Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Předstan: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Předstan

Poslední aktualizace před 7 let
Z
ZdenekcamperNováček
Přidáno před 7 let
Zdravim. Koupil sem si nově Poláčka, ale bohužel bez predstanu. Teď shanim předstan, nebo markýzu. Nemáte náhodou někdo nějakého tipa ? Třeba kde by se dal sehnat...za rozumnou cenu. Ještě mě čeká rekonstrukce. Dekuji za rady.
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
SZ
Miro_SVMiro_SVČlen
Přidáno před 7 let
zdravim , mne burka v piatok polamala tyče predstanu, neahodou nema niekto zvyšne? konkretne potrebujem tie vrchne s hačikmi ktore sa upevnuju na karavan.

dakujem
!y rav4 + adria + !i honda marine
R
RoomsterČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím ,
mám na prodej originál předstan ke karavanu N126N, NT a NTL. Zhruba 3x2,5m. My ho nevyužijem, protože se na místě zdržujem cca 2dny a poté dále (používáme max. sluneční střechu). Neni nový, ale je zachovalý s jedním oknem se záclonkou a uzavíratelný, absolutně nepropustný. Jednoduchá montáž, navlíkne se na lištu a poté se postaví tři tyče a zavětruje se pomocí šňůr a kolíků. Nový stojí mezi 15 000-25 000Kč. Prodej za 7 400 Kč.
Piště prosím na SZ.
Upravil Roomster dne 21.09.2017 12:02, před 7 let
Roomster Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Z
ZmudovciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Miro_SV napsal:

zdravim , mne burka v piatok polamala tyče predstanu, neahodou nema niekto zvyšne? konkretne potrebujem tie vrchne s hačikmi ktore sa upevnuju na karavan.

dakujem

Někde na českém eshopu s potřeby pro karavanisty jsem je viděl. Kdyby jsi nenašel,tak se ozvi,zkusím dohledat v historii

Automatické sloučení 22.09.2017 07:14:
Tady je máš:
http://www.campi-...anove-tyce
Upravil Zmudovci dne 22.09.2017 06:14, před 7 let
Miro_SVMiro_SVČlen
Přidáno před 7 let
dakujem za link, niekde som nenasiel presne taky typ, taak som odrezal potrebne konce a navaril na obycajnu ocelovu trubku.


Citovat

Zmudovci napsal:

Citovat

Miro_SV napsal:

zdravim , mne burka v piatok polamala tyče predstanu, neahodou nema niekto zvyšne? konkretne potrebujem tie vrchne s hačikmi ktore sa upevnuju na karavan.

dakujem

Někde na českém eshopu s potřeby pro karavanisty jsem je viděl. Kdyby jsi nenašel,tak se ozvi,zkusím dohledat v historii

Automatické sloučení 22.09.2017 07:14:
Tady je máš:
http://www.campi-...anove-tyce
!y rav4 + adria + !i honda marine
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zdenekcamper, milan59, Miro_SV, Roomster, Zmudovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,952 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15142 sekund | Průměrně za: 0.15142 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB