Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Moravské Toplice - odstávka areálu 4.5.-4.7.2017: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Moravské Toplice - odstávka areálu 4.5.-4.7.2017

Poslední aktualizace před 6 let
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

zrovna jsem plánoval akci jak vyrazíme ještě před prázdninami do termálů a pro změnu to nebude ani Bukfurdo ani Sárvár a zkusíme po dvou letech zase Moravské Toplice - TERME 3000

při hledání mapky areálu ( mimochodem nenašel jsem ji, nemáte ji někdo ? ) jsem úplnou náhodou narazil na následující - viz : http://www.sava-hotels-resorts.com/en...ater-parks

V období od 4.5.2017 - 4.7.2017 bude uzavřena vnitřní část areálu TERME 3000 z důvodu rekonstrukce. Po rekonstrukci má být areál propojen s hotelovým komplexem. Přízemí bude zaměřeno na rodiny, zatímco první patro bude mít klidnou a uvolněnou atmosféru.

Doufám, že tato informace někomu ušetří zklamání, i já se to dozvěděl naprostou náhodou :(

Automatické sloučení 26.06.2017 17:06:
Poté co jsme si si zamluvili ubytování v kempu - a vždy jsme zdůrazňovali, že MUSÍ být už po rekonstrukci, tak jsem se dnes, dva dny před předpokládaným odjezdem na dovču - Sárvár + Moravské Toplice - naprostou náhodou, bez jakéhokoliv upozornění ze strany kempu dozvěděl, že :

! ! ! areál bude rekonstruován až do 15.7.2017 ! ! !

dost mě to mrzí, sem jsem moc chtěli jet :( :( :(

a také mě zaráží neprofesionální přístup recepce kempu :(

více viz : http://www.sava-hotels-resorts.com/as...owres2.pdf

Automatické sloučení 23.07.2017 09:47:
Tak už jste se někdo byli podívat ?

My už to asi letos nestihneme, ale je to náš oblíbený areál a tak nás to velmi zajímá :D

.
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 23.07.2017 09:47, před 7 let
mich@lmich@lČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byli jsme tam někde okolo 16.7.a rozhodně to nevypadalo na konec rekonstrukce. Oba dva velké tobogány mimo provoz, vnitřní areál ve velké výstavbě. Na parkovišťi za hlavním areálem jedno velké staveniště. Michal
Michal a Martina + dva kluci 17 a 12
ravykravykČlen
Přidáno před 7 let
Potvrzuji. Byli jsme tam od 10. do 13. 7. a rozhodně práce nefinišovaly - spíš naopak.
Nicméně i tak jsme si to užili. Byli jsme tam poprvé a moc se nám kemp i s tou částí koupaliště, která byla v provozu líbila.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
ahoj, má někdo nové zprávy, jak to tam nyní vypadá? Chystáme se tam od 26.10 do 29.10.

Jak je to tam s možností vyjížděk na kole? Má smysl je tam vozit?

Díky
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj byli jsme tam koncem září,vše v pohodě,měli jsme i kola,pěkné vyjížďky po dobře značených cyklosteskách.Pokud bude počasí kola určitě sebou.Jediné co mě vadilo ,bylo dost špatné značení vstupu do kempu,brána někde vzadu,recepce na druhé straně kempu.Jinak dobré-doporučuji..:_
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
díky za info,

zkusíme to.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Radek Kaplan, mich@l, ravyk, maria, Pepi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,720,890 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18325 sekund | Průměrně za: 0.18325 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB