Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Starý káry.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Starý káry.

Poslední aktualizace před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan613 napsal:

Tak mne sa tiež na dovolenke zadarilo.Keď sme dorazili do Bratislavy tak mi nešla nahodiť chladnička na plyn.Pri demontáži som zistil že praskol holender a plyn išiel všade možne len nie tam kam má.Oprava zabrala cca.1 hodinku vďaka šikovnému pánovi údržbárovi zo Zlatých pieskov.To najhoršie nás ešte len čakalo.Pri návrate domov 60 km od baráku povolil hlavný brzdový válec.Boli i veselé veci.Prišiel som do kempu a dovolil som si zaparkovať vedľa takmer úplne novej obytky.Pán majiteľ to nezvládol duševne keď zbadal čo vedľa neho stojí.Zo slovami vedľa takého šrotu stáť nebudem začal baliť a preparkoval auto o pár metrov ďalej.Sranda bola keď sme sa presúvali do Šiklovho mlýna a navigácia nás viedla po okreskách kde sme narazili na kopec zo stúpaním 14 %.Navrch sme išli na jedničku a dole na dvojku.


Se nediv, že přeparkoval. Myslím si totiž, že za Avkou se ohlídne mnohem víc lidí, než za nějakou novou leštěnkou. Tedy všímám si toho po kempech i v zahraničí, že věčí nadšení vzbudí právě ta třicetiletá kára, než nějaká funglovka.
Martin
Facebook- Martin Havelka
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

ivan613 .. Navrch sme išli na jedničku ... tak tenhle rychlostní stupeň dávám do větších kopců často :@

Jednotku v kopcoch som radil minulý týždeň asi prvý krát. Dal som môjmu Meďovi vyžrať Transalpinu.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:



Se nediv, že přeparkoval. Myslím si totiž, že za Avkou se ohlídne mnohem víc lidí, než za nějakou novou leštěnkou. Tedy všímám si toho po kempech i v zahraničí, že věčí nadšení vzbudí právě ta třicetiletá kára, než nějaká funglovka.


To je zrejme normalni. Na zacatku devadesatek se za nasi Avkou lide na zapade ohlizeli uz v dobe kdy byla novou lestenkou. Dokonce se nas ptali jak jsme ji dokazali takovejch let udrzet v super stavu. Nedokazali pochopit, ze je nova, protoze tam se origo Saviem uz tehdy tricet let nevyrabel.
Kazdopadne kloboucek pred vsemi nadsenci co se vsemi temi seniory dnes brazdi Evropu. Bez klimy, posilovace rizeni, turba, vicekvaltove prevodovky.... Kdo nezkusil nevi .
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
R
Radim5844Člen
Přidáno před 7 let
Ahojte. Jak to tak procitam tak jsem Ducatem 1985 hooodne stary... :-D Ikdyz komplet repas. Je to super, bo jak rikam na cele auto staci 10,13 klic a krizovy a plochy sroubovak :-) U me odesla klasika taky spinacka.

At se dari, a kdyby jste potrebovali vedet treba skrze prestavby motoru do dedku at to sype, rad poradim.

Radim.
Fiat Frankia 1985-kompletní renovace 2015
http://krfc.rajce...t_Frankia/
http://krfc.rajce...rankia_II/

Citroen Jumper 3.0 HDI obytna vestavba
http://www.rajce....
P
petakČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
tak nás nenapínej a napiš to. :-)
M
matorskČlen
Přidáno před 7 let
Radime, ja som tiez plny ocakavani :-D sem s tym.
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 7 let
Já mám taky Alkovnu Peugeot J5 teď nevím jestli z 91 nebo 93. :)
Jediné co závidím novějším autům, tak jsou spíše takové ty drobnosti jako automatické zaplování spotřebičů. Já když chci chladit, topit, nebo nahřát vodu, tak musím vždy zapalovat mačkáním čudlíků.
Jinak krom těhle věcí novým autům nic moc nezávidím a každej si pochvaluje, že nemám vzadu pásy :D
A jako brzda provozu si nepřipadám. Hrdě držím krok s kamiony kopec nekopec.
R
Radim5844Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

petak napsal:

Ahoj,
tak nás nenapínej a napiš to. :-)


Nemam co velice psat chlapy :-) . Ja motor komplet prestavoval. Takze se to spise tykalo toho kdyby chtel enkdo poradit at se ozve. Od serva, turba, motoru atp.

Radim
Fiat Frankia 1985-kompletní renovace 2015
http://krfc.rajce...t_Frankia/
http://krfc.rajce...rankia_II/

Citroen Jumper 3.0 HDI obytna vestavba
http://www.rajce....
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Radim5844 napsal:

Citovat

petak napsal:

Ahoj,
tak nás nenapínej a napiš to. :-)


Nemam co velice psat chlapy :-) . Ja motor komplet prestavoval. Takze se to spise tykalo toho kdyby chtel enkdo poradit at se ozve. Od serva, turba, motoru atp.

Radim


Fiat v 85-tým roce měl turbo??
Martin
Facebook- Martin Havelka
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

Citovat

Radim5844 napsal:

Citovat

petak napsal:

Ahoj,
tak nás nenapínej a napiš to. :-)


Nemam co velice psat chlapy :-) . Ja motor komplet prestavoval. Takze se to spise tykalo toho kdyby chtel enkdo poradit at se ozve. Od serva, turba, motoru atp.

Radim


Fiat v 85-tým roce měl turbo??


Nejspis ne, ale treba ted uz ho ma :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Radko a EvkaRadko a EvkaNováček
Přidáno před 7 let
Zdravim zo Slovenska. Dúfam, že budúci rok prideme na zraz Vestaveb dojdeme už so staronovým Citroenom HY 1970. Bude to karavan na kratšie trasy....
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Proc mit komplexy se starym obytnym vozem ? Ja jezdim s mym 3. samopostavenym vozem jiz 43 let po evrope, byli jsme s nasim obytnym
vozem v africe, 2x v USA, a ten posledni vuz jsem stavel pred 30 lety, porad jej udrzuji v dobrem stavu, dodnes mam najeto 290 000 km,
muj ob. vuz je na nakladnim sasi,6,3 tun,proto je nezmaritelny a urcite me prezije, jak nekteri popisuji ve foru, tak ne my,ale ti zbohatlici
s jejich nalestenymi vozy (my Jim rikame v nemecku - jogurtove zbozi) maji asi s nasim veteranem Problem, protoze se nikdy nepostavi
vedle nas, (ted mluvim o nemcich) az kdyz na stelplacu opravdu uz je jen vedle nas volne misto,my ale s tim nemame Problem, nejhorsi
jsou nemci a rakusaci.

v nemecku se porada kazdym rokem koncem rijna v kempu - Südsee u Soltau sjezd obytnych vozu -veteranu z cele evropy, to co je tam k
videni de nikde jinde neuvidi, schazi se jich tam 600 -700, trva to 3 dni, jsou tam komplett samodelane, vestavby,ob, autobusy. terenni vozy,
porada to casopis - Reisemobil international a Campingcars, da se tam sehnat za malou cenu veskere prislusenstvi jako okna, topeni,
drzaky na kola,moto,stresni okna,klimatizace,osvetleni led a.t.d., davam to jako tip, jezdim tam uz leta,jsou tam ale i vozy od vyrobcu
starsiho roku vyroby, vsech rocniku a da se tam Jet i s privesem. Kdo by se tam chtel vydat, tak by toho nelitoval !

Ja sam jsem uz 2x organisoval sjezd pro cleny fora Caravan ct 24 v nemecku na romantickych mistech, prijeli stare ob. vozy i nove a s caravanem,
ty sjezdy se povedly, kazdy byl nadseny, dokonce i u jednoho sjezdu prisel farar a pozehnal vsechny ob. vozy, byli tam i nemecke vozy
a po vypiti par piv si ceske posadky zacali vyborne rozumet s nemci az do pozdni noci,letos se pocasi moc nevydarilo,tak jsem nic neporadal,
ale pristi rok 2018 bych rad zase pozval zajemce o seznameni s nemeckem.
Jsem absolutni priznivec starych obytnych vozu a fandim vsem,kteri si je udrzuji, je to kulturni dedictvi, ktere se ma dale hyckat tak jako
Auta-veterani !
Honza/Discoverfun
Muj obytny vuz-Discoverfun na podvozku DB608D jsemsi stavel pred 25 lety sam,protoze tenkrat nebyly tak krasne motorcaravany jako dnes,a ja jsem mel jako vzor US-Motorhome, kde jsem zabudoval obsahlou elektroniku a mechaniku,ze bychjej ani nemohl nekomu prodat,takze s nim jezdime az do dneska !
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Proc mit komplexy se starym obytnym vozem ?
Honza/Discoverfun


A proc jako mit komplexy ???
Osobne to vidim jako obdiv.
Nehlede k tomu, ze jakakoliv obytka neni vizitkou stastneho zivota a pratelskeho karavanysty. Podle mych dosavadnich zkusenosti. Mozna jsem mel doposud stesti na sousedy at meli noveho Phoenixe nebo stary prives.
Za mne je to v hlave ne v aute nebo privesu.
Nemam rad vytahovani ani sebelitost.:_
Kokoty na jedne ci druhe strane nemusim ....
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
M
Milan chebNováček
Přidáno před 6 let
Tak jsme se dorazili z Rumunska,Transfagaras pak dolu k Dunaji,najeto 3500km.V červenci k tomu ještě bylo Polsko pobaltí 1900km,něco po Čr 1200km . Dědeček r.v 1986 bez problému nas dovezl všude a slouží bez větších zavad:g
Milan cheb Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Milan cheb napsal:

Tak jsme se dorazili z Rumunska,Transfagaras pak dolu k Dunaji,najeto 3500km.V červenci k tomu ještě bylo Polsko pobaltí 1900km,něco po Čr 1200km . Dědeček r.v 1986 bez problému nas dovezl všude a slouží bez větších zavad:g


To je to pravé kouzlo dědečků a starých spolehlivých dieslů
Martin
Facebook- Martin Havelka
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Radko a Evka napsal:

Zdravim zo Slovenska. Dúfam, že budúci rok prideme na zraz Vestaveb dojdeme už so staronovým Citroenom HY 1970. Bude to karavan na kratšie trasy....


Ahoj. Tak toto je fakt paráda. Pokud se povede renovace na úrovni, cena jen poroste.
Kde jsi ho sehnal ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Milan cheb napsal:

Tak jsme se dorazili z Rumunska,Transfagaras pak dolu k Dunaji,najeto 3500km.V červenci k tomu ještě bylo Polsko pobaltí 1900km,něco po Čr 1200km . Dědeček r.v 1986 bez problému nas dovezl všude a slouží bez větších zavad:g


Ahoj, jen se optam, pises rok 1986 ale masku, blatniky a dvere mas pro rok 1991-1993. Tys neco menil na nem? Pred rokem 1991 byly preci jine masky kde byly blinkry pod svetlama a dvere nebyly zkosene a trojuhelniky sly otvirat proti smeru jizdy - tak jak to mam ja. Jinak moc peknej kousek to je ale ty rocniky mi nejak nesedi. Ma ten tvuj od saltrpaky tyc dolu a bovden u toho a nebo jen tyc? Ahoj Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

Milan cheb napsal:

Tak jsme se dorazili z Rumunska,Transfagaras pak dolu k Dunaji,najeto 3500km.V červenci k tomu ještě bylo Polsko pobaltí 1900km,něco po Čr 1200km . Dědeček r.v 1986 bez problému nas dovezl všude a slouží bez větších zavad:g


Ahoj, jen se optam, pises rok 1986 ale masku, blatniky a dvere mas pro rok 1991-1993. Tys neco menil na nem? Pred rokem 1991 byly preci jine masky kde byly blinkry pod svetlama a dvere nebyly zkosene a trojuhelniky sly otvirat proti smeru jizdy - tak jak to mam ja. Jinak moc peknej kousek to je ale ty rocniky mi nejak nesedi. Ma ten tvuj od saltrpaky tyc dolu a bovden u toho a nebo jen tyc? Ahoj Dan


A není to Peugeot J5 od r. 91 ?


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

Milan cheb napsal:

Tak jsme se dorazili z Rumunska,Transfagaras pak dolu k Dunaji,najeto 3500km.V červenci k tomu ještě bylo Polsko pobaltí 1900km,něco po Čr 1200km . Dědeček r.v 1986 bez problému nas dovezl všude a slouží bez větších zavad:g


Ahoj, jen se optam, pises rok 1986 ale masku, blatniky a dvere mas pro rok 1991-1993. Tys neco menil na nem? Pred rokem 1991 byly preci jine masky kde byly blinkry pod svetlama a dvere nebyly zkosene a trojuhelniky sly otvirat proti smeru jizdy - tak jak to mam ja. Jinak moc peknej kousek to je ale ty rocniky mi nejak nesedi. Ma ten tvuj od saltrpaky tyc dolu a bovden u toho a nebo jen tyc? Ahoj Dan


A není to Peugeot J5 od r. 91 ?


.


Ducato i Pazout J5 maj prave od roku 91 takovouhle masku. Ale Milan prave pise ze je to 1986 proto me to zarazilo.. Pred rokem 91 oba meli masku jako mam ja, jen jinej znak. Ale dvere rovne a vyklapeci trojuhelnicky.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
podle blinkrů, ale i například zrcátek to je na 99% ta novější verze (u Fiata je to typ 290, do roku 91 to byl 280). Spíš může být nějakej bordel v papírech k tomu autu. Na magistrátu jsou schopní zvojtit kde co.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,647 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24736 sekund | Průměrně za: 0.24736 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.39MB/4MB