytam i petkama. Jinak druhé nasazování me stálo kryt okna. Ale musím se i pochválit, dnes jsem komplet vyčistil boiler, takže chytá jedna báseň. Vypadly z něj 2 hrsti bince.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,593,209 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20164 sekund | Průměrně za: 0.20164 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB