Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pozor v Srbsku.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pozor v Srbsku.

Poslední aktualizace před 7 let
P
PindaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj
Nevim jestli už se někomu stalo něco podobného, ale radši píši, ať si dáte pozor!
Cestou z Řecka jsem cca. okolo oběda zastavil vedle kamionu a dvou osobních aut , na odpočívadle, padla na me únava, tak jsem na chvilku zalehl, zbytek osazenstva u stolu.
Po dvaceti minutách, jsem sedl za volant a auto nenastartovalo.otevrel jsem kapotu, za minutku přišel Srb, jestli prý mam problém a ochotně nabízel autorizovaný servis.V tu chvíli me to začlo byt podezřele, většinou se na vás každy vykašle, kontroloval jsem, aby me nikdo nevlezl do auta a když se vzdálil, pověřil jsem tím manželku.Pak jsem vlezl pod auto a nestačil se divit.odpojené naftové čerpadlo, konektor, který se v žádném případě nemůže sám rozpojit ani vyklepat.Zacvakl jsem ho, auto ihned nastartovalo, to cele trvalo jen par minut, v tu chvíli tam zastavila odtahovka a vynořil se ten člověk od pole, kde stal pod slunečníkem u traktoru.Ihned jsem odjel.
Jak by to asi dopadlo si můžete domyslet....
Těžko radit, kde zastavit a kde ne, jestli velká benzínka, nebo menší parkovište, když je člověk unavený, tak se zastavit musí, někdy se poradně podívat po okolí, asi nestačí.....
Petr
L
LacigaČlen
Přidáno před 7 let
Díky za varování, taky se chystám koncem prázdnin do Řecka. Bohužel jsme a budeme stálou kořistí těchto zmrdů.
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pinda napsal:

Ahoj
Nevim jestli už se někomu stalo něco podobného, ale radši píši, ať si dáte pozor!
Cestou z Řecka jsem cca. okolo oběda zastavil vedle kamionu a dvou osobních aut , na odpočívadle, padla na me únava, tak jsem na chvilku zalehl, zbytek osazenstva u stolu.
Po dvaceti minutách, jsem sedl za volant a auto nenastartovalo.otevrel jsem kapotu, za minutku přišel Srb, jestli prý mam problém a ochotně nabízel autorizovaný servis.V tu chvíli me to začlo byt podezřele, většinou se na vás každy vykašle, kontroloval jsem, aby me nikdo nevlezl do auta a když se vzdálil, pověřil jsem tím manželku.Pak jsem vlezl pod auto a nestačil se divit.odpojené naftové čerpadlo, konektor, který se v žádném případě nemůže sám rozpojit ani vyklepat.Zacvakl jsem ho, auto ihned nastartovalo, to cele trvalo jen par minut, v tu chvíli tam zastavila odtahovka a vynořil se ten člověk od pole, kde stal pod slunečníkem u traktoru.Ihned jsem odjel.
Jak by to asi dopadlo si můžete domyslet....
Těžko radit, kde zastavit a kde ne, jestli velká benzínka, nebo menší parkovište, když je člověk unavený, tak se zastavit musí, někdy se poradně podívat po okolí, asi nestačí.....
Petr


Jsi schopen blíže identifikovat kde se to stalo?Aby si mohli ostatní dát pozor na konkrétní místo. Tohle se tam určitě nestalo poprvé. Někdo tam nejspíš už má promyšlený systém jak z řidičů tahat "mýtné".
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 7 let
Nás za jazdy na diaľnici zastavil mávaním a trúbením Srb. Keď som zastavil a vystúpil, snažil sa mi vysvetliť, že mi pravé predné koleso lieta a robí Kla kla kla . Opýtal som sa ho či má servis. On na to, že áno a opraví to. Tak som mu povedal, že to je fajn keď má servis, ale že já nie som somár a mám zasa rozum. Ostal tam stáť s otvorenou hubou. Nakoľko nás už nepredbehol, predpokladám, že čakal na krajnici na ďalší karavan.
ladajladajČlen
Přidáno před 7 let
Taky přidám varování:
Za Jagodinou asi 100km před Bělehradem na nás troubili a mávali z os.auta (tmavě červená) SRB značky uvnitř dva chlapi ať zastavíme, že mám něco s kolem u karavanu. Zastavil jsem až asi za 10km u benzínky přímo před stojanem. Vše obešel s kolem samozřejmě nic nebylo všechno v pořádku, tak jsem jel dál do Čech.
Co nepotřebuješ nepořizuj. Vždy se to může pos.at.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pinda napsal:

Ahoj
Nevim jestli už se někomu stalo něco podobného, ale radši píši, ať si dáte pozor!
Cestou z Řecka jsem cca. okolo oběda zastavil vedle kamionu a dvou osobních aut , na odpočívadle, padla na me únava, tak jsem na chvilku zalehl, zbytek osazenstva u stolu.
Po dvaceti minutách, jsem sedl za volant a auto nenastartovalo.otevrel jsem kapotu, za minutku přišel Srb, jestli prý mam problém a ochotně nabízel autorizovaný servis.V tu chvíli me to začlo byt podezřele, většinou se na vás každy vykašle, kontroloval jsem, aby me nikdo nevlezl do auta a když se vzdálil, pověřil jsem tím manželku.Pak jsem vlezl pod auto a nestačil se divit.odpojené naftové čerpadlo, konektor, který se v žádném případě nemůže sám rozpojit ani vyklepat.Zacvakl jsem ho, auto ihned nastartovalo, to cele trvalo jen par minut, v tu chvíli tam zastavila odtahovka a vynořil se ten člověk od pole, kde stal pod slunečníkem u traktoru.Ihned jsem odjel.
Jak by to asi dopadlo si můžete domyslet....
Těžko radit, kde zastavit a kde ne, jestli velká benzínka, nebo menší parkovište, když je člověk unavený, tak se zastavit musí, někdy se poradně podívat po okolí, asi nestačí.....
Petr


Petře to jsi byl ty co jel přes Kosovo do Albanie?Mám toho Němce na zádech tak v tom mám hokej, POKUD ano tak to se ti smůla lepila na paty . dej vědět na SZ jak se vám líbily ty dvě místa na Lefkádě co jsem ti napsal DPS . Vita a Ali+laky:i
Žijeme jen jednou.
P
PindaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj
Cestou z Řecka, 5 km před odbočkou na Markovac malé odpocivadlo, pak ihned za nim je teď zúžení do jednoho pruhu.
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pinda napsal:

Ahoj
Cestou z Řecka, 5 km před odbočkou na Markovac malé odpocivadlo, pak ihned za nim je teď zúžení do jednoho pruhu.


tak to potvrzuji, chlap u traktoru těsně u odpočívadla pod slunečníkem stál a říkali jsme si co tam asi dělá. Takže čekal na příležitost.
My jsme se jen střídali u volantu (a pokuřovali) takže jsem ho sledoval a po chvíli začal dělat jakože něco kolem traktoru a vzdálil se.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pinda, Laciga, nugisek, Jirka a Hanka, ladaj, Laky, Tompetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,670,512 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17653 sekund | Průměrně za: 0.17653 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB