Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chlapi sobě: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chlapi sobě

Poslední aktualizace před 6 let
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
Předem upozorňuji, že moje orientace je v pořádku. To jenom pro zdejší moralisty aby mne hned nekamenovali jenom podle Avataru.
Žiju 34 let s manželkou, s kterou máme dvě dospělé děti. Situace u nás je taková, že manželka chodí do práce a já se skromně starám o domácnost.
V roce 2014 jsem koupil nový OA a doufal jsem, že ve volných chvílích budeme s manželkou jezdit po výletech a dovolených. Bohužel moje paní po pár výjezdech zjistila, že jí to nic neříká a nadále odmítá se mnou jezdit. A konečně jsem u jádra pudla.
Po několikaletém čtení zdejšího fóra mě napadla myšlenka, když můžou fungovat výjezdy typu "Apalucha" s dětmi, proč nezkusit udělat podobný výjezd jenom pro samotné pány ? O zábavu, jídlo a pití se určitě umíme také postarat. Ze zdejších názorů jsem pochopil, že nějaká menší komunita by se zde našla.
Vždyť 10.000 registrovaných uživatelů není zas tak málo. Pokud by někdo za sebe nechtěl psát veřejně, uvítám SZ.

Proto zakládám toto vlákno a těším se na vaše reakce. :)

Automatické sloučení 23.04.2017 22:18:
Díky za první SZ, už teď vidím, že toto vlákno k něčemu bude :g

Automatické sloučení 24.04.2017 18:59:
Ok, díky za podněty. Podle reakcí se zdá, že téma spíš na SZ než offiko.
Upravil Chlapi_sobe dne 24.04.2017 17:59, před 7 let
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
už asi 12 let jezdíme na prodloužené víkendy 1-2x do roka s kamarády na "pánskou jízdu" po "pánských záležitostech" (technická, letecká, dopravní, vojenská, atd muzea). Takže čistě pánský výjezd neberu jako něco divného, ony si i naše polovičky od nás rády odpočinou (alespoň ta moje to tvrdí :x ). Ahoj Milan
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Špatný nápad to vůbec není v Dunajské jsem také potkal podobně neštastného co jezdil jen s malým synem , já si také vyjedu ale se psem když mne drahá naštve nebo se ji zrovna nechce jet . Voni ty ženské rychle stárnou a my zase mládneme , chlapi sobě FAKT DOBRÝ NÁPAD

Proč to řešit soukromě SZ ba naopak veřejně at to ty ženské vidí že nejsme BUCI ale KLUCI a svět se netočí jen kolem nich .:D
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 25.04.2017 21:57, před 7 let
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 7 let
Je to celkom dobrý nápad.Mojej drahej polovičke nedávno niečo pochodilo po rozume.Nedávno mi oznámila že tohto roku nikam s nami nejde.A to som si začiatkom roku dohodol v práci mesiac voľna.Ako to tak vypadá zostali sma na to sami dvaja zo synom.
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Chlapi v hospodě říkali: ta moje je jak senkruvňa(septik, pro ty co neví co to je) buďto na-raná nebo vyčerpaná....
Pěkný den.
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan613 napsal:

Je to celkom dobrý nápad.Mojej drahej polovičke nedávno niečo pochodilo po rozume.Nedávno mi oznámila že tohto roku nikam s nami nejde.A to som si začiatkom roku dohodol v práci mesiac voľna.Ako to tak vypadá zostali sma na to sami dvaja zo synom.


No pěkný, vítej v klubu :_
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
....... tak prostě vyhlaš výjezd "bez bab" s chlapským programem a uvidíš jaká bude odezva - za zkoušku to rozhodně stojí

P.S. a nebral bych ani feny - jenom psi
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
.....už cítím tu vůni volnosti,domácího páleného,uzeného,
praskání ohně ,slyším kytaru ale i svou ženu, NIKAM! Takový ráj snad na zemi už není.Bože dej mi sílu.Posílám PŘEDBĚŽNOU přihlášku.
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, dobrý vlákno. Taky jezdím převážně s pánskou posádkou - viz moje fotogalerie. Pokud by byl nějaký výjezd nebo i cesta někam, protože i cesta je cíl, tak se předběžně hlásím !y:z
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

.....už cítím tu vůni volnosti,domácího páleného,uzeného,
praskání ohně ,slyším kytaru ale i svou ženu, NIKAM! Takový ráj snad na zemi už není.Bože dej mi sílu.Posílám PŘEDBĚŽNOU přihlášku.


Tak to se ti povedlo ještě se smíchem potácím , že by nás "starší "naše drahé polovičky nepustili ven se provětrat ? Jedině z obavy že bychom netrefili domů včas.

K těm psům : fenky za to nemohou jsem pro je vzít , at má ten můj společnost a dá mi pokoj .:i

Tady jde spíše o to že je někdy taková situace nečekaná kdy žena nemůže - nechce jet a vám ano . Proto je dobré toto tady udržet aby v takové nouzi mohl člověk dát vědět zda je zrovna někdo na tom stejně a mohli někam vyrazit . Prostě stárneme a výjezdy někteří to tak často nezvládají , to je případ nás starších . Jiné případy jsou u těch mladších .

Děti: vzít - nevzít - mi osobně nevadí ale musí poslouchat a nosit dříví na ohen .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 26.04.2017 19:52, před 7 let
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji za potvrzení přihlášky: a s Těma se taky kamarádit nebudeš! Jen tam budete chlastat.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
no, když se u chlastání zazpívá píseň, tak už to má kulturní pozadí a nikdo nám nemůže upřít kulturní náplň akce

jo a když se vyleze na přilehlý kopec, tak je to rázem turistická akce


věřte mám s tím zkušenost
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 7 let
To vypadá jako dobrý nápad. Mám sice svoji polovičku mooc rád,ale hodně víkendových výjezdů jezdím solo. Dej výjezd a uvidíme. :)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

[url=https://caravan24.cz/forum/viewthread.php?thread_id=26089&pid=225861#post_225861]upotreblenci napsal:
[/url][big] ... a s Těma se taky kamarádit nebudeš!
Jen tam budete chlastat.[/big]

Milošů, Milošů .... slyším tu svojů! :o

Hlásím se též s ryze "chlapskou" posádkou! Já a dva chlupatí s vocasama!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 7 let
Pánové - onehdá jsem byl sám na Kaunertálu - taky to bylo moc fajn. Kdo nechce, ať prostě nejede, stejně to pak k ničemu dobrému nevede ;-). Ale to "nikam!" zaplaťpánbůh nepadlo - zatím to nesměřuje k žádné Teorii tygra - tedy aspoň u nás.
Radek
ropropČlen
Přidáno před 7 let
I po 32letech a při dnešním výročí jsem se dnes tak vzrušil, ale trochu jinak. Jen při snaze něco vysvětlit. Nejspíš se přidám. Sám ale jezdím na motorce - jediná povolená milenka. Jdu ještě na jednu švestku na nervy.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
B
blochinNováček
Přidáno před 7 let
Chlapy, zdravim Vas , jsem tady novy a hledam nejaky karavan pro 4osoby ,mohl by mi nekdo z vas doporucit typ a prodejce ktery je fer. Jsem ze Znojma.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

blochin napsal:

Chlapy, zdravim Vas , jsem tady novy a hledam nejaky karavan pro 4osoby ,mohl by mi nekdo z vas doporucit typ a prodejce ktery je fer. Jsem ze Znojma.


Tak to jsi chlape ve spatnym vlakne. Leda ze bys hledal karavan pro jednu osobu.
Jinak chlapi sobe dobrej napad. Hlavne kdyz bez zenskejch, tak i bez deti. Jinak z toho bude apalucha.
A kdyz to bude na tejden, tak proc to nenazvat I muzi maji sve dny .
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Hm, jel bych. Ale u nás je to jinak. Lucka to miluje a na každý výjezd se těší. Říct jí, že pojedu sám, to by asi neprošlo. Ale vlákno ukládám, kdyby náhodou... :D
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
Jsem rád, že nápad hned nezanikl. Co se týká návrhu na výjezd, vzhledem k tomu, že to je vlákno nazvané "chlapi sobě" tak návrh na výjezd může vypsat každý zájemce. Rád zkoordinuju vaše nápady. Šlo mi o to, zjistit jestli je tady potenciál na čistě pánský výjezd nebo i poznávací cestu. Návrhy na "sraz" můžete klidně hodit i do SZ. Hezký víkend všem :^
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,011 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21779 sekund | Průměrně za: 0.21779 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB