Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vinobraní 2017: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vinobraní 2017

Poslední aktualizace před 7 let
F
FazoleNMNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, zkoušel někdo to parkoviště ve Znojmě u koupaliště? Pravidelně jezdíme na vinobraní a poprvé bychom chtěli zkusit s karavanem. Případně nějaké jiné vhodné místo pro přenocování? Díky
Upravil FazoleNM dne 21.06.2017 05:42, před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
pro všechny milovníky vína a burčáku. Kam se letos chystáte na vinobraní?
Fun
Smile
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

FazoleNM napsal:

Ahoj, zkoušel někdo to parkoviště ve Znojmě u koupaliště? Pravidelně jezdíme na vinobraní a poprvé bychom chtěli zkusit s karavanem. Případně nějaké jiné vhodné místo pro přenocování? Díky


Byli jsme přes noc na parkovišti v době burčáku cestou do Slovinska i zpět. Stálo s námi přes noc několik obytek. Nevím jak to , ale vypadá s parkováním přes den. Místo je to super.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

pro všechny milovníky vína a burčáku. Kam se letos chystáte na vinobraní?


Po zkušenostech z minulých let /na můj vkus až přespříliš lidí/ a to jak na jižní Moravě, ale i na Karlštejně a Mělníku se budeme oficiálně vyhlášeným vinobraním vyhýbat a pojedeme raději na burčák mimo vyhlášené termíny ... :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

TEifel napsal:



na můj vkus až přespříliš lidí


Mám jde kromě vína i o tu atmosféru.
Fun
Smile
pepabpepabČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

pro všechny milovníky vína a burčáku. Kam se letos chystáte na vinobraní?



Asi zase na Karlštejn...
Pepa(59), Eliška(15)
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

TEifel napsal:



na můj vkus až přespříliš lidí


Mám jde kromě vína i o tu atmosféru.


Chápu ... v tom případě raději něco menšího, budu se ještě dívat a dám vědět :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

TEifel napsal:


Chápu ... v tom případě raději něco menšího, budu se ještě dívat a dám vědět :-)


My jedeme do Mikulova. Není to asi moc komorní, ale nám se tam vždy líbilo.
Fun
Smile
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

TEifel napsal:


Chápu ... v tom případě raději něco menšího, budu se ještě dívat a dám vědět :-)


My jedeme do Mikulova. Není to asi moc komorní, ale nám se tam vždy líbilo.


U nás to vypadá na termín o týden později tedy 15.-16.9. a to připadá v úvahu Vinobraní ve Velkých Pavlovicích, Bzenci, Přívrat ....
Tak si vybereme v září :-)
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:
My jedeme do Mikulova. Není to asi moc komorní, ale nám se tam vždy líbilo.

Mohu se zeptat, kde doporučujete v Mikulově stání (obytný vůz)?
A ještě obecný dotaz: jaký doporučíte kemp, který je přímo na vinných cyklostezkách blízko vinných sklípků?
Děkuji.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Ahoj, budeme ve stanovém městečku v Mikulově. Máme rezervované místo. Můžeš se přidat. https://www.carav...jezd_o=963

V minulosti jsme byli vždycky v Yacht clubu Dyje v Pavlově. Letos mají akci, tak jsme využili nabídky stanového městečka Mikulov.
Fun
Smile
L
LacigaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byl jsem ve zmíněném stanovém městečku poslední 3 roky a vždy spokojenost. Do centra dění cca 500 metrů, uzavřený prostor ve dvoře školy, v noci kvůli dodržování nočního klidu přítomnost bezpeč. agentury, bufet s občerstvením, WC typu TOY, bez elektr. přípojky. Jediná nepříjemná věc- vysoký práh u vjezdové brány s ostrým úhlem zatočení při nájezdu do stan. městečka. Pro delší jízdní soupravy nebo obytňáky se zadním dlouhým a nízkým převisem to bývá někdy problém. Já tam byl vždy s Giottyline dlouhým 7,40 metru a nebyl problém. Omezená kapacita pro bydlíky (cca deset až 12 posádek).
Všem případným návštěvníkům přeji příjemný pobyt.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: FazoleNM, Fun, _P_H_, Asimetr, pepab, PaMi, Laciga

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,995 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15429 sekund | Průměrně za: 0.15429 (0) sekund | Dotazy: 104 | Použitá paměť: 2.01MB/2MB