Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký výhodnější tarif používáte?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký výhodnější tarif používáte?

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Pro mobilní data a volání používám

    zvýhodněný tarif [14/19]74 %
    standardní tarif [4/19]21 %
    předplacenou kartu [1/19]5 %
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Předem říkám, že nechci vyvolat "flamewar". Proto vynechte politiku, nadávání a stěžování. Ponechte jenom holá fakta a pochlubte se jaký výhodný neceníkový tarif používáte. Pomůže nám to udělat si představu o cenách, kterých bysme se mohli jednou dočkat.

Mám tarif městského úřadu. Operátorem je Vodafone.
platím celkem 350Kč
v tom je 1,5GB dat při vyčerpání můžu dokoupit 250MB za 50Kč
100 minut volání mimo síť Vodafone
volání do sítě Vodafone zdarma
SMS do sítě Vodafone zdarma
SMS mimo připlácím 1,50
volání nad rámec volných minut 1,2 za minutu
Fun
Smile
aldakawaldakawČlen
Přidáno před 7 let
firemni tarif
za 145 s DPH neomezene volani a SMS do vsech siti
za 266 s DPH neomezene volani a SMS do vsech siti + 3GB dat
a k te hlasove za 145 mohu mit 10GB za 240 a 30GB za 360
operator T-Mobile
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Nadpis zněl jaký vhodnější tarif používáte. Přispěju troškou do mlýna i když v mém případě se nedá hovořit asi o nějaké výhodě, i když. Můj operátor je O2 měsíčně platím 1299,-Kč. V této ceně je neomezené volání do všech sítí, neomezené sms, 5 GB dat, neomezené volání a příjem hovorů v rámci EU včetně Švýcarska a Ruska a 500MB dat. Byl jsem nucen volit tuto možnost, protože cca 250 dnů v roce se zdržuji v cizině a v případě starého tarifu který jsem měl jsem provolal minimálně dvakrát tolik. Někdy i více. Upozorňuji, že se jedná o soukromý mobil, taže veškerou finanční zátěž nesu sám. Výhodou je, že se nemusím hlídat, mužu "kecat" za tu částku jak dlouho chci, doma nebo v cizině. Zatím ahoj.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Mám tarif městského úřadu. Operátorem je Vodafone.
platím celkem 350Kč
v tom je 1,5GB dat při vyčerpání můžu dokoupit 250MB za 50Kč
100 minut volání mimo síť Vodafone
volání do sítě Vodafone zdarma
SMS do sítě Vodafone zdarma
SMS mimo připlácím 1,50
volání nad rámec volných minut 1,2 za minutu


Fune, nelze takto obecně porovnávat soukromé. firemní a natož korporátní tarify.

Neomezené volání do všech sítí
+
neomezené SMS do všech sítí
+
1,5 GB dat (další za příplatek) s tím, že 100 MB denně je free v EU z těch 1,5 GB
+
neomezené volání zdarma v EU jako doma za poplatek 69,- a ve světě za 199,- / 24 h
+
sdílená datová karta pro každou hlasovou SIM

nabízel Vodafone už před cca. 2 lety

za
a) soukromé účely = netuším
b ) firma nad 4 SIM = 250,- (312 s DPH)
c) velké institce + korporátní klienti = 100,- (121,- s DPH)

Data jsou aktuálně v úplně jiných dimezích, takže se těším na další vyjednávací kolo letos na podzim - slevu už nečekám.

Nejsem nikterak nakloněn Vodafone, ale posledních 10 let nikdy nenechal konkurenci vyhrát, vždy dal něco navíc.
Naposledy to byly sdílené SIM pro mobilní terminály čímž bylo rozhodnuto.
:_

Ještě v rámci zařazení do časové osy musím uvést, že toto je staré 1 3/4 roku ....
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 27.04.2017 14:36, před 7 let
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem nahlédnul do faktur a jako firma za 97 telefonních čísel platíme T mobile měsíčně 30,- Kč ( slovy třicet Kč). Trochu jiná vyjednávací pozice, když jako holding máme těch čísel několik tisíc, možná desítek.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Usmlouval jsem tohle /před rokem/:

1 číslo - neomezené hovory a SMS + sdílený internet 371.00
2.číslo - neomezené hovory a SMS + 1,5Gb internet 571.00

Koncem roku mně bude končit smlouva tak se těším, že to bude lepší.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Já mám u Vodafonu za 495 korun 10 hodin volání (i do zemí EU) + neomezené SMS a internet 1,5 GB. Ještě mi nabídli neomezený tarif (tedy neomezené volání po ČR + SMS + 1,5 GCool za 524 Kč, tak jsem ho vzal manželce. Firemní asi nemá smysl řešit, protože je to pro tenhle "průzkum" nerelevantní.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Mám tarif T Mobile za 436Kč, neomezené volání do všech sítí, neomezené SMS, internet 3GB + manželka tarif 50 Kč 80 minut do všech sítí, 10 SMS a mezi sebou volání zdarma.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Mám tarif T Mobile za 436Kč, neomezené volání do všech sítí, neomezené SMS, internet 3GB + manželka tarif 50 Kč 80 minut do všech sítí, 10 SMS a mezi sebou volání zdarma.



To máš ale bez DPH ne ?
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Není to podnikatelský tarif, je to s DPH.
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 7 let
Mám u T-Mobile neobmedzené volanie a SMS do všetkých sietí za 399 kč.Data sú 0.Končí mi zmluva za 5 mesiacov.Tak uvidím čo ponúknu.Aby som nezabudol je to i s DPH.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Není to podnikatelský tarif, je to s DPH.


A kde se to dá pořídit ?Nedostal jsem je níž než na 536 s DPH a to tam je jen 2,5 G internet
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Je to virtuální operátor u T Mobile s názvem Ostravak http://mobil-back...je-sluzby/
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Je to virtuální operátor u T Mobile s názvem Ostravak http://mobil-back...je-sluzby/


No jo ale to není T-Mobile.....
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 7 let
Vodafon, 495,-Kč měsíčně, neomezeně do všech sítí včetně SMS, 1000 min do zemí EU a 4 Gb dat.
R
rancakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

samjeep napsal:

Vodafon, 495,-Kč měsíčně, neomezeně do všech sítí včetně SMS, 1000 min do zemí EU a 4 Gb dat.


Uff, to je až neuvěřitelné. Obdibné jsem měl před rokem za 1200,-
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Čistě soukromě, Vodafone 750,- neomezené v celé EU i přijímané hovory a 1,5GB-nikdy nedošel a když dojde, tak mám na 3 dny za 100,- stejně jako doma až do doby než zmizí roaming. Nikdo jiný mi nenabídl volání do zahraničí, co je prosím zač ten tarif neomezeně a do zahraničí 1000min, nikdo ho nezná za 495,-. Našel jsem to co popisuje Rančák u Vodafonu za 999,- jak z nich udělat půlku a jdu do toho :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 7 let
To je takzvaný zaměstnanecký. Vnučka pracuje u Vodafonu a má možnost ho mít i pro rodinu.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Tak pak to sem taky nepatří pokud budeme srovnávat nesrovnatelné a nebo že bych byl taky rodina? !t
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
Já jám paušál od TM 36,- Kč Je tam 55 minut a 200 sms volných. Po vyčerpání volných volání v TM 1,2 / minuta a mimo TM 1,8/minuta. Sms 1,2,-
Neomezený paušál bych mohl mít za 250,- Je to bez dat.
Data např. 1,5gb 85,-, 3gb 120,-, 10gb 250,-.
A samozřejmě v síti které je to vedeno volání mezi všemy účastníky zdarma. Takže sem celé rodině pořídil ten samý paušál jako mám já a platíme za telefony pakatel, proti tomu co se platilo dřív a ještě si mezi sebou můžem volat zadarmo.

Jo jen tak pro info. Momentálně sem třeba v rusku a koupil sem si místní sim.
Cena 500 rub za měsíc (cca 180,- Kč) a v tarifu je neomezené volání a sms v síti. 550 min do ostatních sítí, 550 sms do ostatních sítí. 5gb dat. A jako perlička na závěr. Nespotřebované volné minuty, sms a data se převádí do dalšího měsíce.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,363 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18063 sekund | Průměrně za: 0.18063 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB