Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tak už je doma: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tak už je doma

Poslední aktualizace před 7 let
V
VlastejdNováček
Přidáno před 7 let
Zdraví všechny ve spolek po několika letech přemýšlení a zhruba po roce hledání vhodného vozu jsem se rozhodl že nic mladého a elektronikou, commonraily a vším možným nacpaného nechci, zpátky do minulosti měl jsem jej před 22lety jako svoje druhé auto, už je doma Mercedes 207D 1979 2.4d+automat+bezejmenná vestavba, po roce objíždění všemožných předražených šrotů jsem vybral dle mě ten nejrozumnější,
vyvolávací cena 70tkč byla po ohledání na místě přehodnocena 47tkč žádný krasavec to není ale koroze je v rozumné míře na klasických místech-spodky prahů,spodky dveří,zbytek jako nosníky atd nezvykle zdravé a nikdy neopravované.
Interier neznámého výrobce ale na ty roky zachovalý a vše funkční.
Zatím máme za sebou dvě cesty po Čechách asi 1000km za hranice si letos netroufneme,po prázdninách nás čeká komplet vystěhování interieru,vyvaření+lak
Přecejenom 65k na 2200kg váhy není žádný zázrak takže 3.0d 5 ti válec možná manuál převodovka
Solár na střechu,markýza zadní nosič na kola a snad vše
tímto vás zdravíme Ditrichovi
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
No super,už sem dávej fotky.
R
RadovanČlen
Přidáno před 7 let
Jo fotky teda dávej,jsem taky zvědavej a určitě nás bude víc...!
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
V
VlastejdNováček
Přidáno před 7 let
Fotek mnoho není zatím pouze tato s našimi dětčkami
s pozdravem
Vlastejd Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
No týjo,to je kára jako blázen. :g
V
VlastejdNováček
Přidáno před 7 let
No to je jen zdání ta barva je asi velmi fotogenická zblízka je to o moc horší v průběhu září jdeme renovovat,spodky prahů,stupačky,zadní podběhy
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
jen pro zajímavost.... Ten třílitr s manuálem tam pujde?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vlastejd, bleriot11, Radovan, paveld

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,430 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18984 sekund | Průměrně za: 0.18984 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB