Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Polsko - Balt: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Polsko - Balt

Poslední aktualizace před 6 let
P
petakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Ahoj, jsme Wladislavovo, more teple a ciste, sinice zadne. Na pobrezi je lidi jako maku, ale s tim je asi nutno v sezone pocitat vsude. Jinak musim potvrdit vse co pise Zdenek Zemek , Polaci jsem velmi prijemni, slusnost je vsudypritomna - tuto zkusenost jsem udelal jiz na sluzebni ceste ve Warsave a tady se to jen potvrdilo.
Jedine na co je si treba zvyknout, ze slovo “ kurva “ se pouziva casteji nez u nas a asi nema tak prejorativni vyznam nebot jej pouziva i nezne pohlavi.
Za nas zatim dobry.


Ahoj, tak vzhledem k tomu, že má žena se narodila v Jablunkově a teď tam žiji i já,
tak vím naprosto přesně, že ten výraz má úplně stejný význam jako u nás :)
alf3003alf3003Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím z Gdaňsk z atc Stogi. Přijeli jsme včera na blind a hned na 1.pokus hezký kemp s čistým soc.zázemím,elektřinou,obchodem,restaurací a pěknýmístem.Jen wifi pouze u restaurace. Čisté a teplé mooře 200m po cyklochodníku,Lídl 300m s cenami o něco níž,než v Čr. Za placený150km úsek dálnice A1 za Lodží až 20km před Gdaňsk jsme za maxi Sprinter platili 30 zl. Za osobák s malým vozíkem platíte už 71zl za celý úsek!! Tak vše do auta. Aktuální ceník dálnice zkusím dát do přílohy. 2x mi příloha nešla.Budeme zde 7-10dmů,tak kdyby někdo jel do stejného atc Stogi ,můžeme zjistit potřebné info. My platíme za Sprintera,elektřinu a 2 osoby 80zl/den.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

petak napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Ahoj, jsme Wladislavovo, more teple a ciste, sinice zadne. Na pobrezi je lidi jako maku, ale s tim je asi nutno v sezone pocitat vsude. Jinak musim potvrdit vse co pise Zdenek Zemek , Polaci jsem velmi prijemni, slusnost je vsudypritomna - tuto zkusenost jsem udelal jiz na sluzebni ceste ve Warsave a tady se to jen potvrdilo.
Jedine na co je si treba zvyknout, ze slovo “ kurva “ se pouziva casteji nez u nas a asi nema tak prejorativni vyznam nebot jej pouziva i nezne pohlavi.
Za nas zatim dobry.


Ahoj, tak vzhledem k tomu, že má žena se narodila v Jablunkově a teď tam žiji i já,
tak vím naprosto přesně, že ten výraz má úplně stejný význam jako u nás :)


Jasne, ale mel jsem na mysli pejorativni vyznam, jako kdyz u nas reknes chlapovi na konci vety vole, tak i kdyz bude mit o sobe velmi vysoke mineni, pravdepodobne se neurazi :-) :-)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
petakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

petak napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Ahoj, jsme Wladislavovo, more teple a ciste, sinice zadne. Na pobrezi je lidi jako maku, ale s tim je asi nutno v sezone pocitat vsude. Jinak musim potvrdit vse co pise Zdenek Zemek , Polaci jsem velmi prijemni, slusnost je vsudypritomna - tuto zkusenost jsem udelal jiz na sluzebni ceste ve Warsave a tady se to jen potvrdilo.
Jedine na co je si treba zvyknout, ze slovo “ kurva “ se pouziva casteji nez u nas a asi nema tak prejorativni vyznam nebot jej pouziva i nezne pohlavi.
Za nas zatim dobry.


Ahoj, tak vzhledem k tomu, že má žena se narodila v Jablunkově a teď tam žiji i já,
tak vím naprosto přesně, že ten výraz má úplně stejný význam jako u nás :)


Jasne, ale mel jsem na mysli pejorativni vyznam, jako kdyz u nas reknes chlapovi na konci vety vole, tak i kdyz bude mit o sobe velmi vysoke mineni, pravdepodobne se neurazi :-) :-)



Tak teď jsem to konzultoval se ženou a asi to bude tak jak to říkáš, používají to běžně jako
u nás to ,,vole", ale nejsem zdejší rodilec, takže bez záruky :)
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, kemp jsem navštívil minulý týden. První pohled nic moc, ale. Pán velmi milý, parcely jak přesně vymezené, tak i nevymezené, tůje, stromy, keře atd. K dispoozici pračka / 15Zl. Společenská místnost i krytý altán - nevyužili jsme, v dešti by se hodil. Kemp je celou noc hlídaný (hlídač i kamery), čisté sociálky a řekl bych i v nadstadardním množství. Jen pozor, z dálky to jako kemp nevypadá, pán přistavuje takové domky na úkor kempu ale není to přeplněné, je to docela vzdušný kemp (ne alá Sarvár, Pápa atd.).

K moři cca 200-300 m - ale po příjemné, zpevněné cestě s vyloučením automobilové dopravy, velice pěkný park (mezi mořem a kempem), dětské hřiště, venkovní posilovna. Jinak Pustkowo - příjemné, ne tak plné jako jiné obce a městečka na Baltu, pláž čistá, hlídaná plavčíky od 10-18.00

Cca 3 km od Pustkowa prodejna Polo (něco velikostí jako nový Lidl), ceny více než slušné, hlavně v mase.

Cesta - ideální varianta je přes Dresden, Berlin, Štětín - téměř celé po dálnici.

Jinak moře bylo čisté, bez sinic. Pláž vhodná i pro malé děti, pozvolný vstup do moře a navíc na tuto pláž je bezbarierový přístup (měli jsme i kočárky).

Za mě mohu doporučit.
Ixeo 710 i, Fiat
O
OteckoČlen
Přidáno před 6 let
Jsem rád, že jste byli celkem spokojeni s mým tipem kempu. V neděli tam vyrážíme asi na 10 dní. Další obchod blíže je Biedronka ( beruška) , nabídka krkovičky bez kosti 54,00 Kč, akční leták lze vyhledat. Už se nemůžu dočkat. Otecko.

Automatické sloučení 06.09.2018 21:09:
Už jsem na místě od neděle a nemá to chybu. Dnes jsme zde 2 posádky a veškerý komfort. Teploty pěkné, ceny taktéž. Vřele doporučuji. Otecko
Upravil Otecko dne 06.09.2018 21:09, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,251,347 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.88747 sekund | Průměrně za: 0.88747 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB