Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 KUNA: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

KUNA

Poslední aktualizace před 2 roky
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Mno, problém je v tom, že toho u řeky uvidíš, ale nechytneš.
A toho druhýho bys chytnul, ale neuvidíš.


svatá pravda
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 6 let
Kuna mi chodí bydlet pod kapotu pravidelně. Vždycky to poznám podle pacek na plastovým krytu motoru. Už tam chodí dlouho a zatím nic neudělala, tak nevím, jestli ji mám vůbec nějak dráždit, ... aby se nechtěla mstít :D
Pes je nadšenej honič koček, kun a všeho podobnýho xindlu, ale holt je přes noc zalezlej v ložnici pod postelí, takže v tu dobu mají kuny pré.

Už jsem taky od někoho slyšel, že se tam chodila jen ohřívat a jakmile majitel použil sprej, tak to najednou bylo všechno rozkousaný :D
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem tam taky kunu a té chutnala ta zateplená izolační vrstva mezi moterem a kabinou.Dal jsem tam el. plašič kun a byl pokoj.Zabudoval jsem je i do osobáku a je pokoj.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím priatelia - po Vašich príspevkoch som sa dnes išiel pozrieť do "bydlíka" s predstavou - no mne sa to nemôže stať- a chyba lávky. Šuplík na príbor bol plný izolačnej hmoty,ale čo ma zarazilo sklenná vata a čierny papier na nej prilepený. V celom aute nemám nič takto izolované!!!!!Po prvom nadávaní ,následnom vyčistení a potom zapojení el. plašiča som zistil,že ten malý padouch prehryzal tenký zelený káblik.Zbytky inteligentne nechal u pedálu plynu. Preskušanie všetkých funkcií pri nahodenom motore - OK, Žiadny problém. Tak som zvedavý čo sa z toho vyvrbí časom. Podľa môjho názoru to nie je kuna ,ale plch veľký- je to však stejne truhlík ktorý by mal ctiť nedotknuteľnosť našich obytňáčkov a bežať niekde na lepšiu pastvu.......
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
J
jirhavČlen
Přidáno před 6 let
Vlado,až budeš mít chuť,tak zalehni pod auto u dveří pro řidiče a prohlídní izolaci spodku kabiny u převodovky,tam je nalepen tento matrial.Jirka
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jirhav napsal:

Vlado,až budeš mít chuť,tak zalehni pod auto u dveří pro řidiče a prohlídní izolaci spodku kabiny u převodovky,tam je nalepen tento matrial.Jirka


Ďakujem za typ,ale v tomto počasí aj keby zožral vianočné pečivo -tak mu to odpustím- je to predsa len malý kubo ktorý sa snaží nejako prežiť hoci aj k našej škode - bohužiaľ....
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 2 roky
Po pěti letech bez problémů s kunami, jsem poněkud ochabl. Ultrazvukový plašič kun jsem přestal důsledně zapínat. Trest v podobě překousaných hadiček v motorovém prostoru na sebe nenechal dlouho čekat. Oprava bude stát několik tisíc.

Takže rada: nepřestávejte s prevencí jako já.
😪😢☹️
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,131,562 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14817 sekund | Průměrně za: 0.14817 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB