Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oprava oken na boku a posuvných dveřích: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oprava oken na boku a posuvných dveřích

Poslední aktualizace před 6 let
H
hodmeNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, mám dotaz ohledně opravy/renovace oken na Fordu Transit. Je to kousek z 1988, vestavba Reimo se zvedací střechou. Na levém boku je výklopné okno a v posuvných dveřích posuvné. Obě okna sedí v gumovém profilu/těsnění, které je dost zpuchřelé. Vodu to dovnitř zatím nepropouští, ale vzhledem k tomu, že chci obě okna sundat a ošetřit počínající korozi pod nimi, nechce se mi to tam vracet. Můj dotaz zní, jsou tyto gumové profily běžně dostupné? A jsou pro každého výrobce okna jiné, nebo jsou univerzální? Tak nějak nevím kde začít... Nerad bych to sundal a pak zjistil, že to nemám čím nahradit.
hodme Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 6 let
jestli to ještě platí, mám doma celá tato okna i s gumou. mám i pevná okna též s gumou. vše vyndáno z likvidovaného vozu. najde se i pár dalších drobností (turbo, altík, světla, spinače, ....)

pokud se "hodme" neozve, nabídka platí i pro kohokoli jiného, komu to může pomoci
Upravil Willik68 dne 07.01.2018 00:37, před 6 let
D
DochtorČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Willik68 napsal:

jestli to ještě platí, mám doma celá tato okna i s gumou. mám i pevná okna též s gumou. vše vyndáno z likvidovaného vozu. najde se i pár dalších drobností (turbo, altík, světla, spinače, ....)

pokud se "hodme" neozve, nabídka platí i pro kohokoli jiného, komu to může pomoci


Ahoj, nemáš i okno do zadních dveří? Poslal jsem sz.
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 6 let
omlouvám se všem,koho bych mohl uvést v omyl. špatně jsem se koukl na Hodmeho foto. mně zbyla okna z tranzita bus (9 míst) a ta jsou skleněná rovná. ale ta upevňovací guma vypadá že by mohla pasovat. ostatní nabízené díl platí beze změny.
není toho mnoho, tak raději na sz dotaz (turbo po repasi najezdilo cca 5000km, pak odešlo vstřikování).
P
Pavel779Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Willik68 napsal:

omlouvám se všem,koho bych mohl uvést v omyl. špatně jsem se koukl na Hodmeho foto. mně zbyla okna z tranzita bus (9 míst) a ta jsou skleněná rovná. ale ta upevňovací guma vypadá že by mohla pasovat. ostatní nabízené díl platí beze změny.
není toho mnoho, tak raději na sz dotaz (turbo po repasi najezdilo cca 5000km, pak odešlo vstřikování).


Ahoj, sháním okno do šoupaček, stačilo by skleněné, ale podmínka špoupací , nemáš?
Díky za info Pavel
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 6 let
otevírací okno do posuvných dveří je tady, včetně gumy. pošli email s telefonem. zavolám a domluvíme. Willik68

Automatické sloučení 14.01.2018 19:10:
protože mám těch dílů více a nejen okna, otevřel jsem nové vlákno v sekci "burza", "tranzit 1992-2000 díly". myslím že to patří spíše tam. jsou tam i fota. nechtěl jsem tím zaneřádit zdejší téma.
děkuji za pochopení.
Upravil Willik68 dne 14.01.2018 19:10, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hodme, Pavel779, Willik68, Dochtor

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,317 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13824 sekund | Průměrně za: 0.13824 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB