Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hever, zvedak, defekt pneu a zvedani obytneho auta (alkovna): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hever, zvedak, defekt pneu a zvedani obytneho auta (alkovna)

Poslední aktualizace před 6 let
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, já osobně vozím i lepící sadu s kompresorem. Nevyzkoušené, ale na dálnici by to bylo první po čem sáhnu.
Lepší než si nechat auto shodit poryvem....
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, řeším zvedání u Forda, r.v. 2017. Auto se prodává bez rezervy, heveru, ... Myslel jsem, že na zvedání koupím panenku. Ale: na předku je zvedací bod 23cm nad zemí, na zadku je to 28cm. Když odečtu cca 12cm výšku pneu (když píchnu, budu sedět na ráfku), tak mi zbývá mezi předním zvedacím bodem a zemí 11cm. A toho se panenka nevejde. A i nůžkový zvedák bude asi problém. Zase je výhoda, že se v bou případech zvedá za nápravu, takže nepotřebuji velký zdvih. Nemáte s tím zkušenost? Díky
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 6 let
Jediné, co mě napadá, je improvizace ... najet na klín (pokud je s sebou vozíš) nebo něco podobného a tím si zvedneš trochu nápravu, ... pak by se tam panenka snad vešla.

Ale nemám to odzkoušené!!! ... a nechci to ani zkoušet v praxi:)
Ivan, Hanka a psice
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hroznejpeta napsal:

Ahoj, řeším zvedání u Forda, r.v. 2017. Auto se prodává bez rezervy, heveru, ... Myslel jsem, že na zvedání koupím panenku. Ale: na předku je zvedací bod 23cm nad zemí, na zadku je to 28cm. Když odečtu cca 12cm výšku pneu (když píchnu, budu sedět na ráfku), tak mi zbývá mezi předním zvedacím bodem a zemí 11cm. A toho se panenka nevejde. A i nůžkový zvedák bude asi problém. Zase je výhoda, že se v bou případech zvedá za nápravu, takže nepotřebuji velký zdvih. Nemáte s tím zkušenost? Díky


Taky jsem měl problém něco čím zvednu auto při malém prostoru pod nápravou. mám sníženou panenku na 10t. Každý rok 2x přezouvám asi jako většina. zatím bez problému.
https://www.vawob...ZYQAvD_BwE
asi něco takového. Já ji mám asi 8 let, ale heureka jich najde hodně ,, hydraulická panenka nízká"
Míra + Eliška
Upravil Emh dne 26.02.2018 18:49, před 6 let
V
victy a bearČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hroznejpeta napsal:

Ahoj, řeším zvedání u Forda, r.v. 2017. Auto se prodává bez rezervy, heveru, ... Myslel jsem, že na zvedání koupím panenku. Ale: na předku je zvedací bod 23cm nad zemí, na zadku je to 28cm. Když odečtu cca 12cm výšku pneu (když píchnu, budu sedět na ráfku), tak mi zbývá mezi předním zvedacím bodem a zemí 11cm. A toho se panenka nevejde. A i nůžkový zvedák bude asi problém. Zase je výhoda, že se v bou případech zvedá za nápravu, takže nepotřebuji velký zdvih. Nemáte s tím zkušenost? Díky


origo nožnicový zdvihák na ford transit. Je skladný a relatívne ľahký. Vpredu máš na podloženie zdviháku určený bod, vzadu zdvíhaš za listové pero na jeho konci (prednom, alebo zadnom). Vozím so sebou kúsok dreveného hranolu 12x12cm na prípadné podloženie zdviháku. Uvedené platí pri "predohrabe". Mám síce starší ročník, ale pri pohľade na spodok nového auta rozdiel bol sotva badateľný.
P
PonkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
odešel mi originál zvedák na Fiat Ducato r.v.2011. Nevíte kde zakoupit náhradní, resp. jakou panenkou ho nahradit? Aby měla dostatečný zdvih. Zvedám za orig.místa na podlaze a zdvih je značný - panenky mají kolem 380mm. což je myslím málo.
Nebo panenkou zvedat za rameno?
Díky
Ponka
[img][/img]
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,587,475 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14862 sekund | Průměrně za: 0.14862 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB