Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Starý káry.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Starý káry.

Poslední aktualizace před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Taky vozím Startér, alternátor, poloosu a spoustu drobných blbostí jako všechny hadice,relátka, lanka, klínové řemeny a kdoví co tam ještě mám. Poprvé jsem opravoval na cestách až minulý týden, kdy mě částečně odešel alternátor. Dojel jsem kam jsem potřeboval a tam v pohodě altec vyměnil. Za hoďku byl vyměněnej a já v klidu. :D
Martin
Facebook- Martin Havelka
P
ppeppeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

Taky vozím Startér, alternátor, poloosu a spoustu drobných blbostí jako všechny hadice,relátka, lanka, klínové řemeny a kdoví co tam ještě mám. Poprvé jsem opravoval na cestách až minulý týden, kdy mě částečně odešel alternátor. Dojel jsem kam jsem potřeboval a tam v pohodě altec vyměnil. Za hoďku byl vyměněnej a já v klidu. :D

To na to máš přívěs né? :-) to nevím kam bych všechno narval
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ppeppe napsal:

Citovat

Martin Mrak napsal:

Taky vozím Startér, alternátor, poloosu a spoustu drobných blbostí jako všechny hadice,relátka, lanka, klínové řemeny a kdoví co tam ještě mám. Poprvé jsem opravoval na cestách až minulý týden, kdy mě částečně odešel alternátor. Dojel jsem kam jsem potřeboval a tam v pohodě altec vyměnil. Za hoďku byl vyměněnej a já v klidu. :D

To na to máš přívěs né? :-) to nevím kam bych všechno narval


No popravdě, kdybych to měl všechno vytáhnout z auta ven a zase dát zpátky, tak bych to tam asi zase nacpat nedokázal.
Protože Trafik nemá místo na reservu pod podlahou,tak mám uprostřed auta bednu a ve spodní části je uložená reserva a je obskládaná těmi díly. na ní pak mám desku a na ní prostor pro nádobí, jídlo atd.. prostě každej cm v autě mám využitej.
Martin
Facebook- Martin Havelka
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
Tak já jezdím už cca30 let s autama,který mají ve znaku kosočtvercový diamant(žádnou pí..),tý tam chybí ta čárka) a jsem maximálně spokojenej.Kdo se stará ,ten jezdí.
sejbasejbaČlen
Přidáno před 7 let
My jsme dali do pořádku pěkně shnilé LT 31 r roku 1990 a odvádí dobrou práci. Śestiválec 2,4 TD docela táhne, je ale trochu žíznivější. 12,5l na sto to jistí.
Upravil sejba dne 28.07.2017 10:42, před 7 let
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 7 let
Tak ja z n.d.nevozím takmer nič.Mám tam len klíňak,spojkové lanko,hadice k chladiči a trubky od čerpadla k tryskám.Predpokladám že dnes nieje problém potrebný diel doručiť zásielkovou službou takmer kamkoľvek.Takže doma je väčšina dielov pripravená.Zo sebou mám jedlo a pivo takže chvíľku niekde vydržím.
JabberwockyJabberwockyČlen
Přidáno před 7 let
Kia Pregio z roku 1998, což je vlastně Mazda Bongo někdy z 80. let. Máme jen dřevěnou postel a jinak nic. Auto příjemně jednoduché, problémy máme spíš administrativní (N1 bez možnosti přestavby a Euro II – za to ale auto nemůže). Byli jsme např. v Německu v Harzu, v Polsku, na východním Slovensku, Podkarpatské Rusi, chystáme se do Itálie. Zvažuji členství v ADAC.

Jinak vzduchem chlazení VW se scházejí tady: http://www.flat4....
T3 vodníci a nafťáci mj. tady: http://www.busfor...
Novější pak většinou tady: http://www.transp...
VIRIBVS VNITIS
pedapedaČlen
Přidáno před 7 let
Tak ja mam Carado 2016-takze kojence a ne dedecka....
na cestach zdravim kazdeho a odpovi versinou ze sta procent jenom dedecek...kojenci mene....a pri zastaveni u ostatnich bydliku jsou ti majitele dedecku pratelstejsi,komunikativnejsi a i ja si radeji prohlednu dedecka,nez kojence a vubec si nemyslim,ze by se nekdo za dedecka stydel,ba naopak...
Takze spoustu stastnych km....vyrazime do Irska,kde urcite zase nejake dedecky potkame a poklabosime p)
pbrpbrČlen
Přidáno před 7 let
Vestavba Concorde na MB100, rok 1992. Nemenil bych :)
Concorde Sport TS
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

peda napsal:

Tak ja mam Carado 2016-takze kojence a ne dedecka....
na cestach zdravim kazdeho a odpovi versinou ze sta procent jenom dedecek...kojenci mene....a pri zastaveni u ostatnich bydliku jsou ti majitele dedecku pratelstejsi,komunikativnejsi a i ja si radeji prohlednu dedecka,nez kojence a vubec si nemyslim,ze by se nekdo za dedecka stydel,ba naopak...
Takze spoustu stastnych km....vyrazime do Irska,kde urcite zase nejake dedecky potkame a poklabosime p)



I já jsem si toho už několikrát všiml. Lidi s dědečkama mi taky věčnou připadají tak nějak srdečnější. Oproti tomu lidé s kojenci si všímají satelitů, koberců před auty, grilů a řekl bych že bývají tak spíš sami pro sebe.
je to ale jen můj postřeh a nechci se tím ale v žádným případě někoho dotknout.
Martin
Facebook- Martin Havelka
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Taky mám dědečka Fiat Ducato Knaus 1999 , takže 18 let starý a jsem s ním nesmírně spokojen. Má nezničitelný motor 2,8 iDTd a všechno vyjede s klidem. Jezdím s ním hlavně hory a krásná místa Evropy a jak psali zpětně všichni dědečci se spontánně zdravíme, sem tam nám i odpoví batole, ale v česku opravdu výjimečně.
Přeji všem dědečkům ještě spoustu najetých kilometrů s příjemnými lidmi bez přetvářky a s úsměvem na tváři. Nemám nálepku caravan24, ale poznáte mně s úsměvem od ucha k uchu.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
Fik 208Fik 208Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, máme mercedes 208d 1994 tento typ se vyráběl od roku tuším 1977 a v mých očí je James Cook jedno z nejhezčích obytných aut

Stará auta mají svůj styl, charakter, krapet horší jízdní a bezpečnostní vlastnosti a proto vyžadují řidičské umění:D a hlavně predvědat (viz video)
https://www.youtu...yKvCUK6AhM
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 7 let
Pridám sem môjho Huga, z roku pane 88. Je to Adria 525 ešte z jugoslavie. Tá sa už rozpadla ale Hugo stále brázdi Európu. Dostal nejaké moderné drobnosti navyše, ale duša mu ostala pôvodná. !y
54!y+45!f+24!u+17!l
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Integrál Hymer z r. 1990. Tak sa hlásim.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Máme Peugeot J5 rv. 1990. Za posledních 8 let jsem preventivně dělal rozvody (nevěděl jsem totiž, kdy byly dělané naposledy), vyměnil spojku, baterii, brzdy a ložiska a v jednom místě se svařoval výfuk (stále originál). Mimo pravidelných výletů po střední Evropě jezdíme každý rok na letní dovolenou, někdy i víckrát (rok 2012 2x Skandinávie cca 20 tis. km, rok 2015 Turecko a Skandinávie cca 16 tis. km). Každá letní dovolená má v průměru kolem 7-8 tis. km. Olej měním minimálně jednou za rok nebo po každých 10 tis. km. Naše auto už vidělo dost (jenom Skandinávii 16x) - od Nordkappu, přes Atlantik až po asijkou část Turecka. Před týdnem jsme se vrátili z Francie. A musím zaklepat, na cestách nikdy nebyl vážný problém. Stačí, když se k autu chová člověk zodpovědně, slušně a s nějakou úctou. Ten výkon našeho auta je opravdu mizerný, ale spotřeba se dlouhodobě drží kolem průměrných 7,5 litrů na sto. Je na něm samozřejmě vidět, že už má něco za sebou, vedle známek používání a "ošoupaného" interiéru je patrná i místy objevující se koroze. Ale musím říct, že už dnes pomýšlíme na dovolenou v dalším roce a nad cestou do Maroka. Když ale vidím, jak se dnes dělají obecně nová auta a jak "kvalitní" je nábytek a dílenské zpracování obytné části nových obytek (pokud beru levnější nebo průměrné výrobce), děsím se, až budeme jednou vybírat novou obytku. Nějak si neumím představit, že si dnes koupím novou obytku, se kterou se za 30 let bez preventivní generálky nebudu bát vyrazit do Istanbulu nebo na Lofoty. A měnit třeba každých 5 let auto je sice praktická a pohodlná věc, ale pro nás bohužel drahá sranda...
Upravil Mikey dne 29.07.2017 17:47, před 7 let
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pavka01 napsal:

Koukám,že podle značek tady schází Ford.Takže Ford transit 2,5td,letos 16 let a brblá pořád dobře.




zdravím, na fotce máte svého bydlíka? Je kouzelný :-)
My si teprve budeme kupovat bydlíka a máme vyhlédnutého dědečka Ford transit - zn. Elnagh columbia 100 nebo Eddehs 120 - je to výroba 1994 - jsou maličká :-). Jsme jen dva a tak nám tento mrňous bude stačit. Jediný problém je , že k nám ho žádný dovozce ( bazar nebo dovozce) zatím nevozí. Takže denně navštěvuji stránky inzercí zda se něco takto malinké neobjeví za rozumnou cenu.

Přeji krásné kilometry :-)
Iveta a Rosťa:^
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

IvetaK napsal:

máme vyhlédnutého dědečka Ford transit - zn. Elnagh columbia 100 nebo Eddehs 120


veď si preň zájdi.. 6.250 €
https://www.ebay-...79-220-335
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
Máme takisto už skoro dôchodcu - náš TEC je z roku 1996 ale slúži výborne a verím že ešte dlho bude. Ale aj naše BMW je už zaslúžilé 1999 a motorku mám z roku 1993 (Honda NTV). Mám rád staré kvalitné veci a rád im vraciam život a teším sa z toho ako bezchybne a dlho fungujú ako nové.... Síce je to vždy o peniazoch a vo výsledku mám starú motorku za cenu podstatne mladšej alebo E39 za cenu E60, ale viem že to niečo vydrží a takto ma to baví...
Peter, Zuzka a deti
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let
Mam Citroen C25 rok 93 ....asi 3 roky vždy nás dovezl všude ..Až letos nám v Chorvatsku vyhořela elektroinstalace naštěstí jsme vyjeli z tunelu Svetí rok a auto uhasily sami ještě před příjezdem hasičů volal jsem 112 spíš jen aby kolem nás postavily nějakou šipku protože to bylo auto za autem nasledoval odtah do Zadaru k servisu kde nám řekli že tak staré auto opravovat nebudou takže odtah do nejbližšího kempu kde jsme čekali na pomoc kamarádů z ČR kteří vystřihali 40 spečených kablíku nahradily novou instalací a domu jsme dojeli již sami byly to nervy ale vše se podařilo ted zbývá doladit jen novou palubovku a jezdíme dál sebou taky nic moc nevozím. Budu uvažovat o nějakém připojištění na odtah protože odtah který nám nabízeli z ČR začínal na 60 tisících
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
jako připojištění máš přece ty kamarády ne ?? věř, že na ně bude větší spoleh než na pojišťovnu ...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,581,881 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26197 sekund | Průměrně za: 0.26197 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB