Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Postel z hliniku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Postel z hliniku

Poslední aktualizace před 6 let
I
InnkeeperČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj
Chtel bych postel 120x180 , neco jako v priloze - puvodne jsem myslel ze dreva ale kolega truhlar rikal ze by to muselo mit plny bocnice aby me to uneslo
tak me napadlo udelat zeleznou nebo hlinikovou kontrukci, viz priloha - tri rady nozicek a na to nejaka bytelnejsi deska.

Idea je takova ze by se to cele dalo rozlozit na trubky ( podobne jako se driv delali velky rodinny stany).
pripadne ze by se dala slozit jen polovina postele (60x180 - deska na tom by byla taky sklapeci
Motivace je takova aby vespod bylo co nejvic mista ( pro psi a bordel), snadno dostupneho (proto se chci vyhnout bocnicim pokud to pujde) a aby to cele bylo pripadne skladne

Resil jste nekdy nekdo neco podobnyho? Je lepsi hlinik nebo zelezo ( me zaujal hlnik svoji vahou)
Pripadne je nejaky duvod proc to takhle nedelat a zustat u dreva a bocnic?

Diky moc

link na prilohu: http://www.innkee...ostel1.jpg
Upravil Innkeeper dne 25.06.2017 14:21, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Průmyslový montážní Alu profil 40 x 40. Momentálně nemám foto. Dělají se z toho průmyslové automaty a klece na roboty. Ten může být i jen s nohama v rozích. Mě vynes na dvou metrech v pohodě bez průvěsu. A mám okolo 100ky.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Aj takto sa da :)

Automatické sloučení 26.06.2017 20:08:
nejde foto :v
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
Upravil pe3ik dne 26.06.2017 20:08, před 7 let
P
PimprleNováček
Přidáno před 7 let
Kdyby někdo chtel ten Alu profil 40x40 v délkách max 180cm tak bych něco měl. Telefon 777 798 353 - Brno a okolí.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pimprle napsal:

Kdyby někdo chtel ten Alu profil 40x40 v délkách max 180cm tak bych něco měl. Telefon 777 798 353 - Brno a okolí.


Platí ještě nabídka?
VW LT 35 maxi
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem to chtěl předělat na hliník,ale když se mě dostal do ruky special profil AL,tak jsem to nechal dřevěný.Na váze bych moc neušetřil a dřevo je přece jenom dostupnější.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Tady jsou vidět postele z Aluprofilů.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Franta REZAC Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Jak to màš spojeny? Do toho jsi vrtal díry a řezal závity?
VW LT 35 maxi
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
jsou na to speciální červíci, vložky se závitem, trny a další spojovák. Je to ale drahý jako prase. Dá se sehnat i profil cca 50x50, který se používá na rastry pro solární panely na elektrárnách. Do drážky stačí nasunout plocháček se závitem a propojit úhelníkem. Klidně to můžeš provrtat
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
V mém případě je profil provrtán a v druhém je vytočen uprostřed závit. Prostě to jde bez spojovacích komponentů. Dělá se to i u profi stavbách automatů.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Innkeeper, Franta REZAC, pe3ik, Pimprle, Cibi, ferdasan, maria

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,665,987 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14706 sekund | Průměrně za: 0.14706 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB