Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lednice Dometic zkoušení a opravy el. ovládání.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lednice Dometic zkoušení a opravy el. ovládání.

Poslední aktualizace před 2 měsíce
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Pokud se pokoušíte opravit lednici dometic a máte pochybnosti o funkčnosti elektrického ovládání, jsme schopni ověřit funkčnost horního ovládacího panelu a spodního ovládání hořáku. Je také možnost výměny některých typizovaných součástek na horním panelu.

Automatické sloučení 16.05.2018 17:35:
Na požádání jsem udělal náhradu problematického spodního konektoru. Udělal jsem jich víc, mohu zaslat. Výměna je jednoduchá bez demontáže lednice. Spočívá v odstranění originál konektoru nadpojení tří vodičů na originální vedení.
Příkládám teplem smrštitelnou bužírku na izolaci spojů konektor je ošetřen silikonovou pastou odolnou vodě a vlhkosti.

Chladno v lednici přeje Gut

Automatické sloučení 16.05.2018 17:36:
.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Upravil gut dne 16.05.2018 16:36, před 6 let
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 5 let
Zdravím. Mám problém, lednice asi nemá šťávu nebo nevím. Při přepínání voliče mezi jednotlivými možnostmi problikava pouze plyn ale nenaskoci. Jinak všechny ostatní volby jsou nefunkční a ani žárovka v lednici nesviti. Auto stalo skoro 1/2 roku a teď nechce naskočít. Podle mě do ni proste nejde proud. Zajímavé ale je, ze pokud zmáčknu rozmrazovani na hlavním panelu tak to kontrolka svítí. Je to dometic. Tušíte kde je problém?
Děkuji.
G
gutČlen
Přidáno před 5 let
Zdravím, posílám SZ zavoláme si. Třeba pomůžeme. Standardně bývá problém u automatiky hořáku dole kde bývají zaoxidované kontakty po zimě. Dáváme nový konektor.

Gut
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PekisNováček
Přidáno před 5 let
Dobrý den,
mám Hobby 560 Ufe. Při koupi lednice fungovala. Po přejezdu do Chorvatska lednice fungovat přestala. Příkon do ní jde, lednice svítí. Když je zapnutá, tak ze zadní mřížky jde i teply vzduch, nicméně lednice stále nechladí. Jsem laik, je to můj první karavan, nicméně to na mě působí, jako když unikla chladící kapalina, ale popravdě ani nevím, jestli tam nějaká je. Děkuju za radu.
Petr
G
gutČlen
Přidáno před 5 let
Jestli jde teplo z komínku dole je slyšet jak hoří plamínek a nechladí ani na 230 tak to bude asi horší.
LeorekLeorekČlen
Přidáno před 2 měsíce
Zdravim,
mam lednici Dometic RMD 8555 a začala se najednou sama vypínat. Funguje a najednou ovládací panel na lednici zhasne a po chvíli pípne a sama zase naběhne. Je jedno jestli je to na plyn nebo na 12v alternator (za jízdy nebo při stání). Nevím zda je to v ovládacím panelu lednice nebo řídící jednotce dole u hořáku...připadá mi to jako nějaký špatný kontakt. Dokázali by jste poradit?

Díky Leoš
M
magnum30Člen
Přidáno před 2 měsíce
Pro Leorek
posílám SZ
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gut, Pekis, snehulaci, magnum30, Leorek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,051,293 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19480 sekund | Průměrně za: 0.1948 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB