Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pokuty na dálnici na Slovensku: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pokuty na dálnici na Slovensku

Poslední aktualizace před 6 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Rudy napsal:

Nehledal bych v tom žádnou formu diskriminace. Ta pokuta z měřeného úseku dojde i Rakušanovi,Němci nebo Francouzovi. To že náš stát nedokáže stejně efektivně vybírat pokuty od cizinců je pouze náš problém. Sami si volíme své politiky, kteří ideální způsob státní správy nacházejí spíše na východě a v Asii než v západní civilizaci.


Přesně tak, zahraniční karavanisté platí stejné pokuty, stačí se podívat na FB či jiná zahraniční karavanová fóra ( stejná témata jako zde, že by to někdo nacioálně spojoval, jsem tam nikdy nepostřehl - tímto komplexem trpíme my a ještě jsem ho zaregistroval v uk ). Žádná diskriminace to není.

Diskuzi bych snad připustil, že jižní národy ( Rakousko nevyjímaje ) si z měření rychlosti udělali kšeft, Italové to dotáhli k naprosté dokonalosti.... V Německu mám pocit, že je to spíše o bezpečnosti a dodržování pravidel, než že by jim šlo primárně o příjem peněz či buzeraci.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
A
AliteroNováček
Přidáno před 6 let
Dostal někdo z vás pokutu v ČR? Třeba na SPAM je, že může být až 100 000 Kč
Upravil Fun dne 24.05.2018 17:37, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: RIVA, PabloGS, copy, mstr, PaRePe, Slawczo, viera a vlado, JurajSK, kotasan, Rudy, Vajglon Hnuson, Alitero

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,700,630 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11900 sekund | Průměrně za: 0.119 (0) sekund | Dotazy: 58 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB