Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 KUNA: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

KUNA

Poslední aktualizace před 2 roky
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
No ještě jsem si vzpomněl, že jediné, co zabírá na kuny, dal jsem pod auto papír a nasypal na něj nehašené vápno. Vápno na packách kuny přímo nenávidí. Já jsem šel metodou, už žádné kuny v okolí nejsou.
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

No ještě jsem si vzpomněl, že jediné, co zabírá na kuny, dal jsem pod auto papír a nasypal na něj nehašené vápno. Vápno na packách kuny přímo nenávidí. Já jsem šel metodou, už žádné kuny v okolí nejsou.


Když jsem měl podezření na kundatru na půdě rozložili jsme na několika místech noviny a na ně nasypali nehašené vápno nebo lidské vlasy, které jsme přinesli od kadeřnice. Od té doby mám klid.
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
Milan HamplMilan HamplČlen
Přidáno před 6 let
Kunu musíš jedině zabít, abys jí vypudil, já ji naučil na vajíčka, který jsem stražil do cestičky v gumový rukavici. Probíhalo to tak, že ona asi tejden kolem toho vajíčka jen chodila, než zjistila, že se s ním nehýbe,pak ho sžrala, pár dní jsem, jí takto krmil,no a pak jsem to poslední napustil fridexem....Je to brutální ale po mý zkušenosti vím, že mi nějaký ty sarapatičky, co se všude prodávají nepomohly
Milan Hampl
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 6 let
Mal som podobny problem, ale v domacnosti, aj ked auto stoji pri dome, mal som kunu na povale. Pomohol mi trus predatora zo ZOO, ktory som rozmiestnil po povale. Odvtedy chvalbohu nic, aspon sa to tak zda.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
KasapeKasapeNováček
Přidáno před 6 let
Mě se osvědčilo posypat pod autem a v motorovém prostoru eventuální “vlezy” kořením habanero 350 000 jednotek. Je klid
P
PichalNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky jsem si uzil s kunou. Dal jsem zavesne desinfekce na wc do motoroveho prostoru a je klid
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Ja jsem mel taky problemy s kunou, tak jsem dal do ustrizenych zenskych puncochovych kalhot chlupy od naseho jezevcika, povesil to
v motorovem prostoru u vsech mych aut a ted mam zu leta pokoj !
Honza/Discoverfun
2
2retroČlen
Přidáno před 6 let
Náš malý příspěvek proti kunám . Pokud je auto odstavené tak zavěsit kus hadru namočeného do nafty a je pokoj. Spreje vydří jen chvíli.
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let
Dnes se mi dostal do rukou přípravek proti kunám, myšovitých hlodavcůa td.
,, super expel"
Třeba to bude někoho zajímat.
Míra + Eliška
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Emh napsal:

Dnes se mi dostal do rukou přípravek proti kunám, myšovitých hlodavcůa td.
,, super expel"
Třeba to bude někoho zajímat.


Tak určitě to někoho zajímat bude. I mě, i když mě kuny nosí do motoru jen chleba a knedle, tak zajímat se o to budu hned jak mě udělají nějakou škodu. :D snad to bude ještě za dlouho.
Martin
Facebook- Martin Havelka
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pichal napsal:

Ahoj, taky jsem si uzil s kunou. Dal jsem zavesne desinfekce na wc do motoroveho prostoru a je klid


Používám také Wc desinfekci a na zimu přidám sáček se svojí ostříhanou hřívou a docela to funguje.:_
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let
Jeden zákazník mi říkal, jak se zbavit kuny na půdě. Prý jednou za půl roku vyleze na půdu a do každého rohu trochu cvrkne a funguje to prej úplně úžasně.
Já ale do motoru chcát nebudu. :D
Martin
Facebook- Martin Havelka
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Milan Hampl napsal:

Kunu musíš jedině zabít, abys jí vypudil, já ji naučil na vajíčka, který jsem stražil do cestičky v gumový rukavici. Probíhalo to tak, že ona asi tejden kolem toho vajíčka jen chodila, než zjistila, že se s ním nehýbe,pak ho sžrala, pár dní jsem, jí takto krmil,no a pak jsem to poslední napustil fridexem....Je to brutální ale po mý zkušenosti vím, že mi nějaký ty sarapatičky, co se všude prodávají nepomohly


Tož to si ani kuna nezaslouží.
Knaus Van i650MEG, 2017
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Martin Mrak napsal:

Jeden zákazník mi říkal, jak se zbavit kuny na půdě. Prý jednou za půl roku vyleze na půdu a do každého rohu trochu cvrkne a funguje to prej úplně úžasně.
Já ale do motoru chcát nebudu. :D

Ale záleží, co ten zákazník před tím vypije :)
T
TandyČlen
Přidáno před 6 let
Milane, možná kdyby jsi tam namísto fridexu nalil nějakou nepovedenou slivovici, třeba by kun.a změnila bar. V horším případě by ji zachutnalo.

Martine, aby to kaštanovi náhodou neprožralo strop....:he

V některých případech zafunguje i feromonový ohradník. Jde o to, že feromonů je moc a není jisté který kuně voní a který ji odpuzuje.
Nemáte pocit, že je ta zvěř poslední dobou dost oražená? Před půl hodinou jsem potkal ve městě lišku. Nikam nepospíchala, nijak se neskrývala, v pohodičce si pochodovala rovnou k popelnicím.
Tatifer
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Pomohlo dát do použitý ponožky psí chlupy a pomočit.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Chlupy z bobra do silonky.
Ale spatne se to schani.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Chlupy z bobra do silonky.
Ale spatne se to schani.


To je fakt, dneska je každá vyholená.:D:D:D
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda36 napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Chlupy z bobra do silonky.
Ale spatne se to schani.


To je fakt, dneska je každá vyholená.:D:D:D


To je videt na co myslis :D urcite myslel bobra od reky :D :D :D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Mno, problém je v tom, že toho u řeky uvidíš, ale nechytneš.
A toho druhýho bys chytnul, ale neuvidíš.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,661,561 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20527 sekund | Průměrně za: 0.20527 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.34MB/2MB