Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Polsko - Balt: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Polsko - Balt

Poslední aktualizace před 6 let
O
OteckoČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím cestovatelé s bydlíkem i s karavany a chtěl bych Vám doporučit kemp v Polsku u Baltského moře. Jedná se o obec Pustkowo, majitel kempu Boleslaw Ladniak. Jedná se o rodinný kemp s veškerým vybavením pro karavany asi 100 m od moře mezi stromy. Vyzkoušel jsem jej v červnu 2017 a vracím se v září 2017 na delší dobu. Platí se až při odjezdu, takže si pobyt můžete kdykoliv rozmyslet. Pokud máte další otázky, tak napište.
Upravil Otecko dne 18.07.2017 21:47, před 7 let
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Otecko napsal:

Zdravím cestovatelé s bydlíkem i s karavany a chtěl bych Vám doporučit kemp v Polsku u Baltského moře. Jedná se o obec Pustkowo, majitel kempu Boleslaw Ladniak. Jedná se o rodinný kemp s veškerým vybavením pro karavany asi 100 m od moře mezi stromy. Vyzkoušel jsem jej v červnu 2017 a vracím se v září 2017 na delší dobu. Platí se až při odjezdu, takže si pobyt můžete kdykoliv rozmyslet. Pokud máte další otázky, tak napište.



Zdravím, prosím který kemp je to konkrétně, koukala jsem na mapy a jsou tam asi 4 kempy.

Děkuji
Iveta a Rosťa:^
L
LetemsvetemNováček
Přidáno před 7 let
Stačí se podivat do kontaktů kdo daný kemp provozuje
www.przymorzu.eu
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Letemsvetem napsal:

Stačí se podivat do kontaktů kdo daný kemp provozuje
www.przymorzu.eu




díky moc za info.
Hezké cestování



Jen se ještě zeptám, jakou máte zkušenost s Poláky- pojedeme do Polska poprvé.
Díky
Iveta a Rosťa:^
O
OteckoČlen
Přidáno před 7 let
Můj názor: řekl bych, že jsou mentalitou podobní čechům, nesetkal jsem se s nějakými negativními reakcemi, ale může se najít černá ovce, která vše zkazí. S pozdravem Otecko.
AldaGSAldaGSČlen
Přidáno před 7 let
Díky za tip, zrovna se tam brzy chystáme, rádi zkusíme.
Jen dotaz, v Polsku jsme nebyli, je potřeba mít PLN nebo stačí eura? Ne jen na kemp ale celkově.
Aleš, Mirka, Anetka
Fendt Bianco Activ 390 FHE
CibiCibiČlen
Přidáno před 7 let
lepší je, když máš zloté, ceny jsou ve zlotých.
VW LT 35 maxi
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jen se ještě zeptám, jakou máte zkušenost s Poláky- pojedeme do Polska poprvé.
Díky


Poláci nás mají rádi. Jsou pohostinný, pomůžou, na pohodu.....
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
S
SimiDNováček
Přidáno před 7 let
Díky za tip,
chystáme se přes Lužická jezera až k Baltu v Polsku, tak už víme kam.
kapajapakapajapaČlen
Přidáno před 7 let
V loňském roce jsme projeli západ Polska po Odře až k moři a letos východ . Vše perfektní. Kempy za rozumné ceny, lidé vstřícní. Také stání na divoko bylo bez problémů. Lze skoro všude platit kartou , ale s sebou určitě PLN.
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

_P_H_ napsal:

Citovat

Jen se ještě zeptám, jakou máte zkušenost s Poláky- pojedeme do Polska poprvé.
Díky


Poláci nás mají rádi. Jsou pohostinný, pomůžou, na pohodu.....




Díky moc, už se těšíme:^
Iveta a Rosťa:^
CibiCibiČlen
Přidáno před 7 let
Jen bacha na silnicích, jezdí se tam na můj vkus trochu divoce...
VW LT 35 maxi
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Cibi napsal:

Jen bacha na silnicích, jezdí se tam na můj vkus trochu divoce...




Díky :-)
Iveta a Rosťa:^
O
OteckoČlen
Přidáno před 7 let
V září opět na stejném místě a super. Málo lidí a hygiena na úrovni. Majitel v pohodě, ceny příznivé, počasí skvělé. Pláže čisté a moře na koupání. OteckoSmileSmile
S
slepenejČlen
Přidáno před 6 let
nedoporučuju v plné sezoně mezy bydlíky púlmetrová mezera totál našlapáno
alf3003alf3003Člen
Přidáno před 6 let
Ahojte,
vyrážíme 15.8.18 k Baltu a chceme se ubytovat dle zdejšího doporučení v kempu v Pustkowo, který provozuje Katarzyna i Bolesław Ładniak. Byl zde někdo letos a může doporučit? Přece jen je info zde rok staré a mohlo se ledaco změnit.

Pojedeme touhle trasou, budeme platit dálniční poplatky?
Děkuji.

https://mapy.cz/z...t=&rt=
Upravil alf3003 dne 11.08.2018 08:11, před 6 let
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, platí se cca 72zl v jednom směru. Jsou tam mytnice jako do Chorvatska a jedná se cca o 150km dálnice. Uvedená cena je za auto + obytný přívěs, kolik platí dodávky bohužel nevim. Pěknou dovolenou a šťastnou cestu
alf3003alf3003Člen
Přidáno před 6 let
Dudlajsaci: Ahoj, to je E75 z Bytom až Gdaňsk? To by bylo super kousek za Opavou najet na dálnici až k Baltu. Celý úsek za 72zlotých?
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, ano, před Ostravou jsem najel na dálnici a mezi Gdansk a Gdynia jsem z dálnice sjel. Za auto + obytný přívěs jsem platil 72zl tam a zase 72 zl zpět, jinak se nic neplatí. Žádnou známku nekupuješ, na první mýtnici si vezmeš lístek a když sjíždíš z dálnice tak zaplatíš. Za nás polsko i balt uper, až na to, že část dovolené jsme se nekoupali kvůli vykvetlým sinicím v moři.
M
mirda-cbČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
a uz ty sinice zmizely? Chystame se k baltu ve ctvrtek.
Mira
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,703,891 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21612 sekund | Průměrně za: 0.21612 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB