!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 13

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,813
· Nejnovější člen: Petrh90

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

bydlikemevropou
26.08.2018 11:42
SVIJANSKÝ ÚJEZD Pivobraní ----- Všem, kdo má zájem.... vložili jsme fotky ze srazu na https://jedemeevro
pou.rajce.idnes.cz
/Svijany_2018/ Bobeška a Zdenda

Roman a Aja
23.08.2018 20:01
Poradte...Klimatiz
ace na strechu nebo do ulozneho prostoru. Rozvod vzduchu problem neni. Vykon chlazeni.. Roman

Yenkee
21.08.2018 13:32
Libore1964 - jestli je to ještě aktuální tak doporučuji Kemp Karolina, Kemp Dřenice na Jesenické přehradě.... Je tam toho dost ale tohle jsou mé srdcovky.

libor1964
16.08.2018 09:39
Vítáno Shock Shock

libor1964
16.08.2018 09:37
Zdravím,potřebuji poradit nějaký slušný kemp v západních Čechách.Máme pejska.Tak ať nemáme problém.Koupání výtáno.Libor

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Vestavby
 Vytisknout diskuzi
Oprava oken na boku a posuvných dveřích
Ahoj, mám dotaz ohledně opravy/renovace oken na Fordu Transit. Je to kousek z 1988, vestavba Reimo se zvedací střechou. Na levém boku je výklopné okno a v posuvných dveřích posuvné. Obě okna sedí v gumovém profilu/těsnění, které je dost zpuchřelé. Vodu to dovnitř zatím nepropouští, ale vzhledem k tomu, že chci obě okna sundat a ošetřit počínající korozi pod nimi, nechce se mi to tam vracet. Můj dotaz zní, jsou tyto gumové profily běžně dostupné? A jsou pro každého výrobce okna jiné, nebo jsou univerzální? Tak nějak nevím kde začít... Nerad bych to sundal a pak zjistil, že to nemám čím nahradit.
hodme přiloženo následujícíobrázek:
vstiek_38.jpg

Upravit
jestli to ještě platí, mám doma celá tato okna i s gumou. mám i pevná okna též s gumou. vše vyndáno z likvidovaného vozu. najde se i pár dalších drobností (turbo, altík, světla, spinače, ....)

pokud se "hodme" neozve, nabídka platí i pro kohokoli jiného, komu to může pomoci
Upravil/a Willik68 dne 07.01.2018 00:37

Upravit
Willik68 napsal:

jestli to ještě platí, mám doma celá tato okna i s gumou. mám i pevná okna též s gumou. vše vyndáno z likvidovaného vozu. najde se i pár dalších drobností (turbo, altík, světla, spinače, ....)

pokud se "hodme" neozve, nabídka platí i pro kohokoli jiného, komu to může pomoci

Ahoj, nemáš i okno do zadních dveří? Poslal jsem sz.

Upravit
omlouvám se všem,koho bych mohl uvést v omyl. špatně jsem se koukl na Hodmeho foto. mně zbyla okna z tranzita bus (9 míst) a ta jsou skleněná rovná. ale ta upevňovací guma vypadá že by mohla pasovat. ostatní nabízené díl platí beze změny.
není toho mnoho, tak raději na sz dotaz (turbo po repasi najezdilo cca 5000km, pak odešlo vstřikování).

Upravit
Willik68 napsal:

omlouvám se všem,koho bych mohl uvést v omyl. špatně jsem se koukl na Hodmeho foto. mně zbyla okna z tranzita bus (9 míst) a ta jsou skleněná rovná. ale ta upevňovací guma vypadá že by mohla pasovat. ostatní nabízené díl platí beze změny.
není toho mnoho, tak raději na sz dotaz (turbo po repasi najezdilo cca 5000km, pak odešlo vstřikování).

Ahoj, sháním okno do šoupaček, stačilo by skleněné, ale podmínka špoupací , nemáš?
Díky za info Pavel

Upravit
otevírací okno do posuvných dveří je tady, včetně gumy. pošli email s telefonem. zavolám a domluvíme. Willik68

Automatické sloučení 14.01.2018 19:10:
protože mám těch dílů více a nejen okna, otevřel jsem nové vlákno v sekci "burza", "tranzit 1992-2000 díly". myslím že to patří spíše tam. jsou tam i fota. nechtěl jsem tím zaneřádit zdejší téma.
děkuji za pochopení.
Upravil/a Willik68 dne 14.01.2018 19:10

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.28 sekund
175,477,859 návštěv