Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Firma HVCARAVANS Mariánské Lázně.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Firma HVCARAVANS Mariánské Lázně.

Poslední aktualizace před 7 let
L
LacigaČlen
Přidáno před 7 let
Nejsem nijak právně propojen s firmou HVCaravans, jsem jen jejich dvojnásobný zákazník. To úvodem. Nedávno jsem tady psal o dnešní kvalitě nových obytných vozů. Máme Mobilvettu P 65 před rokem koupenou u pana Harmáčka. Samozřejmě, že bylo třeba odstranit pár drobných nedostatků nepocházejících ze strany prodejce, které jsem z důvodu velké vzdálenosti od M.Lázní řešil převážně sám.
Jsou ovšem věci, které potřebujete řešit s obchodem,kde jste zboží zakoupil. V mém případě se jednalo o výměnu plachty na markýzu Fiamma a dále o opravu lišt na voze.
Na naší cestě po západočeských lázních jsme se včera zastavili v HVCaravans,kde jsme obdrželi slíbenou plachtu na markýzu a kladně vyřízenou reklamaci na zmíněné lišty. Navíc nám umožnili bezplatné stání na jejich parkovišti i s elektr. přípojkou na několik dní potřebných k prohlídce lázní a jejich okolí.
Za to vše děkujeme celému kolektivu firmy HVCaravans.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laciga

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,670,004 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14479 sekund | Průměrně za: 0.14479 (0) sekund | Dotazy: 46 | Použitá paměť: 1.59MB/2MB