Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chlapi sobě: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chlapi sobě

Poslední aktualizace před 6 let
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
No super, pánové, už jsme se dostali od E55 k rozumnějším tématům. Začíná to být zajímavý, oba poslední nápady bych rád realizoval :^

Automatické sloučení 09.05.2017 14:04:
Nazdar pánové :_ v pondělí 15.5.2017 vyrážím se psem a kolem na pár dní do Poděbrad. Počasí má být už dobrý tak se někdo přidejte !

https://www.yr.no.../long.html

http://www.kemp-g...
Upravil Chlapi_sobe dne 09.05.2017 13:04, před 7 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Námět na pánský výjezd : 28.7.- 30.7.2017 - Kemp Golf Poděbrady. Samozřejmě je možno si délku pobytu upravit podle sebe.

Program: v sobotu 29.7. vystoupí v Areálu na Střelnici (pěšky 5 minut od kempu) legendární skupina Katapult

Jinak výborný na kola a občerstvení na "každém rohu"

Zdravím :_
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 7 let
Vyborne vlakno! Vdaka zan.

Jazdim totiz velmi casto bud sam s detmi, alebo uplne sam, alebo s partiou kamaratov. V druhom a tretom pripade sa rad pridam(e) na nejaky zaujimavy vyjazd. Vacsinou jazdime do hor na bicykle alebo lyze, nebranime sa vsak poznavaniu cohokolvek noveho zaujimaveho, samozrejme vecer radi ochutnavame miestne speciality, ci uz v tuhej alebo tekutej faze..

Na oplatku ponukam moznost pridat sa k nam pri vyletoch na slovenske cyklokopce (nic extremne, klasicka horska cyklistika s trochou kondicie). Namatkou uvediem: Kralova Hola, Krizna, Velka Javorina, Velka Luka, Sitno, Polana, Velky Inovec - vsetko cyklisticky dosiahnutelne kopce s krasnymi vyhladmi a prirodnymi sceneriami. Tento rok planujeme dasie, ale ak by mal niekto zaujem, radi si ktorykolvek z tycto zopakujeme a prevedieme vas. Kludne napiste sem alebo SZ.
P.S. regionalne speciality, samozrejme, zaradime tiez !)

Vlasto49: vyborny napad, "cesky Balkan" znie dobre :), takze bud sa niekde stretneme aj s rodinou, alebo ak sa bude realizovat tento chlapsky vyjazd, tak sa pridam sam alebo s partiou..
Palmos
moodsmoodsČlen
Přidáno před 7 let
Letos jsem to (chlapi sobě) absolvoval poprvé sám (nervózní, jestli zvládnu všechny manželčiny role) v Brně na okruhu, při testování a následném závodu Brněnský drak. Ač manželka kempování miluje, nějak pracovně nemohla. Já si užil úžasné čtyři dny pohody a relaxace, kdy jsem nic nemusel, ale cokoliv jsem mohl. Boží. Pro ten pocit mi stačilo zajet z Ostravy do Brna.
Mirek & Nori & Barča & Roller Team Granduca 285 P
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

moods napsal:

Letos jsem to (chlapi sobě) absolvoval poprvé sám (nervózní, jestli zvládnu všechny manželčiny role) v Brně na okruhu, při testování a následném závodu Brněnský drak. Ač manželka kempování miluje, nějak pracovně nemohla. Já si užil úžasné čtyři dny pohody a relaxace, kdy jsem nic nemusel, ale cokoliv jsem mohl. Boží. Pro ten pocit mi stačilo zajet z Ostravy do Brna.



Tak to jsi měl jen kousek cesty , já jel z Osravy až do Itálie se psem a také jsme si to užili . Sice si sem tam štěkl ale nekecal do řízení .:i
Žijeme jen jednou.
RIVARIVAČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, výborný nápad. Čekám, kdo vypíše první výjezd. Jsme tu ale i z Moravy a do Plzně je 400 km. Už mám za sebou solo 2x Španělsko a několik víkendových výjezdů po ČR. Rád vstoupím do klubu, nyní mám i odpovídající auto.
Z Nového Jičína zdraví Milan
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
Vitej v klubu !). Vyjezd jako takovy tady asi nebude ale zkus projit vlakno a neco najdes. "Zdenek a Alena" navrhuje Plzen, ja jedu po vikendu do Podebrad. Ostrava je taky v dohledu. Toz zatim tak. :_

Automatické sloučení 14.05.2017 15:27:
Tak nám to trochu zapadlo a tak připomínám : !)


Nazdar pánové v pondělí 15.5.2017 vyrážím se psem a kolem na pár dní do Poděbrad. Počasí má být už dobrý tak se někdo přidejte !

https://www.yr.no...

http://www.kemp-g...
Upravil Chlapi_sobe dne 14.05.2017 14:27, před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Hezký, je potřeba to malinko omladit, tedy hlavně věkem, že? Hatiťácí jsou samozřejmě 3 chlupatý s vocasem (nebo si Kamilku připadáš vyholenej?) Vono třeba mě to bez dětí moc nepůjde, ale dobrý je, že to jsou taky chlap(c)i, určitě bych pro to aby to bylo někde na divoko, a kemp Bolevák je pro nás absolutně s nejhoršíma službama v EU za ty ceny tam už nikdy, jen plac maj pěknej. Mývám volno i přes týden, tak kdyby třeba měl taky někdo šichty, tak dejte klidně vědět.
A je pravdou, že Apaluchy taky nebyli ani nepamatuju, a když ji vypíše někdo jiný, nikdo rereflektuje :-D
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj Všem,

jsem pro každou špatnost a proto bych navrhnul udělat chlapáckej výjezd někde u soukromého menšího pivovaru s prohlídkou a samozdřejmě s ochutnávkou pivečka !j

To by se mi líbilo !t

S pozdravem Vlastik !^ !^
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím, ty Poděbrady mi termínově pasují, dobrý nápad, kdo si dá v sobotu 18-ctku ??? / myslím tím golf, slečny jsou přece zakázány.. :-) /
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TEifel napsal:

Zdravím, ty Poděbrady mi termínově pasují, dobrý nápad, kdo si dá v sobotu 18-ctku ??? / myslím tím golf, slečny jsou přece zakázány.. :-) /


Ahoj, pokud myslíš ten koncert tak jsme už dva. Doufám, že se přidá někdo další. Golf ale nehraju, nemám na to správnou postavu :)
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím, a taky se hlásím. Co ta Plzeň (Zdeněk a Alena), chtělo by to navrhnout termín.
Upravil Chlapi_sobe dne 22.05.2017 18:18, před 7 let
AsimetrAsimetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Majli napsal:

Citovat

TEifel napsal:

Zdravím, ty Poděbrady mi termínově pasují, dobrý nápad, kdo si dá v sobotu 18-ctku ??? / myslím tím golf, slečny jsou přece zakázány.. :-) /


Ahoj, pokud myslíš ten koncert tak jsme už dva. Doufám, že se přidá někdo další. Golf ale nehraju, nemám na to správnou postavu :)


Jo Jo ten koncert a ten golf když tak uvidíme

Automatické sloučení 22.05.2017 20:11:

Citovat

Chlapi_sobe napsal:

Zdravím, a taky se hlásím. Co ta Plzeň (Zdeněk a Alena), chtělo by to navrhnout termín.


Super ta Plzeň tak jediné až na podzim máme to teď dost nabitý ...
Tomáš,Petra a občas i Lukáš(15) Auto LMC
Upravil Asimetr dne 22.05.2017 19:11, před 7 let
M
Mamut62Člen
Přidáno před 7 let
Pročítal jsem tady ty stránky, a taky se rád přidám do souboru .
Takhle to řešíme u nás. Nevím jestli ten soubor půjde přehrát , ale dávám ho k dobru.

Bohužel nelze soubor zmenšit na 800kb. Škoda.
Zdravím Mamut62
Upravil Mamut62 dne 07.06.2017 16:24, před 7 let
RIVARIVAČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj pánové,
od čtvrtka do neděle budu relaxovat v Beskydech - Morávka, kemp Pod Kaštany. Loni se nám tam moc líbilo, jedu solo na průzkum a relaxovat. Je tam hospůdka s jídlem, dobré pivko a hezká krajina. Více na vyhledávači Morávka-kemp Po Kaštany. Jsem senior 60+.
Z Nového Jičína zdraví Milan
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Milane škoda to já už budu na cestě do Řecka ,doufám že v neděli už u moře na Lefkadě. Že pozdravuji pani domácí bratr od saši .Dej vědět zda jsou nějaké hřiby -ale ne hořčáky ty jsem měl minule plný koš potvory k nerozeznání bez brýlí jen těžko , tak se měj .Vita
Žijeme jen jednou.
RIVARIVAČlen
Přidáno před 7 let
Víťo, ty by jsi se mnou nejel, ale já určitě ano. Přeji hezkou dovolenou.
Z Nového Jičína zdraví Milan
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

RIVA napsal:

Víťo, ty by jsi se mnou nejel, ale já určitě ano. Přeji hezkou dovolenou.



Nevím jak to myslíš ale na Moravku tvým autem bych to vydržel ale někam dál jedině mým ha ha . Už jsem trochu zpohodlněl Milane a laky také ten by se tam trápil .:i
Žijeme jen jednou.
Z
zdehaČlen
Přidáno před 6 let
Já tu nový nejsem, ale sleduju dění a ono - Nic. Tak říkám dopředu, že sháním náplň na dny 27.
Až 31.září včetně, třeba i dřív a na dýl. Záleží na okolnostech. Má někdo návrh? Přidá se?
zdeha
milan59milan59Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
já o tom víkendu jedu na hrad Houska www.hradhouska.cz.
Parkuje se na louce, určitě by se tam dalo v případě potřeby i přespat.
Ahoj Milan
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,478 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19782 sekund | Průměrně za: 0.19782 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/2MB