Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavby do dodávkových aut: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavby do dodávkových aut

Poslední aktualizace před 6 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Je tu někdo s vestavbou do L4H2 5míst na spaní? Chce přestavovat Sprintera 312 maxi a sháním tipy, rady. Děkuji.
VW LT 35 maxi
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
pěkná práce, ale jestli to měla být odpověď na můj dotaz, tak tam jsem 5míst na spaní nenašel.

Musím to řešit spouštěcí postelí a zadním lůžkem.
VW LT 35 maxi
F
FruFruNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj Cibi, mám za sebou zkušenost s vestavbou Sprintera pro 5ti člennou rodinu. Můžu ti říct, že jsem nakonec dospěl k tomu, že bez předělení auta na spací vršek a obytně-cestovní spodek se rozumná dispozice hledá jen těžko. Jako ideál (po v zásadě 4ech předělávkách) se mi jeví model, kdy se celá spací plocha dá zaklopit ke stropu pod úhlem cca 45st. Máš spaní bez kompromisů a přes den nic nepřekáží. Spací věci zůstanou tam, takže se nemusíš otravovat s nějakým rozkládáním, skládáním a ukládáním. Konstrukčně je to jednoduché a levné. Věci na spaní jsou objemné a lehké, takže umístění pod stropem uspoří místo a nezhoršuje těžiště auta. FF
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Jelikož tam pro schválení musím mít originální sedačku vzadu, tak to budu kromě zadní postele pro tři řešit spouštěcí postelí vepředu.

Kdybych tam mohl mít sedačky vlastní konstrukce, tak bych ze sezení udělal spaní pro dva.
VW LT 35 maxi
V
VodryNováček
Přidáno před 6 let
Jsem tu nový ale dám sem něco málo pro inspiraci.Moje samo domo vestavba do Renault Trafic Long.Ve třech pohodlné spaní 2dospělí 1dítě.Zachovano sezení pro 5 lidí.Vydání a vložení zpět je cca 20min.Z auta to ale vůbec vevyndavam.
Upravil Vodry dne 21.01.2018 14:05, před 6 let
Vodry Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PEFRNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím,

podle mne je rozumné řešit vlastní vestavbu, pokud máte speciální požadavky.
Já takové měl:
-dvě osoby
-oddělená lůžka
-poměrně velká "koupelna"
-cestování po horách a úzkými uličkami.
Základ DUCATO L2H2.
Realizace byla náročná na nervy.
Koncepce se osvědčila, najezdili jsme tisíce km po celé Evropě.
Po zkušenostech jsem navrhnul další, vylepšenou.
Navíc i variantu pro tři (L2H3).

Domnívám se, že OA musí mít velkou užitnou hodnotu a naopak být bez zbytečností.
Je lépe utratit peníze za cestování, než za OA.

Pokud nemáte speciální požadavky, doporučuji nakoupit hotovou od zavedené firmy.

Jestli to někdo vidíte podobně, rád si vyměním názory.

PEFR
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Ještě tu vyvstává otázka financí.................Kdo nemá míč k dispozici. Musí prostě hledat dostupnější řešení.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
P
PEFRNováček
Přidáno před 6 let
Finance jsou určitě limitující.
Platí také, že: "Čas jsou peníze".
Vestavba svépomocí spotřebuje času hodně.
Základní schéma - alespoň jednoduché náčrty - shánění polotovarů a dílů - něco sám nezvládnu - ruční práce (pokusy a omyly) - tahanice s úřady.
Kutil zvládne, ale musí mít trpělivost a tu pravou kutilskou radost.
Určitě bych se nejdříve díval po ojetinách.
Úprava ojetiny k obrazu svému je také makačka a kutilská radost.
PEFR
T
TraficNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, přidám se do diskuse. Máme Renault Trafic, jezdíme 2 dospělí, kola vzadu na nosiči. Máme tam všechno co potřebujeme. Rozkládací postel, stůl, lednice, WC, venkovní sprcha, vařič, dřez, přídavné topení, kávovar, soláry, nabíječka na elektrokola, markýza, předstan, venkovní křesla, stolek. Byli jsme i v Rakousku na lyžích a vevnitř byli ve spoďárách. Samozřejmě to není takový luxus jako ve velkém autě, ale zato můžeme zastavit kdekoli, centrum města, vysoko v horách, jsme úplně nenápadní a hlavně nezávislí. Kamarádi koupili nový polointegrál a když jsme jeli s nimi na dovolenou, tak nás všude vyhazovali, museli jsme vždy do kempu, jinak policajti. A máme to ofiko přepsané na SA obytný. Posílám pár fotek, kdo by chtěl víc, klidně pošlu, nebo se můžete přijet podívat.
P
paragČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Trafic napsal:

Ahoj, přidám se do diskuse. Máme Renault Trafic, jezdíme 2 dospělí, kola vzadu na nosiči. Máme tam všechno co potřebujeme. Rozkládací postel, stůl, lednice, WC, venkovní sprcha, vařič, dřez, přídavné topení, kávovar, soláry, nabíječka na elektrokola, markýza, předstan, venkovní křesla, stolek. Byli jsme i v Rakousku na lyžích a vevnitř byli ve spoďárách. Samozřejmě to není takový luxus jako ve velkém autě, ale zato můžeme zastavit kdekoli, centrum města, vysoko v horách, jsme úplně nenápadní a hlavně nezávislí. Kamarádi koupili nový polointegrál a když jsme jeli s nimi na dovolenou, tak nás všude vyhazovali, museli jsme vždy do kempu, jinak policajti. A máme to ofiko přepsané na SA obytný. Posílám pár fotek, kdo by chtěl víc, klidně pošlu, nebo se můžete přijet podívat.


Podle mých zkušeností je,že když máš kola na nosiči,makýzu,popřípadě karavanové okno a jiné vymoženosti,seš jasnej.Oni ti policajti venku nejsou až tak hloupí,jak se domníváme.Když na podzim měli Španělé problém s Katalánci a povolali tam policajty z celého Španělska,nás se nikdo nevšímal a nikde nás nevyháněli.To bys tam tam nesměl nic věšet a pak bys byl nenápadný.
P
PipiNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
chceme si s manželem udělat vestavbu. Může mi prosím někdo poradit z čeho vyrobit nábytek (lamino, překližka apod.)? Manžel tvrdí, že lamino (dřevotříska) z čeho se dělá normální nábytek do bytu není dobré použít. Děkuji.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pipi napsal:

Ahoj,
chceme si s manželem udělat vestavbu. Může mi prosím někdo poradit z čeho vyrobit nábytek (lamino, překližka apod.)? Manžel tvrdí, že lamino (dřevotříska) z čeho se dělá normální nábytek do bytu není dobré použít. Děkuji.


Multiplexové desky.
VW LT 35 maxi
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Z klasickej drevotriesky určite nie. To by sa vám na cestách nábytok rozpadol. A k tomu hmotnosť.
Nábytok sa robí z odľahčenej preglejky (překližky) a už tu boli viackrát tieto témy preberané. https://www.carav...ad_id=1686
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,852,385 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19812 sekund | Průměrně za: 0.19812 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB