Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chlapi sobě: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chlapi sobě

Poslední aktualizace před 6 let
V
vofiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj .
I já se připojuji!!!:g
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Taky mně to mně začíná zajímat !)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
tak pánové ..... co Tatra muzeum Kopřivnice ??? je to dost chlapský téma ???

nebo muzeum pana Příhody - Pragovky ???
O
oldjanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

tak pánové ..... co Tatra muzeum Kopřivnice ??? je to dost chlapský téma ???

nebo muzeum pana Příhody - Pragovky ???


To je docela rozptyl

a to že by jsme tábořili na parkovišti před muzeem
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
ten Příhoda o svoje Pragovky přišel a asi je muzeum zavřený bylo to i v telce ale abych nedělal poplašnou zprávu:)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:

ten Příhoda o svoje Pragovky přišel a asi je muzeum zavřený bylo to i v telce ale abych nedělal poplašnou zprávu:)


http://www.automobilrevue.cz/rubriky/...45547.html
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
tak to není poplašná zpráva to je tak když se povede snacha:(
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Co takhle vedle pivovaru. Tomu se dá říct chlapské téma. I některé báby by v takovém případě zaparkovaly koště.!u

Automatické sloučení 01.05.2017 23:04:

Citovat

Tandy napsal:Co takhle vedle pivovaru. ....
Cóóó? Vedle pivovaru nééé?
A co takhle vedle pivovarnického muzea. Těch je taky docela dost na výběr.
Tatifer
Upravil Tandy dne 01.05.2017 23:04, před 7 let
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem, tak jsem rád že téma žije. Návrhů na společný výjezd už tady taky pár je. Nabízí se asi dvě možnosti. Jedna je naplánovat výjezd tak jak je tu běžné na dlouho dopředu anebo druhá, když má někdo chuť vyjet třeba na víkend ale nemá s kým tak osloví pár uživatelů z tohoto vlákna. Stačilo by napsat třeba "příští týden mám v plánu zajet do pivovaru tam a tam, kdo se přidá?"
Co vy na to ? :z
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
obávám se tohle je "tvoje dítě" a jestli nevypíšeš výjezd ty a nebudeš tohle dítě živit a vychovávat, tak umře na nezájem
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

obávám se tohle je "tvoje dítě" a jestli nevypíšeš výjezd ty a nebudeš tohle dítě živit a vychovávat, tak umře na nezájem


Tak to bych netvrdil že umře ale obě varianty jsou reálné . Protože jsou tady dvě skupiny ti co ví že jezdí převážně sami a druzí jen občas . Pokud to bude vypsáno k určitému datu tak si to většina ověří doma jak na tom je . Hlavně to musíte živit vy co jezdíte sami my se rádi přidáme nebo dáme vědět kam jedeme my .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 02.05.2017 19:57, před 7 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

obávám se tohle je "tvoje dítě" a jestli nevypíšeš výjezd ty a nebudeš tohle dítě živit a vychovávat, tak umře na nezájem


Taky si nemyslím, že když to nevypíše jenom zakladatel vlákna tak to umře. Copak výjezdy tady vypisuje jenom Fun ? :o
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let
Mno ...
... je dostatečně "chlapské téma" E55? ...
:o
(Mám samozřejmě na mysli sjízdnost v zimním období! To především ...)
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Kamile,sjízdnost nesjízdnost řeklo se bez bab.Jak říká klasik "milovánì" je zábava chudých,kdo má peníze jde na pivo.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
Ono Kamile většinou není o co stát.. A k tomu je nabídka v létě lepší než v zimě - v zimě tam bývají jen ty hoodně "zasloužilé" :D Takže v zimě je to testování sjízdnosti o ničem.
A já osobně bych to nedoporučoval ani v létě - to už by asi bylo bezpečnější uspořádat plavecké závody v bazénu se žralokem - a to by byla ta správná chlapská zábava :_
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Mno ...
... je dostatečně "chlapské téma" E55? ...
:o
(Mám samozřejmě na mysli sjízdnost v zimním období! To především ...)


.... prej to klouže .... záleží ale na výbavě
Yetti
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, i já bych se klidně přidal. Jsem bez baby a moji kamarádi jsou hrozný peciválové. Vrchol cestování u nich je vyrazit se tejden ožírat na živohošť nebo na moravu. Moravu si s nima klidně občas zajedu, ale několikaděnní ožíračka v kempu mě moc neláká.
Většinou zde jezdí komplet rodiny a tam se nechci vtírat.

Auto mám a klidně bych i někoho přibral dovnitř. Tak 2-3 osoby včetně mě. Přece jen jet sám v autě je nuda.
Chtěl bych projet různá muzea v Německu jak všezájmové technické, tak přímo muzea jednotlivých automobilek. Klidně vyrazím i za hezkou přírodou nebo památkama.
Pokud nebudu na služebce, tak je semnou možno počítat.
TraperTraperČlen
Přidáno před 7 let
Krááásné vlákno. Já už jsem to takhle dělal pár roků. Měl jsem několik přátel, co se neznali a taky neměli čas furt. Kombinovali jsme přírodu s minipivovary. Ovšem teď se mi situace mění. Chuť je obrovská, jen s časem je to horší. Vždyť jenom sem na web, se dostanu silně nepravidelně. Letos končím s obytkou a hodlám dělat výjezdy jen podle kamarádů. Ovšem může se najít někdy volná časová díra. Každopádně výborné vlákno! Jsou věci které nás chlapy prostě spojují.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Měl bych takový námět na výjezd,

Kemp Bolevák v Plzni:

- hlavní program -exkurze do pivovaru Gambrinus
(dá se tam dojet od kempu tramvají).
- po exkurzi posezení v restauraci Na spilce která je přímo v Pivovaru.
jen nevím termín na kdy to vypsat.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny chlapy!

A co tak se podívat na "český balkán" :) do Ostravy?
Už jste viděli Hornické muzeum na Dole Michal nebo Landek.
A v Dolní oblasti Vítkovic si taky užijete.

Vlasta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,708,283 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31282 sekund | Průměrně za: 0.31282 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.36MB/4MB