Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Anténa pro pozemní digitální vysílání.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Anténa pro pozemní digitální vysílání.

Poslední aktualizace před 5 let
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 7 let
Zdravim, kterou pro co nejlepší příjem?
masamiramasamiraČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj já mám tuhle a zatím spokojenost.
https://www.alza....oCBkzw_wcB
Míra,tři holky a Adria ALTEA
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
My máme tohle a max. spokojenost:
https://www.eva.c...e-filtrem/
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 7 let
Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Michalll napsal:

Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?


Tu anténu máme napevno na střeše napájení mám přímo z přijímače po anténím kabelu, ale u antény je přiložená i anténní výhybka.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mám všesměrovou Omnimax. jenom přijedeš na místo a na TV dáš hledání kanálů. Má zesilovač s výstupy na dvě TV. Jezdím s ní i Evropu a všude super příjem.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Michalll napsal:

Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?


Ahoj, kdo by nechtěl mít anténu přidělanou na pevno tak tady je tip: https://www.tipa....+extra+usb

Stačí přísavka a teleskopická tyč (na koště). Používám 2 roky a všude v pohodě :_
sharmasharmaNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Majli napsal:

Citovat

Michalll napsal:

Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?


Ahoj, kdo by nechtěl mít anténu přidělanou na pevno tak tady je tip: https://www.tipa....+extra+usb

Stačí přísavka a teleskopická tyč (na koště). Používám 2 roky a všude v pohodě :_

Tohle mě velmi zaujalo. Děkuji za skvělý tip :g
NemaludNemaludČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem koupil výše zmiňovanou antému Korona s USB napájením od Tipy

Anténa přišla, zapojil jsem jí včetně zesilovače a nechytl jsem žádný kanál, poté jsem to zkoušel bez zesilovače a to samé.

Odvezl jsem tedy anténu do Tipy, zda li by mi jí neotestovali či nevyměnili, neotestovali/nevyměnili, tak jsem jí reklamoval a požadoval funkční = otestovanou, či vrácení peněz

Počítal jsem že pošlou novou, funkční ale jaké bylo pro mě překvapení když mi napsali toto: na Vámi zaslané zboží (viz příloha) bude vystaven dobropis a vráceny peníze.

Z toho usuzuji, že asi na skladu nenašli funkčí anténu korona :-)
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Asi vadnej kus a neměli jiný na výměnu. Dá se koupit samozřejmě i jinde. Za mne spokojenost. Nejsem tady na fóru jediný kdo ji používá, možná se ještě někdo ozve se zkušenostmi.
Upravil Majli dne 07.06.2017 09:54, před 7 let
sharmasharmaNováček
Přidáno před 7 let
Dnes jsem jí objednal (u Tipy), takže budu referovat jaká bude má zkušenost...
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let
Mám již druhou Koronu , ne USB , ale s napájením 12V ( původní šla do světa společně s autem) a obě absolutně bez problémů. Mám venkovní vstup pro anténu - zapojím, zvolím automatické ladění a za cca 2 minuty a je hotovo.Anténu mám na svorce- "velkém kolíčku" a dávám na nosič kol, větev , střešní hagus.
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 7 let
Mám taky koronu od Tipa. Po zakoupení mi taky nešla, dojel jsem na místo s přímým výhledem na vysílač a šla jenom bez zapojeného USB. Protože se mi nechtělo řešit reklamaci, anténu jsem rozebral. Povolil jsem 4 vruty, vystříhal elektroniku a kvalitní antenářský koaxiál napojil přímo na konce těch čtyřech zkroucených drátů které tvoří anténu. Od antény k televizi mám max 2 metry koaxiálu, takže žádný zesilovač nepotřebuju. Zatím jsem chytil signál všude.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
vaclav horkyvaclav horkyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj už jsem to psal několikrát ale zopakuji rád!KORONA USB (větší verze\néé mini) je podle mne nejlepší všesměrová tv anténa co těd se dá podle mne koupit.Zkoušel jsem postupně así 11 antén od 400Kč až po profí za 7500kč a KORONA ač se mi zdá konstručně divná tak skvěle funguje po celé ČR kde jsem byl.Zapneš TV a až při zapnutí naběhne napětí z USB v tv do antény.Dříve jsem měl tu na 12V a tam šel malý proud stále i při vypnuté tv.V létě jsem u vody bez proudu tak se každý voltík hodí.Vašek

p.s. už se prodávají zase novinky antén na USB napájení od jiných firem ale už dva roky mám tu KORONU tak jsem to přestal řešit. :-)
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 7 let
když jsem někde pod stromy a nejde sat, používám tuto Koronu
http://www.t-cz.c...15056.html
vozím ji ve skříni a když je třeba, vystrčím ji oknem na střechu , kde mám nalepený držáček
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 7 let
Korona TS DVB-T usb ? ......... vyhozený peníze, vic chytnu na drát vyhozenej z okna :x
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Michalll napsal:

Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?


Nejdriv ses ptal a ted jsi chytrej. Asi dobrej oddil....
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Citovat

Michalll napsal:

Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?


Nejdriv ses ptal a ted jsi chytrej. Asi dobrej oddil....



...... pro míň chápavý........, včerá objednaná, dnes vyzkoušemá a o výsledek jsem se pouze veřejne podělil Ty oddíle.
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Michalll napsal:

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Citovat

Michalll napsal:

Dik za info, ty antény se musí nastavovat nebo to chytá tak jak se přijede? Napajení je jak?


Nejdriv ses ptal a ted jsi chytrej. Asi dobrej oddil....



...... pro míň chápavý........, včerá objednaná, dnes vyzkoušemá a o výsledek jsem se pouze veřejne podělil Ty oddíle.


No tak sorry, jako......
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Michalll napsal:

Korona TS DVB-T usb ? ......... vyhozený peníze, vic chytnu na drát vyhozenej z okna :x


Ahoj, než ji vyhodíš nebo vrátíš, zkontroluj připojení koaxiálu a nejsem si jistý, ale myslím že ta korona má i kontolku, tak ověř že svítí.

ALE musím říct, že s touhle anténou nemám taky moc dobré zkušenosti.

Hlavní problém je v tom, že bylo spuštěno hodně nových vysílačů LTE a právě širokopásmové antény s tím mají docela problém, i když TV signál v místě není v těsné blízkosti pásma LTE tak ale ten signál (LTE) spolehlivě přebudí zesilovač v anténě a potom nejde skoro nic a někdy je lepší anténa bez zesilovače než s ním. Doma to lze řešit úzkopásmovou laděnou anténou, ale na karavanu je to problém.
Skutečně zatím nejlépe mně jde ta co jsem na ni dával odkaz ale ani to není 100% jistota.


:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,372 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24184 sekund | Průměrně za: 0.24184 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB