Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Odtah obytného auta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Odtah obytného auta

Poslední aktualizace před 7 let
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny ...řešili jste někdo odtah auta 7 metru 3,5 tuny ?jsem v Chorvatsku a cestou mě shořela elektroinstalace na autě? palubovku jsem uhasil hasičákem odtah do servisu kde my řekli že to dělat nebudou že je to staré auto.Odtah přes pojištovnu odhadli na 60 tisíc a více .Myslel jsem spiš nějakého soukromníka s rozumnou jestli někdo neporadíte díky......
V
victy a bearČlen
Přidáno před 7 let
ahoj. Stalo sa mi niečo podobné na starom peugeote J5, pre zlý kontakt sa mi začala taviť poistková skrinka a zhorelo mi pár káblov. Vtedy som to zvládol sám za pomoci materialu, čo som vláči sebou.
Z odťahom ti teda neporadím, ale staré ducato má veľmi jednoduchú elektriku. Možno by stálo za úvahu dopraviť autoelektrikára z CZ k autu.
b.
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Určitě by to nějaký mechanik, ale spíž soukromník v nějakém malém servisu, dal nějak do kupy aspoň na dojetí a za mnohem nižší cenu než odtah. Odtah 3,5 t je na náklaďák a za balík.
Přeju hodně štěstí.
Martin
Facebook- Martin Havelka
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Mě odtahoval přívěs 7,60x2,50 pan Libra.
Zkušený a vybavený. A nebyla to ani taková rána. Spešl pro obytky a obytné přívěsy má na to postavené auto.
http://www.autoli...Sluzba.php

Osobně mám od té doby pro jistotu sjednanou asistenční službu u allianz za tuším 970kč ročně.
kraken Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 7 let
Kde v Chorvatsku stojíš?

Automatické sloučení 28.06.2017 09:42:
A odtáhnout to chceš do Šumperka?
Upravil riki0832 dne 28.06.2017 09:42, před 7 let
K
Kanec666Nováček
Přidáno před 7 let
čau skus zavolat p. Vybíral 603819392
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let
Diky všem stojím v Zadaru v kempu domlouváme že dojede z čr elektrikář tak uvidím
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 7 let
Držím palce. Kdyby to nedopadlo, tak napiš.
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let
Jsme doma ....dojeli mechanici vystřihali 40 kabelu nahradili drát po drátu a bylo potřeba jedno relé na blinkry po neochotě Chorvatu cokoliv opravovat jsme se nechali odtáhnout do kempu a čekat na příjezd mechaniku ( kamaradů ) takže jsme si i užili dovolené ale byly to nervy hned sjednám připojištění
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

atlantic napsal:

Jsme doma ....dojeli mechanici vystřihali 40 kabelu nahradili drát po drátu a bylo potřeba jedno relé na blinkry po neochotě Chorvatu cokoliv opravovat jsme se nechali odtáhnout do kempu a čekat na příjezd mechaniku ( kamaradů ) takže jsme si i užili dovolené ale byly to nervy hned sjednám připojištění


no, připojištění jsou právě ti kamarádi. Žádný lepší pojištění neseženeš.
Martin
Facebook- Martin Havelka
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
Jojo, můžu potvrdit, že žádné pojištění nenahradí ochotné kamarády.
Před pár lety mi v Itálii na cestě k moři odešel motor. V neděli jsem zůstal stát, v pondělí v servisu Fiatu zkonstatovali, že je načnutý čep ojnice u jednoho pístu. Oprava nebude zrovna levná a rozhodně nebude dřív, než mi skončí dovolená. S výsledkem jsem telefonicky seznámil mého dvorní servismana, ten ještě v pondělí sehnal jiný (po repasi) motor, v úterý udělal rozborku a večer byli kluci u mě. Ve středu dopoledne motor na místě vyměnili a v poledne jsme pokračovali k moři.
Je fajn, když máš kamarády. Ahoj Milan :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: atlantic, victy a bear, Martin Mrak, kraken, riki0832, Kanec666, milan59

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,304,834 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22315 sekund | Průměrně za: 0.22315 (0) sekund | Dotazy: 101 | Použitá paměť: 2MB/2MB