Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavby do dodávkových aut: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavby do dodávkových aut

Poslední aktualizace před 6 let
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... nejsem sice Vláďa, ale myslím si že musí ... uvažoval jsem o ní taky, když jsem měl Caravelu..
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
Díky, měl jsem tu zákazníka a nechtěli jsme řezat. Svaříme spec. rozměr dovnitř. Je rozhodnuto :)
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Ta nádrž je naprosto dokonalá a pasuje přesně mezi žebra podlahy. Bohužel právě proto jsem nevymyslel žádný způsob jak vyřešit plnění bez řezání díry pro plnící otvor:(
Jako odpadní by však byla bez problémů.
Vláďa
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
.... má obrovskou výhodu (hlavně pro auta velikosti T4), že je pod podlahou a tedy nezabíra uvnitř ani kousek drahocenného místa :-) a má docela slušný objem...
Upravil stepan dne 22.06.2010 06:48, před 14 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
Jejda byl jsem nepochopen, myslel jsem nádrž lpg:P
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Me2d napsal:
Jejda byl jsem nepochopen, myslel jsem nádrž lpg:P


S toho si nelam hlavu, :D jednou se mi stalo u čerpačky Benzina, že mě chtěla obsluha LPG vykázat ke stojanu s naftou :D, Tak jsem zaftipkoval že auto je hybrid, a že to teď frčí,... ekologie a tak... že na ten plyn za 2stovky ujedu 500km... když jsem viděl že tomu věří, už jsem naftu nebral a dotankoval o kus dál.

LPG nádrž mám pod autem, je na 18kg, bohatě nám to stačí. Je to pohodlné, jen občas kouknu na "budík" kolik tam je plynu. V zimě před výjezdem radši dotankuju plnou. V létě ani neotevřu dvířka.

K těm vestavbám, taky bych radši bral něco staršího, vypaštikovanýho, úměrně drahýho, tady asi nebude platit pořekadlo - " lepší je stavět novej barák, než opravovat starej"
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
pbrpbrČlen
Přidáno před 13 let
Nenasel jsem lepsi topic, tak se s dovolenim zeptam tady:
Daly by se nejak shrnout potencionalni vyhody/nevyhody a rozdily otypovani vestavby v kategorii M1 nebo N1? Diky!
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let
Jelikož místa není nikdy dost, řeším umístění různých věcí, které jsou v autě pořád - nějaké to nářadí, pumpa (kompresor), řetězy, lano, lopatka atd... prostě věci které je dobré mít, ale jsou potřeba 1x do roka.
Napadlo mě nechat svařit nebo vyrobit nějajkou nerezovou (nebo hliníkovou) bednu na podvozek, mezi podélná žebra, místa je tam dost. Ale mám obavu, jestli to bude schůdný na technický, případně jestli jste něco takového neviděli třeba u profi dodávek nebo obytek.
LefikLefikČlen
Přidáno před 13 let
No, uďál bych bednu vyndávací a zastamdací, a těch pár chytek na nosníkách si na STK nikdo nikdo nevšimne...
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
No jelikož máš prahy přes ty žebra, tak budeš muset vymyslet nějaký vyklápěcí mechanismus a zřejmě budeš věčně zaprasený když tam polezeš. Proto většina dělá bednu na střechu dozadu nad dveře
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Me2d napsal:
No jelikož máš prahy přes ty žebra, tak budeš muset vymyslet nějaký vyklápěcí mechanismus a zřejmě budeš věčně zaprasený když tam polezeš. Proto většina dělá bednu na střechu dozadu nad dveře


Samozřejmě - proto tam budu dávat věci, které opravdu potřebuju jen v nouzi...
S
stepanČlen
Přidáno před 13 let
... no každopádně je to tam takovej hodně nevyužitej "drahocenej" prostor ... taky uvažuju, že tam fouknu přídavnou baterku a nějakej "kanystr" jako nádrž na vodu ...
T
tom74Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

Lefik napsal:

No, uďál bych bednu vyndávací a zastamdací, a těch pár chytek na nosníkách si na STK nikdo nikdo nevšimne...


STK "nějak" vyřešíš, ale německý policajty nebo BAGouny ne.......
spíš bych koncipoval už trošku větší auto a co máš uvnitř už buzerovat nebudou,
M
Milik607Člen
Přidáno před 12 let
Zde posílám fotogalerii jedné firmy co provádí vestavby,celkem pěkný,tak to určitě někomu může pomoci při realizaci vestavby,mně se to líbí velice,ale uspořádal bych to u většiny možná trošku jinak....každý posoudí sám co se mu líbí....
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
A kde je, ta galerie ?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
Milik607Člen
Přidáno před 12 let
http://www.biwak.... Omlouvám se,mně se to tam nezkopírovalo.....
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
To znám, jen jsem lačný po fotkách. :)

Automatické sloučení 26.02.2012 21:04:
Upřesňuji. Znám problém z náhráváním fotek a odkazů.
Výše zmíněné stránky jsem neznal a jsou pěkné. Díky.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Upravil Franta REZAC dne 26.02.2012 22:04, před 12 let
M
Milik607Člen
Přidáno před 12 let
Jojo mně osobně se líbí jak jde vidět i co se skrývá všechno uvnitř a jak to mají provedené,to například na stránkách firmy krs chybí
T
tom74Člen
Přidáno před 12 let
jaké máte zkušenosti s ducatem maxík 120PS od r.v. 2007 ( nový model)??? může být i jumper+boxer
jaká je spolehlivost ? spotřeba ? když je naloženo stačí 120PS ? a i např téma koroze ?

uvítám i zkušenosti majitelů bydlíků na podvozku ducato od r.v. 2007

díky moc za pomoc....o)))
Upravil tom74 dne 04.07.2012 13:45, před 12 let
LojzoveLojzoveČlen
Přidáno před 12 let
Jak nejlépe do vestavby "samodomo" vyřešit koupelnu ? Máte někdo nějaký typ?,samozřejmě výrobci typu Krs nechtějí dělat např.pouze koupelnu,pochopitelně-je to pro ně nevýhodné.V katalogu Reimo kdysi byly díly na koupelnu,ale údajně je s nimi špatná komunikace a soukromníkům nejsou ochotni nic posílat.Máte někdo nějakou informaci nebo radu ? Lojzové :z+:z
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,582,931 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26865 sekund | Průměrně za: 0.26865 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB