Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko dálnice poplatek: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko dálnice poplatek

Poslední aktualizace před 6 let
A
Adria SonicČlen
Přidáno před 6 let
Jak uz bylo napsáno, je to D2. Přez internet si mohu koupit co chci, jen jde o to jestli mi pak nedorazí poukazka z Maďarska k zaplaceni:) Na D2 je to i napsano( Obytne auto).
S
StandeNováček
Přidáno před 6 let
Na hranicích u prodejního okénka jsem se šel zeptat s malým Tp jestli D1 je v pořádku a pani řekla,že ano. V Tp mám druh vozidla osobní automobil. To je má zkušenost.
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 6 let
Dnes. Vypýtala TP pozrela M1, bum D1. Hovorím, že som karavan, povedala, že M1 mám tu napísané a pochopil som, že nemám zdržovať.
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cipro4 napsal:

Jak uz bylo napsáno, je to D2. Přez internet si mohu koupit co chci, jen jde o to jestli mi pak nedorazí poukazka z Maďarska k zaplaceni:) Na D2 je to i napsano( Obytne auto).

Prosím, neuváděj kolegy v omyl. Několik z nás zaslalo kopii velkého TP správci dálničních poplatků v Maďarsku s žádosti o zařazení vozidla do mýtné kategorie a ve všech případech došel oficiální dopis se zařazením obytného auta M1 do 3,5t do skupiny D1
P. S. E-mail na správce poplatků: ugyfel@nemzetiutdij.hu Na tuto adresu stačí zaslat žádost o zařazní vozidla do mýtné kategorie a přiložit kopii velkého TP. Domnívám se, že takto získané vyjádření má větší relevanci než právní názor prodavačky známek nebo amatérské výklady významu piktogramů.
Upravil Rudy dne 27.07.2018 23:01, před 6 let
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
kupuji na ob. auto virtuální známku na 1 čerpací stanici v HU, koupil jsem D1, projel jsem dvakrát HU tam a zpátky a vše v pořádku.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Sice tak jako vždy ROZPOR jedni D1 jiní D2 . Před časem tady někde na fóru dával Rudy odkaz na stáhnutí české verze platby za Maďarské dálnice 2018,nemohu to teď nějak dohledat,ale ten symbol obytného auta u D2 zmizel. Tak předpokládám,že je to fakt D1.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Mirku neřeš to. Je to skutečně D1. Pokud máš pochybnosti pošli jednoduše kopii TP s žádostí o určení skupiny tvého auta na e-mail, který jsem psal o pár postů výše. Za pár dnů ti pošlou zpět oficiální dopis, ve kterém budeš mít napsáno, že tvoje obytka je zařazena do D1. Ten si vytiskneš, uložíš a buddš Uhry projíždět bez stresu. Hezký den a pozdrav i Jiřince :_
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let
Rudy má samozřejmě pravdu, je to D1, policie mě kontrolovala před týdnem ...
4.114683,118.628756
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 6 let
A obytne auto 4500kg kategorie M1 je taky D1?
P
paveldČlen
Přidáno před 6 let
Jsme do třiapul tuny Jsme D1 , koupili jsme to ve směnárně Tourist centrum společně se slovenskou dálnicí a rovnou i fórinty. A bylo vše v pohodě.
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pegaso 2010 napsal:

A obytne auto 4500kg kategorie M1 je taky D1?


Tak už tady se bavíme o!!!!!! Je tam auto do 3500 M1 a ne
Do 4500 tak to někteří pochopte a ne tu psát pořád dokola to samé!!!!
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
V
VladimirČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte...porad jsem se nikde nedocetl zda musim platit usek za hranici slovenska...prijel jsem po slovenske dalnici a sjizdel jsem po petistech metrech na Rajku??Muze me na to nekdo odpovedet?? Vladimir
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Ano tento úsek je zpoplatněný, už jsem to sem dával i na fotkách. Pokud nechceš platit, musíš sjet ještě před hranicemi na Jarovce a jet na Rajku přes starý hraniční přechod.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
loni v létě se vracel v neděli odpoledne slovenský kolega karavanista z Mošonu a za dva měsíce mu přišla fotka s pokutou na 100 Euro od firmy provozující mýto v Maďarsku. Vyfotilo ho auto (dodávka) s fotokanonen těsně před slovenskými hranicemi, když sjel ze staré cesty od Rajky. Taky jsem už začal jezdit přes Jarovce na starou celnici. Za sto éček je dost dobrého vína, škoda to nepropít.
janvasjanvasČlen
Přidáno před 6 let
ahoj,
a co obytka do 3,5t s přívěsným vozíkem do 750kg?
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

janvas napsal:

ahoj,
a co obytka do 3,5t s přívěsným vozíkem do 750kg?

D1
viz https://ematrica....tiutdij.hu
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,358,163 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20964 sekund | Průměrně za: 0.20964 (0) sekund | Dotazy: 129 | Použitá paměť: 2.21MB/2MB